Дозвільний центр


Шановні суб’єкти господарювання!

    Ви вирішили започаткувати свою власну справу - зареєстрували підприємство, отримали свідоцтво про реєстрацію, стали на облік в управлінні статистики, податковій адміністрації, пенсійному фонді, однак цього ще не досить, щоб відкрити свій бізнес.
    Згідно із законодавством України всі суб’єкти господарювання для початку господарської діяльності повинні одержувати ті або інші документи дозвільного характеру. Документ дозвільного характеру – це дозвіл, висновок, погодження, свідоцтво тощо, що дає суб’єкту господарювання право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності.
    На виконання вимог Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності“, з метою створення більш сприятливих умов для розвитку підприємництва, удосконалення координації дій дозвільних органів та спрощення процедур отримання документів дозвільного характеру, розпорядженням голови    Броварської райдержадміністрації від 07.12.2007р. № 2049 створено Дозвільний центр.
    28 серпня 2008р. керівники місцевих дозвільних органів підписали Меморандум про співпрацю та розпочали роботу по видачі дозвільних документів за принципом організаційної єдності (через адміністратора). Суб’єкти господарювання мають право вибору отримання документу дозвільного характеру: за зверненням до адміністратора або за зверненням до представників дозвільних органів, які здійснюють прийом у Дозвільному центрі.

Чому вигідно звертатись в Дозвільний центр: 
  1. Спрощення процедури видачі документів дозвільного характеру.
  2. Прозорість процедури видачі документів дозвільного характеру.
  3. Скорочення строків прийняття рішення про видачу або відмову у видачі документа дозвільного характеру.
  4. Рівність прав підприємців під час видачі документів дозвільного характеру.
  5. Єдині вимоги до порядку видачі документів дозвільного характеру.
Дивіться також:

Дозвільний центр розташований:

Броварська РДА
бульвар Незалежності, 39
м.Бровари
Київська обл.
07400