Перелік документів дозвільного характеру, що видаються дозвільними органами Броварського району в Дозвільному центрі

Броварська районна державна адміністрація

1. Розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (ст.123 «Земельний кодекс України»)
  2. Розпорядження про надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування.(ст.123 «Земельний кодекс України»)
  3. Розпорядження про передачу в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.(ст.ст.123, 124,134 «Земельний кодекс України»)
  4. Розпорядження про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності. (ст.127 «Земельний кодекс України»)

Броварське районне управління ГУ Держсанепідслужби в Київській області

1. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки та реалізації харчових продуктів. (ст. 22 Закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів», Постанова КМУ від 12 травня 2007 р. N 712 «Про затвердження Порядку видачі експлуатаційного дозволу для потужностей (об'єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів» )

Управління ветеринарної медицини у Броварському районі

1. Експлуатаційні дозволи для потужностей (об'єктів):
  2. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об`єктів), які займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини та для агропродовольчих ринків. (ст.22 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" , Постанова КМУ від 12 травня 2007 р. N 712 «Про затвердження Порядку видачі експлуатаційного дозволу для потужностей (об'єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів»).
  3. Дозвіл на проведення заходів із залученням тварин (ст. 38 Закону України «Про ветеринарну медицину», Постанова КМУ від 22.12.2010 № 1175 «Про затвердження Порядку видачі дозволу на проведення заходів із залученням тварин»)

Броварське управління РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області
(пожежна інспекція)

1. Дозвіл на початок роботи новостворених підприємств та оренду приміщень. (ст.10 Закон України «Про пожежну безпеку», Постанова КМУ від 14.02.01 №150 «Про затвердження Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень»)