Новини управління

Всеукраїнська благодійна акція "Милосердя"

опубліковано 18 жовт. 2017 р., 00:07 Інформаційно-довідковий центр

 

   В рамках проведення Всеукраїнської благодійної акції "Милосерддя" у Броварському районі комунальним закладом Броварської районної ради "Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" і Міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста зібрано 2500кг овочів на зиму для мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Гоголів.

   10 жовтня акція проводилась в смт Велика Димерка Димерка. Збір продукції по вулицях селища, яку люб’язно надали жителі села, здійснювали соціальні працівники. Великодимерська селищна рада посприяла з транспортом. Броварський міськрайонний центр зайнятості допоміг людьми в збиранні , завантажуванні на автомобіль та доставці овочів за місцем призначення.

   Також в акції прийняла участь кожна школа району.
 
 

 

«Джерело благодаті»

опубліковано 17 жовт. 2017 р., 05:04 Інформаційно-довідковий центр


   Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» тривалий час співпрацює з християнською благодійною організацією «Джерело благодаті», головою якої є Відоменко Микола Васильович.

   Ця організація неодноразово надавала благодійну допомогу територіальному центру, яка потім роздається малозабезпеченим жителям Броварщини. На початку жовтня комунальному закладу було передано допомогу, а саме одяг та взуття і 4 матраци для відділення стаціонарного догляду.

 

Міжнародний День людей похилого віку в Броварському районі

опубліковано 3 жовт. 2017 р., 00:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 жовт. 2017 р., 00:58 ]

  

   З Міжнародним Днем людей похилого віку привітали мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Броварського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

   Вітальне слово сказали начальник управління соціального захисту населення Броварської РДА Л.П. Яіцька, директор територіального центру соціального обслуговування Т.П. Козьменко, представник Броварської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України С.С. Дворнік, голова Великодимерської селищної ради А.Б. Бочкарьов.
   

   Для проживаючих в стаціонарному відділенні звучали святкові пісні, вірші, поздоровлення у виконанні творчого колективу із с. Гоголів «Любисток».

   Також кожен мешканець стаціонарного відділення одержав подарунок у вигляді продуктового набору із солодощів.
   Сизоненко Олена Савеліївна – найстаріша жителька Броващини, їй вже пішов 107 рік життя. Бачила вона різне на своєму віку і голод і війни і примусову роботу в Німеччині.

   ЇЇ обслуговує соціальний працівник Броварського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) В.П. Печура. На обслуговуванні Олена Савеліївна перебуває вже 27 років і соціальний працівник для неї як близька рідня.

   З нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку її привітали та вручили продуктовий набір, квіти і грошову допомогу від управління соціального захисту населення Броварської РДА.

 

   Плосківською сільською радою організований та проведений святковий благодійний обід для одиноких людей поважного віку та ветеранів з нагоди їх свята, яке відзначалось 1 жовтня. 

   Працівники сільської ради разом з соціальним працівником за підтримки селищного голови приготували дуже смачні страви, якими пригощали гостей цього свята. 

  Звучали поздоровлення, щирі побажання від представників сільської ради та територіального центру соціального обслуговування. 

   Ветерани згадували дні війни та період відбудови нашої країни, дні своєї молодості та праці. 

   По закінченню свята всі отримали невеликі подаруночки.

День Партизанської слави

опубліковано 2 жовт. 2017 р., 23:38 Інформаційно-довідковий центр

 
 
   Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. 

   З цієї нагоди начальник управління соціального захисту населення Броварської РДА Л.П. Яіцька, голова районної організації ветеранів  В.Я. Брюхов та директор Броварського територіального центру соціального обслуговування – Т.П. Козьменко привітали учасника партизанського руху в період ВВВ Дмитра Федоровича Ситка. Йому передали квіти, грошову матеріальну допомогу, продуктовий набір та найщиріші вітання від керівництва району.

   Дмитро Федорович проживає в с. Бобрик Броварського району, має поважний вік – 91 рік. Сім’я його складається з дружини, дітей, внуків, правнуків і він оточений увагою та піклуванням з їх сторони.

УРЯД ВДОСКОНАЛИВ ПРОГРАМУ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

опубліковано 19 серп. 2017 р., 03:25 Інформаційно-довідковий центр

   Уряд відреагував на запити суспільства і вніс зміни до програми житлових субсидій. Соціальний стан громадян адаптовано до дати призначення субсидії та наближено соціальні нормативи газу до реального споживання послуги. Відповідне рішення сьогодні було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України.

   На урядову гарячу лінію «15-45» та інформаційно-роз’яснювальний майданчик Teplo.gov.ua надходило чимало зауважень від громадян, мовляв, чому рахують мої минулорічні доходи, коли зараз я не працюю, чи отримую меншу заробітну плату.

   Це об’єктивно. Бо, громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату. У цьому році з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комуналки з об’єктивних причин. Соціально несправедливо брати до уваги його минулорічні доходи, коли він міг самотужки сплачувати рахунки за тепло, електроенергію та воду. Тому Уряд пішов назустріч таким людям, адаптуючи їх соціальний стан до дати призначення субсидії.

   Крім того, у травні-червні цього року виникли затримки з перепризначенням субсидій на літній період, бо фіскальна служба не змогла вчасно надати інформацію про доходи громадян за I квартал цього року. Особливо помітно це було у великих містах. Уряд врахував і цей аргумент.

   Які доходи рахуватимуть?

  На новий опалювальний сезон 2017/18рр. – з 1 жовтня 2017р - при розрахунку розміру субсидії будуть враховані доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року - за III і IV квартал 2017 року.

   Соціальні нормативи газу наближено до фактичного споживання послуги

   Також, Уряд наблизив соціальні нормативи газу на приготування їжі та підігрів води до фактичного споживання цих послуг.

   Рівень оснащеності індивідуальними лічильниками газу є поки низьким. А там де він є, статистика каже, що соціальні нормативи є завищеним - сім'я стільки не споживає. То чому повинна платити за нормативами? Уряд проаналізував ситуацію і наблизив соціальні норматив газу на приготування їжі та підігрів води до фактичного споживання послуги.

   Крім того, за такими нормами формуватимуться рахунки для тих сімей, в яких немає лічильників на газ, та які не є субсидіантами. Такі люди платитимуть менше. Рішенням Урядом внесено зміни і до Постанови КМУ №203 «Про норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників».
   
   З 1 жовтня 2017 року діятимуть такі нові соціальні нормативи на газ:
   • на газову плиту (приготування їжі) - 3,3 м3 на особу
   • на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) – 5,4 м3 на особу 
   • на газову плиту і водонагрівач – 10,5 м3 на особу

   Нагадаємо, через завищені соціальні нормативи, які не відповідали реальному рівню споживання і не стимулювати громадян до економії енергоресурсів, держава в минулому опалювальному сезоні (2016-2017рр) «переплатила» по субсидіях більш як 8,2 млрд. гривень.

Одержання дітьми-інвалідами професійної освіти

опубліковано 10 серп. 2017 р., 06:22 Інформаційно-довідковий центр

   Департамент соціального захисту населення інформує стосовно одержання дітьми-інвалідами професійної освіти в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті.

   Навчальний заклад за 46 років існування випустив понад 9 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними обмеженнями. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.

   Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, свої уподобання.

   Соціальна, професійна, медична, трудова реабілітація учнів під час навчання, допомагають їм повірити в себе та адаптуватися в житті.

   За час навчання за учнями зберігається пенсія, надається стипендія.

   З огляду на викладене департамент доручає провести відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації (місцеві та районні газети), офіційні сайти, тощо.

Умови прийому на навчання додаються.

Про повідомну реєстрацію колективних договорів

опубліковано 10 лип. 2017 р., 05:50 Інформаційно-довідковий центр

   Станом на 01.07.2017 року управлінням соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації зареєстровано 331 колективний договір підприємств, установ, організацій які розташованих на території Броварського району.

   Протягом квітня - червня 2017 року проведено повідомну реєстрацію 5 колективних договора:
   1. Пухівська ЗОШ I – III ступенів c. Пухівка на 2017-2022 роки (реєстраційний номер №37/10-19/19 від 14.04.2017);
   2. ТОВ “АЛ-КО-КОБЕР” с. Русанів на 2017-2020 роки
      (реєстраційний номер № 43/10-19/25 від 05.05.2017);
   3. Світильнянський навчально-виховний комплекс ”Загалноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад” с. Світильне на 2017- 2020 роки 
      (реєстраційний номер № 51/10-19/26 від 26.05.2017);
   4. Комунальний заклад “Броварської районної ради Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування” (надання соціальних послуг)” на 2017-2020 роки 
      (реєстраційний номер № 53/10-19/28 від 09.06.2017);
   5. Комунальний заклад Броварської районної ради “Школа естетичного виховання (дитяча школа мистецтв)” на 2017-2022
      (реєстраційний номер № 53/10-19/28 від 09.06.2017);

   Також зареєстровано 9 змін-доповнень до колективного договору:
   1. ТОВ “УСПОТ ЛТД” с. Требухів на 2015-2020 роки
      (реєстраційний номер 38/10-19/20 від 12.04.2017);
   2. КП “Броварське районне виробниче управління об’єднаних шкільних їдалень” Броварської районної ради смт Калинівка на 2016-2020 роки 
      (реєстраційний номер 39/10-19/21 від 12.04.2017);
   3. Централізована бібліотечна система відділу культури Броварської районної ради на 20154-2020 роки 14.04.2017).
      (реєстраційний номер 40/10-19/22 від 14.04.2017);
   4. Управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації на 2016- 2020 роки
      (реєстраційний номер 15/10-19/07 від 17.02.2017);
   5. ТОВ “УСПОТ ЛТД” с. Требухів на 2015-2020 роки
      (реєстраційний номер 42/10-19/20 від 14.04.2017);
   6. КП “Калинівське ДПС” смт. Калинівка на 2015-2017 роки
      (реєстраційний номер 52/10-19/27 від 09.06.2017);
   7. ТОВ “Десна – 2” с. Рожівка на 2011-2017
      (реєстраційний номер 03/10-19/03 від 27.01.2017);
   8. Виробничий підрозділ Київський головний матеріальний склад регіональної філії “ Південно – західна залізниця ПАТ Укрзалізниця ” с. Шевченкове на 2017 рік
      (реєстраційний номер 60/10-19/30 від 06.07.2017);
   9. ТОВ “УСПОТ ЛТД” с. Требухів на 2015-2020 роки
      (реєстраційний номер 62/10-19/32 від 07.07.2017).

До уваги роботодавців!

опубліковано 19 трав. 2017 р., 23:23 Інформаційно-довідковий центр

   12 квітня 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 254 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 № 105”.

   Зазначеною постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни в Порядок виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичним особам-підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом, затверджений постановою КМУ №105 від 04.03.2015 року (далі – Порядок).

     Порядком визначено механізм виплати компенсації за 2014-2015 роки установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичним особам-підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом, за рахунок і в межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті за програмою «Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, за 2014-2015 роки»

   Відповідно до змін встановлено:
тримісячний термін з дня набрання чинності даної постанови ( до14.07.2017 року) для подачі роботодавцями звітів про фактичні витрати за 2014-2015 роки (окремо за кожен місяць) до управління соціального захисту населення,
– звіти від фермерських господарств, сільськогосподарських кооперативів та фізичних осіб- підприємців управлінням соціального захисту будуть прийматися лише за період проходження військової служби їх працівниками з 6 по 31 грудня 2015 року.

   Для отримання компенсації роботодавцям необхідно подати до управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації звіти відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 254 від 12.04.2017 року.

Про повідомну реєстрацію колективних договорів

опубліковано 11 квіт. 2017 р., 05:02 Інформаційно-довідковий центр

    Станом на 01.04.2017 року управлінням соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації зареєстровано 322 колективних договори підприємств, установ, організацій які розташованих на території Броварського району. Протягом січня - березня 2017 року проведено повідомну реєстрацію 7 колективних договорів:

1.     Русанівський НВК Загальноосвітня школа I -III ст. –

            дошкільний   навчальний заклад с. Русанів на 2017-2021 роки               

            (  реєстраційний номер № 02/10-19/2 від 27.01.2017),

          2. Київський головний матеріальний склад на 2017 рік

              ( реєстраційний номер № 06/10-19/4 від 07.02.2017),

          3.  ТОВ Белес Україна с.Погреби на 2017-2021 роки

            ( реєстраційний номер № 18/10-19/10 від 01.03.2017),

          4. Красилівська сільська рада на 2017-2020 роки

  ( реєстраційний номер № 25/10-19/12 від 24.03.2017),

5. Броварська районна рада на 2017-2018 роки

  ( реєстраційний номер № 36/10-19/17 від 11.04.2017),

6. Княжицька сільська рада на 2017-2022 роки

  ( реєстраційний номер № 36/10-19/18 від 11.04.2017),

7. Пухівська ЗОШ I-III ступенів c. Пухівка на 2017-2020 роки

  ( реєстраційний номер № 36710-19/18 від 14.04.2017),

 

Також зареєстровано 12  змін-доповнень до колективного договору:

 

          1.  Броварська центральна районна лікарня  на 2014-2018 роки  

              (реєстраційний номер 101/10-19/01 від 13.01.2017),

        2.  ТОВ  “Десна – 2 ”  с. Рожівка  на 2011-2017   

  (реєстраційний номер 03/10-19/03 від 27.01.2017),

          3.  КП Калинівське ДПС смт. Калинівка  на 2015-2017 роки

            (реєстраційний номер 09/10-19/05 від 10.02.2017),

          4.  КП “Плосківський ”   с. Плоске на 2016 – 2020 роки

            (реєстраційний номер 10/10-19/06 від 10.02.2017),

          5.   Управління соціального захисту населення Броварської   

            райдержадміністрації  на 2016- 2020 роки

            (реєстраційний номер 15/10-19/07 від 17.02.2017),

          6. КП Плосківський  с. Плоске на 2016- 2020 роки

            (реєстраційний номер 16/10-19/08 від 03.03.2017),

          7. Управління соціального захисту населення Броварської   

            райдержадміністрації на 2016 – 2020 роки

            (реєстраційний номер 17/10-19/09 від 03.03.2017),

          8. КП Броварське районне виробниче управління об’єднаних

шкільних  їдалень Броварської районної ради смт. Калинівка на 2016-            2020 роки    (реєстраційний номер 24/10-19/11 від 16.03.2017).

9. Броварська централь районна лікарня на 2014-2018 роки

             (реєстраційний номер 28/10-19/13 від 30.03.2017),

           10. ТОВ Еколайн – Бровари на 2013- 2018 роки

             (реєстраційний номер 32/10-19/14 від 07.04.2017),

           11.Управління фінансів Броварської районної державної адміністрації

             на   2016-2018 роки   (реєстраційний номер 33/10-19/15 від 07.04.2017),

 12. КП Київської обласної ради Лівобережне БТІ на 2013-2018 роки

             (реєстраційний номер 34/10-19/16 від 07.04.2017),

1-10 of 82