Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області4. ЗАСТРАХОВАНИМ ОСОБАМ

5. СТРАХУВАЛЬНИКАМ

6. УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ
10. ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області інформує: 

   З 01.08.2017 змінений номер гарячої лінії  6-06-50

   Дзвінки приймаються
   пн.-чт. 8:00-17:00
   пт. 8:00-15:45
   сб.-нд. вихідний

Видео YouTubevideo_pererahunok.mp4

Виконання заходів 
Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області щодо виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов'язаним з корупцією правопорушень, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів 
за І квартал 2018 року 

   I. Удосконалення нормативно-правової бази
   1.1. Постійно здійснюється моніторинг, ознайомлення та вивчення спеціалістами управління змін в законодавчих та інших нормативно-правових актах в органах Пенсійного фонду України Київської області, що регулюють діяльність управління.
   Юридичним відділом протягом І кварталу 2018 року проведено 10 навчань з спеціалістами управління по вивченню змін в законодавстві.

   1.2. Аналізуються, вивчаються нормативно-правові акти, щодо передбачення в них ефективних заходів запобігання виникненню, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів службових осіб Управління.
   Протягом І кварталу 2018 року в управлінні не були виявлені факти конфлікту інтересів службових осіб Управління.

   II.Організаційно-управлінські заходи
   2.1. В Управлінні всі структурні підрозділи взаємодіють між собою під час виконання своїх повноважень. Робота кожного відділу організовується та контролюється начальником відділу та його заступником (за наявності), координація роботи певного відділу здійснюється заступниками начальника управління відповідно до розподілу функціональних повноважень.

   2.3. Кожен керівник структурного підрозділу здійснює моніторинг змін в законодавстві та приводить у відповідність положення про структурний підрозділ та посадові інструкції спеціалістів.
   Всі положення про відділи затверджені наказами управління, а посадові інструкції начальником управління та заступниками начальника управління відповідно до розподілу функціональних повноважень.

   2.4. Розроблені заходи, щодо контролю за своєчасним вжиттям заходів, спрямованих на запобігання та врегулювання конфлікту інтересів під час прийняття рішень щодо пенсійного забезпечення працівників Управління та членів їх сімей.
   Проводиться роз’яснювальна робота щодо конфлікту інтересів під час прийняття рішень щодо пенсійного забезпечення працівників Управління та членів їх сімей.
   Протягом І кварталу 2018 року призначено пенсію 1 працівнику управління (по інвалідності). Пенсійна справа направлена на перевірку до Головного управління.
   Працівниками об’єднаного управління пенсії своїм близьким або членам сімей не призначались

   2.5. Проаналізувавши адміністративні видатки управління в порівнянні з минулим роком, відбулося зменьшення витрат на суму 3,4 тис. грн на придбання товарів, робіт та послуг, а саме за рахунок:
   - економного витрачання марок, конвертів та обсягів відправлення службової кореспонденції в І кварталі 2018р. не проводилось
   - відбулося не значне збільшення видатків на охорону приміщення в зв”язку з збільшенням видатків охоронної структури;
   - відбулося зменшення видатків на телефонні розмови за рахунок економного витрачання коштів на міжміські телефонні розмови;
   - відбулося збільшення видатків на послуги стоянки для авто, за рахунок збільшення вартості на ринку послуг;
   - відбулося зменшення видатків на оплату послуг прибиральниці, в зв’язку зі зменшенням кількості прибиральниць.

   2.6. В Управлінні у відділі обслуговування громадян (бул. Незалежності 11 каб.10) проводиться відео спостереження.

   2.7. Використання централізованої підсистеми «Звернення» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України проводиться спеціалістами із застосуванням електронного цифрового підпису, підсистема «Призначення та виплата пенсій» використовується в тестовому режимі. Відділом обслуговування громадян формуються електронні заяви на виготовлення модернізованого пенсійного посвідчення з використанням ЕЦП, проводиться технічний супровід програмного забезпечення. Щомісяця проводиться зміна особистих паролів користувачів програмного забезпечення, яке використовується в управлінні.

   2.8. Протягом І кварталу 2018 року спеціалістами відділу проводиться верифікація та моніторинг достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання пенсії.
   Щоденно проводиться аналіз відомостей в ДРЗО щодо зарахування страхового стажу, встановлюються причини відсутності сплати внесків страхувальниками. Надаються роз’яснення страхувальникам для усунення помилок. Виявлено відсутність нарахувань у звітності за листопад - грудень 2017 року та січень 2018 року по 3058 застрахованих особах у 585 страхувальників. Виправили 493 страхувальників по 1540 застрахованих особах. Протягом І кварталу 2018 року прийнято та оброблено 39 корегуючих звітів за період до 01.01.2010р. (215 індані), за результатами документальних перевірок страхувальників.

   2.9. Управлінням направлено розрахунки 311 організаціям для відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій призначених на пільгових умовах, з них 42 організації по м. Броварах та Броварському району.

   III. Формування світогляду неприйняття корупції, залучення громадськості до реалізації антикорупційних заходів
   3.1. В управлінні розроблені антикорупційні заходи, затверджені наказом від 13.07.2017 року №102.
   Інформація про виконання антикорупційних заходів оприлюднена на сторінці управління фейсбук та на офіційних сторінках управління на сайтах Броварської міської ради та Броварської районної державної адміністрації.

   3.2. Протягом І кварталу 2018 року до управління не надходили повідомлення, щодо корупційних правопорушень з боку працівників управління.

   3.3. Інформація про виконання антикорупційних заходів оприлюднена на сторінці управління фейсбук та на офіційних сторінках управління на сайтах Броварської міської ради та Броварської районної державної адміністрації.

   3.4. Щоквартально до Броварської міської ради та Броварської районної державної адміністрації подається письмовий звіт про проведену роботу управлінням.
   На сторінці управління фейсбук та на офіційних сторінках управління на сайтах Броварської міської ради та Броварської районної державної адміністрації розміщується інформація про підсумки роботи Управління.

   3.5. Протягом І кварталу 2018 року до управління надійшло 4 запити на публічну інформацію. Відповіді надані в повному обсязі в установлені законодавством терміни.

   IV. Удосконалення роботи з персоналом
   4.1. Постійно проводиться моніторинг додержання державними службовцями антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу, в тому числі, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.
   В Управлінні відсутні випадки сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, та спільної роботи близьких осіб.
   Кожен державний службовець Управління під розпис ознайомлений з Законом України «Про державну службу», Законом України «Про запобігання корупції», Попередженням про відповідальність за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, Загальними правилами етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, Обмеженням щодо спільної роботи близьких осіб.

   4.2. В управлінні забезпечений постійний контроль за фактами подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб’єктами декларування, які працюють (працювали) в Броварському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області.
   Протягом І кварталу 2018 року працівниками управління (працівниками що звільнилися та особами що претендували на зайняття вакантних посад державної служби) подано 99 декларацій.
   Після 1 квітня в 10-ти денний термін будуть перевірені факти подання декларацій після звільнення.
   Протягом І кварталу 2018 року проведено 2 зборів трудового колективу, на яких надані роз’яснення щодо підготовки до подання декларацій, осіб уповноважених на виконання функцій держави або самоврядування за 2017 рік та щодо роз’яснення щодо функціонування Електронного кабінету платника.

   4.3. Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працівників Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області щодо дотримання норм антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу.
   Кожен державний службовець Управління під розпис ознайомлений з Законом України «Про державну службу», Законом України «Про запобігання корупції», Попередженням про відповідальність за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, Загальними правилами етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, Обмеженням щодо спільної роботи близьких осіб.

   4.4. Протягом І кварталу 2018 року проведено 1 тестування на знання антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу.

   4.5. Протягом І кварталу 2018 року пройшли навчання 2 державних службовці пройшли навчання на базі Державного підприємства «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»

   V. Сфера публічних фінансів
   5.1. Управління у встановленні строки оприлюднює інформацію про допорогові електронні закупівлі, а також звіту про укладені договори у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель,вартість предмета закупівлі за який становить або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»

   5.2. Фінансування пенсійних виплат за І квартал 2018р завершено з дотриманням графіку фінансування та джерел фінансування отриманого від ГУ ПФУ у Київській області.

    5.3. Управлінням розроблено та оприлюднено в системі електронних закупівель «ПРОЗЗОРО» план закупівель робіт та послуг на 2018 рік.
   Протягом 2018 року управлінням проведено 3 допорогових закупівлі товарів і послуг, по 1 з яких процедура завершена та підписаний договір, по 2 закупівлях визначаються переможці для підписання договорів. Ведеться робота по формуванню документів на закупівлю товарів та послуг на 2018р. в системі електронних закупівель «ПРОЗЗОРО», а також здійснюється оприлюднення інформації про заключні договори Броварським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в системі Є-Дата та подання передбачених звітів в встановлені строки.

   5.4. Для забезпечення потреб Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області подання про закупівлю товарів робіт і послуг формуються за погодженням з фінансово - економічним відділом структурними підрозділами управління, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань згідно встановленого порядку визначення предмету закупівлі.
   Участь управління в проведені допорогових та тендерних процедур в програмі «Прозоро» унеможливлює надання переваги окремому учаснику закупівлі і надає рівні можливості всім учасникам.Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області 
надає інформацію про роботу управління за І квартал 2018 року. 

   Протягом звітного періоду відділом обслуговування громадян на особистому прийомі прийнято 10745 осіб, які щоденно зверталися до управління з різних питань, також до відділу надійшло 298 письмових звернень.

   Станом на 01.04.2018 до управління із заявами про переведення пенсійних справ за місцем тимчасового перебування звернулося 2623 особи, відповідно до яких направлені запити пенсійних справ: 1318 мешканців Донецького регіону; 1273 мешканці Луганського регіону; 32 мешканці АР Крим та м. Севастополя.

   Станом на 01.04.2018 року в управлінні перебуває на обліку 46467 пенсіонерів, середній розмір пенсії 2567,74 грн.

   Зокрема, по Броварському району перебуває на обліку 20 850 пенсіонерів, середній розмір пенсії становить 2400,41 грн. Протягом І кварталу 2018 року призначено 178 нових пенсій, проведено 551 перерахунок за зверненнями громадян.

   Протягом І кварталу 2018 року на користь управління надійшло 317,14 млн. грн. (в т.ч. розмежованого ЄСВ – 167,43 млн. грн.), власних надходжень (з урахуванням розмежованого ЄСВ) – 168,58 млн. грн., що на 54,3 млн. грн. більше власних надходжень за відповідний період 2017 року.

   Коштів з Державного бюджету надійшло – 148,55 млн. грн. що складає 88,9% виконання.

   Видаткова частина бюджету – 339,22 млн. грн., що складає виконання бюджету управління на 102,65% і перевищує планові показники на 8,75 млн. грн.

   Кількість боржників станом на 01.04.2018 року становить 40. Загальна сума заборгованості перед управлінням становить 7,3 млн. грн.

   Найбільші суми заборгованості мають серед економічно - активних підприємств:
   ПАТ «Укргазбуд» - 2,5 млн. грн.;
   ТОВ «Бобрицьке» - 967,1 тис. грн.;

   Протягом звітного періоду управлінням проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота, а саме:
   - 62 матеріали розміщено в розділі Пенсійного фонду на офіційному веб-сайті Броварської райдержадміністрації та міськвиконкому та офіційній сторінці fasebook;
   - здійснено 17 виступів на радіо;
   - проведено 35 виїзний прийом громадян, на яких прийнято 205 осіб;
   - 2 зустрічі в трудових колективах, на яких були присутні 28 осіб;
   - 8 зустрічей за місцем проживання, на яких були присутні 8 особа;
   - 3 лекцій для безробітних, присутні 40 осіб;
   - 4 зустрічі з учнівською молоддю та студентами, присутні 89 осіб;
   - 3 засідання «круглих столів».


Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області 
проводить прийом громадян в агентських пунктах:

Місце проведення прийому Адреса Дні і години прийому
ДП «Завод 
Порошкової металургії»
м.Бровари, 
Промвузол
кожну другу та четверту середу місяця з 9:00 до 12:00
ВАТ «Софія»
м.Бровари, 
вул.Незалежності, 16
кожен другий четвер місяця з 9:00 до 12:00
Калинівська 
селищна рада
смт.Калинівка, вул.Чернігівська, 20 кожен другий та четвертий вівторок місяця з 9:00 до 12:00.
Калитянська 
селищна рада
смт.Калита, 
пров. Ювілейний, 4А
кожен перший та третій четвер місяця з 9:00 до 12:00
Рожнівська 
сільська рада
с.Рожни, 
вул.Свободи, 41В
кожну першу середу місяця з 9:00 до 12:00
Великодимерська 
селищна рада
смт.Велика Димерка, 
вул.Бобрицька,1
кожен перший та третій вівторок місяця з 9:00 до 12:00.
Княжицька 
сільська рада
с.Княжичі, 
вул.Слави, 9.
кожну третю середу місяця з 9:00 до 12:00
Гоголівська 
сільська рада
с.Гоголів, вул.Київська, 160 кожну другу п’ятницю місяця з 9:00 до 12:00
Зазимська 
сільська рада
с.Зазим’є , вул.Широка, 6. 

кожен четвертий четвер місяця з 9:00 до 12:00
ПрАТ «Комбінат Тепличний»с.Калинівка
вул..Теплична, 2
кожна третя п’ятниця місяця з 9:00 до 12:00

     24 жовтня 2017 року під головуванням заступника начальника ГУ Пенсійного фонду України у Київській області Зорки Олени була проведена підсумкова нарада з колективом Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, на якій розглянуто підсумки роботи управління за 9 місяців 2017 року.


   В нараді прийняли участь голова наглядової ради громадської організації «АТО-М» Білик В.П. та голова Броварської міської громадської організації ветеранів війни, праці та збройних сил Надиров Т.Ф.

   Під час засідання було заслухано начальника Броварського об’єднаного управління ПФУ Сенько Лідію про результати виконання поставлених завдань за підсумками роботи за 9-ть місяців 2017 року, першого заступника Калиту Юлію, яка доповіла про організацію роботи з надходження платежів до Пенсійного фонду України, погашення заборгованості з їх сплати, легалізації заробітної плати, заступника начальника управління Матвієць Любов, яка проінформувала про стан пенсійного забезпечення, виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам, про співпрацю з учасниками АТО та членами їх сімей.

   Від імені головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, за особистий внесок в підтримку бійців та сімей загиблих в АТО, був нагороджений Подякою голова наглядової ради громадської організації «АТО-М» Білик Валерій.

   По закінченню наради заступник начальника головного управління Олена Юріївна наголосила на вічливому та терпеливому ставленні до відвідувачів, про необхідність доступного та змістовного роз’яснення пенсіонерам про проведений перерахунок. А також на необхідності задіяння всіх працівників управління до опрацювання повідомлень про перерахунки пенсій.

   Подякувала колективу за роботу, терпіння в спілкуванні з людьми, за відсутність скарг як з боку платників так і з боку пенсіонерів.


   Олена Юріївна відмітила тісну та дієву співпрацю з громадською організацією «АТО-М». 
 

   Після прийняття Верховною Радою України Закону, який передбачає проведення перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року, Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області працює в посиленому режимі. 

   На сьогодні триває друкування персональних інформаційних повідомлень для пенсіонерів про зміну розміру пенсії, враховуючи всі складові, відповідно до яких змінився розмір виплат. 

   Враховуючи великі обсяги роботи, необхідно роздрукувати 32 тис. персональних інформаційних повідомлень, в межах тісної співпраці з громадською організацією «АТО-М» та за підтримки влади міста, управлінню надано в користування три принтери для пришвидшення роботи в даному напрямку. 

   Незабаром такі листи отримають всі пенсіонери м. Бровари та Броварського району. 

   Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області висловлює щиру подяку за підтримку та надану допомогу.
Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію про роботу управління за ІІІ квартали 2017 року. 

   Протягом звітного періоду відділом обслуговування громадян на особистому прийомі прийнято 28709 особу, які щоденно зверталися до управління з різних питань, також до відділу надійшло 737 письмових звернень. 

   Станом на 01.10.2017р. до управління із заявами про переведення пенсійних справ за місцем тимчасового перебування звернулося 2517 осіб, відповідно до яких направлені запити пенсійних справ: 1258 мешканець Донецького регіону; 1228 мешканці Луганського регіону; 31 мешканці АР Крим та м. Севастополя. 

   На облік взято 2470 громадян, зокрема: 1230 мешканців Донецького регіону; 1210 мешканці Луганського регіону; 30 мешканців АР Крим та м. Севастополя. 

   Станом на 01.10.2017 року в управлінні перебуває на обліку 46420 пенсіонерів, середній розмір пенсії 1919,70 грн. 

   Зокрема, по Броварському району перебуває на обліку 21 064 пенсіонерів, середній розмір пенсії становить 1830,70 грн. Протягом ІІІ кварталів 2017 року призначено 581 нових пенсій, проведено 927 перерахунків за зверненнями громадян. 

   Протягом 9 місяців 2017 року на користь управління надійшло 754,3 млн. грн. (в т.ч. розмежованого ЄСВ – 385,7 млн. грн., власних надходжень – 389,3 млн. грн., що на 122,1 млн. грн. більше власних надходжень за відповідний період 2016 року. План виконано на 111%. 

   Коштів з Державного бюджету надійшло - 365 млн. грн. що на 74 млн. грн. більше минулорічних надходжень за відповідний період. 

   Видаткова частина бюджету за звітний період склала (без урахування частини січня, яка була виплачена у грудні 2016р.- 31272,21 тис. грн.). – 771,2 млн. грн., що на 75,8 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2016р. 

   За ІІІ квартали 2017 року обсяг надходжень за додатковими ставками становить 19,6 млн. грн., що на 6,7 млн. грн. більше від запланованого. План виконано на 151,5 %. 

  Кількість боржників станом на 01.10.2017 року становить 43. 

  Загальна сума заборгованості перед управлінням становить 7,1 млн. грн. 
   
   Борг платників, щодо яких порушено справу про банкрутство або вже визнано банкрутами, складає 5,5 тис. грн., безнадійний борг – 1,8 млн. грн., дієвий борг становить 5,3 млн. грн., в тому числі по відшкодуванню пільгових пенсій 2,6 млн. грн. 

   Найбільші суми заборгованості мають серед економічно - активних підприємств: 
   ПАТ «Укргазбуд» - 2,4 млн. грн.; 
   ДП ПЗ «Плосківський» - 1,8 млн. грн.; 
   ТОВ «Бобрицьке» - 924,6 тис. грн.; 

В управлінні постійно вживаються заходи по зменшенню заборгованості, 

а саме: 

З початку року до Київського окружного адміністративного суду та Окружного суду м. Києва було подано 130 позовів про стягнення заборгованості на користь держави в інтересах Пенсійного фонду на загальну суму 8,1 млн. грн. Задоволено судами 89 позовні заяви на суму 7,99 млн. грн. Надходження за позовними заявами складає 472300 грн. з урахуванням позовів минулих років. 

З початку 2017 року органами ДВС було стягнуто на рахунки Пенсійного фонду України 469 123 грн. 

Станом на 01.10.2017р. на примусовому виконані у Броварському відділі ДВС перебуває 367 виконавчих документів на суму 18,4 млн. грн. На примусовому виконанні в органах відділу примусового виконання рішень (ДП ЗПМ) територіального управління юстиції у Київській області – 24 на суму 11,99 млн. грн. 

Протягом звітного періоду управлінням проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота, а саме: 

- опубліковано матеріалів (10 статей - «Нове життя», «Громадський ревізор»); 

- 126 матеріалів розміщено в розділі Пенсійного фонду на офіційному веб-сайті Броварської райдержадміністрації та міськвиконкому та офіційній сторінці fasebook; 

- здійснено 80 виступів на радіо; 

- проведено 55 виїзний прийом громадян, на яких прийнято 244 особи; 

- 13 зустрічей в трудових колективах, на яких були присутні 250 осіб; 

- 29 зустрічей за місцем проживання, на яких були присутні 31 особа; 

- 4 флеш-моби на тему «Легалізація заробітної плати»; 

- 4 лекції для безробітних, присутні 65 осіб; 

- 4 зустрічи з учнівською молоддю та студентами, присутні 149 осіб; 

- 2 зайняття школи майбутнього пенсіонера, присутні 15 осіб; 

- 9 засідань «круглих столів».

 

   19 вересня 2017 року перший заступник начальника управління Юлія Калита провела виїзні прийоми громадян в Кулажинській та Світильнянській сільських радах. 

  На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсії, перерахунку пенсії, призначення пенсії за віком, дорахування додаткового стажу) всього звернулось 6 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
 


Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію про роботу управління за І квартал 2017 року.

   Протягом звітного періоду відділом обслуговування громадян на особистому прийомі прийнято 19651 особу, які щоденно зверталися до управління з різних питань, також до відділу надійшло 525 письмових звернень.

   Станом на 01.07.2017р. до управління із заявами про переведення пенсійних справ за місцем тимчасового перебування звернулося 2450 осіб, відповідно до яких направлені запити пенсійних справ: 1226 мешканець Донецького регіону; 1203 мешканці Луганського регіону; 31 мешканці АР Крим та м. Севастополя.

   Станом на 01.07.2017 року на облік взято 2398 громадян, зокрема: 1189 мешканців Донецького регіону; 1187 мешканці Луганського регіону; 22 мешканці АР Крим та м. Севастополя.

   Станом на 01.07.2017 року в Броварському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області перебуває на обліку 46 362 пенсіонери, середній розмір пенсії 1907,12 грн.

   Зокрема, по Броварському району перебуває на обліку 20 886 пенсіонерів, середній розмір пенсії становить 1812,45 грн. Протягом І півріччя 2017 року призначено 374 нових пенсій, проведено 622 перерахунки за зверненнями громадян.

   Протягом І півріччя 2017 року на користь управління надійшло 489378,87 тис. грн., (в т.ч. розмежованого ЄСВ – 252411,66 тис. грн., власних надходжень – 254721,57 тис. грн.). що на 74587,26 тис. грн. більше власних надходжень за відповідний період 2016 року. 

   За звітний період управлінням було утримано і перераховано до бюджету податок з доходу фізичних осіб (ПДФО) із пенсій в сумі – 189,21 тис. грн. та військового збору – 16,15 тис. грн.

   Кількість отримувачів пенсій та допомог в установах банків станом на 01.07.2017 – 29437 осіб.

   Видаткова частина бюджету за І півріччя 2017р. склала (без урахування частини січня, яка була виплачена у грудні 2016р. – 31,3 млн. грн.). – 499285,93 тис. грн., що на 56522,09 тис. грн. більше ,ніж за відповідний період 2016р. 

   Зокрема по Броварському району видатки склали 205270,53 тис. грн. (без урахування частини січня 2017р., яка виплачена у грудні 2016р. на суму 13,3 млн. грн.)

   За додатковими ставками до управління надійшло 12642,2 тис. грн., що на 7578,1 тис. грн. більше від запланованого. План виконано на 166,8%.

   Заборгованість підприємств району до управління по сплаті платежів станом на 01.07.2017 року становить 7 млн. грн. 

   Борг платників, щодо яких порушено справу про банкрутство або вже визнано банкрутами, складає 5,5 млн. грн., безнадійний борг – 1,8 мл. грн., дієвий борг станом на 01.07.2017р. становить 5,2 млн. грн., в тому числі по відшкодуванню пільгових пенсій 2,1 млн. грн. 

   Кількість боржників станом на 01.07.2017 року становить 43.

   Найбільші суми заборгованості мають серед економічно - активних підприємств:
   ПАТ «Укргазбуд» - 2,4 млн. грн.;
   ДППЗ «Плосківський» - 1,8 млн. грн..;
   ТОВ «Бобрицьке» - 907,6 тис. грн.

   З початку року до Київського окружного адміністративного суду та Окружного суду м. Києва було подано 90 позови про стягнення заборгованості на користь держави в інтересах Пенсійного фонду на загальну суму 6,8 млн. грн. Задоволено судами 89 позовні заяви на суму 7,2 млн. грн. Надходження за позовними заявами складає 278 614 грн. з урахуванням позовів минулих років. 

   З початку 2017 року органами ДВС було стягнуто на рахунки Пенсійного фонду України 298 133 грн. 

   Станом на 01.07.2017р. на примусовому виконані у Броварському відділі ДВС перебуває 367 виконавчих документів на суму 18,4 млн. грн. На примусовому виконанні в органах відділу примусового виконання рішень (ДП ЗПМ) територіального управління юстиції у Київській області – 24 на суму 11,99 млн. грн.

   Протягом звітного періоду управлінням проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота, а саме:
   - опубліковано матеріалів (6 статей - «Нове життя»);
   - 84 матеріали розміщено в розділі Пенсійного фонду на офіційному веб-сайті Броварської райдержадміністрації та міськвиконкому та офіційній сторінці fasebook;
   - здійснено 64 виступи по радіо;
   - проведено 25 виїзний прийом громадян, на яких прийнято 105 осіб;
   - 12 зустрічей в трудових колективах, на яких були присутні 247 осіб;
   - 19 зустрічей за місцем проживання, на яких були присутні 20 осіб;
   - 3 флеш-моби на тему «Легалізація заробітної плати»;
   - 1 лекція для безробітних, присутні 22 особи;
   - 1 зустріч з учнівською молоддю та студентами, присутні 95 осіб;
   - 2 зайняття школи майбутнього пенсіонера, присутні 15 осіб;
   - 6 засідань «круглих столів».Уряд представив проект пенсійної реформи.


   Головна ідея запропонованої реформи відновити соціальну справедливість, як по відношенню до тих, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, так і для майбутніх пенсіонерів.

   Реформа передбачає:
   - осучаснення пенсійних виплат з 1 жовтня п. р.;
   - скасування податку на пенсії з 1 жовтня п. р.;
  - встановлення єдиних правил нарахування пенсій з 1 січня 2018 року;
   - ліквідацію спецпенсій;
   - підвищення захисту працівників шкідливих виробництв;
   - звільнення Пенсійного фонду від невластивих видатків.
   З презентацією пенсійної реформи можна ознайомитися за посиланням: http://pensii2017.info/УВАГА

   Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області проводить прийом громадян в агентських пунктах:
   - в приміщенні ДП «Завод порошкової металургії» за адресою : м.Бровари, Промвузол. Прийом проводиться кожну другу та четверту середу місяця з 9:00 до 12:00.
   - в приміщенні Калинівської селищної ради за адресою: смт.Калинівка, вул. Чернігівська, 20. Прийом проводиться кожен другий та четвертий вівторок місяця з 9:00 до 12:00.
   - в приміщенні Калитянської селищної ради за адресою: смт.Калита, пров. Ювілейний, 4А. Прийом проводиться кожен перший та третій четвер місяця з 9:00 до 12:00.
   - в приміщенні Рожнівської сільської ради за адресою: с.Рожни, вул. Свободи, 41В. Прийом проводиться кожну першу середу місяця з 9:00 до 12:00.
   - в приміщенні ВАТ «Софія» за адресою: м.Бровари, бульв. Незалежності, 16. Прийом проводиться кожен другий четверг місяця з 9:00 до 12:00.ЗАПРОШУЄМО МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ ДО ШКОЛИ! 

    В приміщенні Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київської області працює «Школа майбутнього пенсіонера». 
    Всім громадянам рекомендовано пройти навчання до настання пенсійного віку для отримання роз`ясненя від фахівців щодо визначення права на призначення пенсії та ознайомлення з переліком необхідних документів для призначення пенсії. 
    Спеціалісти управління нададуть консультації про терміни звернення до Фонду, нададуть інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу та інше. 
    Заняття в нашій школі проходять кожного першого четверга місяця о 16:00 год. 
    Найближче заняття відбудеться 06.10.2016 року. Чекаємо всіх бажаючих за адресою: м.Бровари ¸вул.Незалежності ,39. 
    Телефон для довідок: 3-43-63,3-43-65

                                                                                                                                                        Управління Пенсійного фонду України в
                                                                                                                                                            м. Броварах та Броварському районі 


    Про новини призначення, перерахунку та виплати пенсій, порядок нарахування та сплати страхових внесків страхувальниками, участь у добровільній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та багато іншої корисної інформації Ви можете дізнатися зі сторінок газети „Пенсійний кур'єр". 
    Запрошуємо всіх бажаючих передплатити дане відомче видання, в якому завжди можна знайти відповіді на питання, які Вас цікавлять, та повідомляємо про передплатний індекс і вартість на 2015 рік

     

Газета

"Пенсійний  кур’єр"

Індекс

06840

1 міс 

8,31

3 міс 

24,93

6 міс 

49,86

12 міс 

99,72

    03 серпня 2017 року, згідно затвердженого графіку, начальник Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Лідія Сенько провела виїзний прийом громадян в громадській приймальні Калитянської об’єднаної громади. 

   У числі питань, які сподівалися того дня вирішити громадяни, більшість належала до традиційних, - про збільшення розміру пенсії, про поновлення її виплати і правильності нарахування, про правильність обчислення страхового стажу тощо. Крім того, відвідувачів цікавили перспективи осучаснення розміру пенсії і її підвищення. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому. У ході спілкування Лідія Сенько запропонувала відвідувачам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, користатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України. 

   З метою пропаганди та популяризації мистецтва різних напрямків серед підростаючого покоління, головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області та комітетом профспілки працівників Пенсійного фонду України було оголошено щорічний конкурс малюнків, вишивки та аплікацій серед дітей працівників головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Київській області. 

   Так, 3 серпня 2017 року в Броварському об’єднаному управлінні проведений І етап конкурсу дитячих робіт у номінаціях: малюнок, вишивка, аплікація, ручні вироби. Роботи всіх учасників вражали красою та різноманітністю, тому було дуже важко визначити переможців. Усі дитячі вироби варті нагород, тому всі діти були нагороджені солодкими подарунками. 

   Роботи переможців візьмуть участь у фіналі конкурсу дитячої творчості, який відбудеться в головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області.
   Робота по легалізації заробітної плати, як і раніше, залишається одним із провідних напрямків роботи Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в тісній співпраці з Броварським міськрайонним центром зайнятості. 

   4 серпня 2017 року в Броварському міськрайонному центрі зайнятості для безробітних проведено інформаційний семінар «Легальний заробіток-гарантована пенсія». 

   Про негативні наслідки отримання заробітної плати “в конвертах”, залежність страхового стажу від сплати внесків та відповідальність роботодавців за допуск працівників до роботи без належного оформлення розповіла перший заступник начальника управління Юлія Калита. Особливу увагу вона приділила питанням офіційного працевлаштування та легалізації заробітної плати, акцентувала увагу, що законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року становить 3200 грн. Отже, відповідно збільшився і мінімальний внесок до бюджету ПФУ. 

   Під час дискусії учасники заходу погодилися, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним, а бюджет Пенсійного фонду матиме стабільні надходження для своєчасного фінансування пенсійних виплат. 

   Користуючись нагодою, Юлія Калита розповіла про переваги накопичувальної системи, та про реєстрацію на офіційному Веб – порталі ПФУ для зручної перевірки розміру своєї заробітної плати та відрахування єдиного соціального внеску, які декларує роботодавець, Присутнім були роздані інформаційні листівки, брошурки та пам’ятки.

До відома фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку 

   З 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску. 

   У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х 22 відсотки). 

   Отже, для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісячно. 

   Водночас, для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн. 

   У разі сплати єдиного внеску у сумі 352 грн. за місяць страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та її розмір. 

Comments