Заступник голови адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики

Питання:
реалізації повноважень райдержадміністрації у сфері соціальної та гуманітарної політики, в галузі науки, освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, молодіжної політки, материнства і дитинства, соціального захисту неповно­літніх та профілак­тики правопорушень серед них, ліквідації наслідків Чорноби­ль­ської катастрофи.
У межах повноважень вносить на розгляд голови райдержадміністрації пропозиції щодо інвестиційних проектів та залу­чення інвестицій для розвитку інфраструктури району.

Координує та контролює діяльність таких структурних підрозділів адміністрації:
  • управління праці та соціального захисту населення;
  • відділу культури і туризму;
  • відділу з питань фізичної культури і спорту;
  • відділу освіти;
  • відділу з питань сім'ї та молоді;
  • служби у справах неповнолітніх;
  • центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
  • сектору з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату адміністрації (у межах доручень голови райдержадміністрації).
Координує діяльність адміністрації з такими територіальними підрозділами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади:
  • управлінням Пенсійного фонду України у районі;
  • центральної районної лікарні;
  • міськрайонного центру зайнятості;
  • управління юстиції (у межах доручень голови райдержадміністрації). .
Взаємодіє та сприяє діяльності:
  • санепідемстанції;
  • районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування;
  • районної централізованої бібліотечної системи;
  • районної ради ветеранів;
  • міськрайонної організації Українського товариства охорони пам'яток історії і культури;
  • районного комітету товариства Червоного Хреста;
  • редакції газети "Нове життя" та міськрайонного радіомовлення;
  • районним організаціям політичних партій, громадських об'єднань громадян, релігійних громад району.