Бізнес-школа для ветеранів, інвалідів АТО та членів їх сімей

опубліковано 20 груд. 2017 р., 22:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 груд. 2017 р., 03:39 ]
Бізнес-школа для ветеранів, інвалідів АТО та членів їх сімей,
що відбудеться 23, 24, 25 грудня 2017 року,
за адресою:
23, 24 грудня: м. Київ, вул.. Січових Стрільців, 73, 2 поверх
(будівля Міністерства юстиції України)
25 грудня: м. Київ, вул.. Хрещатик, 36 (колонна зала КМДА)

Бізнес-школа із серії тренінгів з підтримки малого бізнесу та самозайнятості ветеранів, інвалідів АТО та членів їх сімей.

Організатор: громадська організація «Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО»

Стратегічний партнер: громадська спілка «Всеукраїнська спілка «Український легіон».

За сприянням Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Державної служби зайнятості України, Київської міської державної адміністрації.
   Партнери: ПАТ Ощадбанк, Офіс ефективного регулювання – BRDO.

Навіщо це мені?
   Отримати практичні знання від тренерів і власників бізнесів:
   - як розкрити свій підприємницький потенціал та обрати кращий для тебе вид бізнесу;
   - як організувати бізнес від реєстрації до відкриття;
   - як вибрати оптимальну для себе модель ведення бізнесу;
   - як побудувати ефективну систему продажу та роботи зі споживачем;
   - як сформувати корпоративну культуру та стимулювати командну роботу в твоїй компанії;
   - як наладити грошовий потік та отримати найкращі фінансові результати;
   - як і де отримати кредит;
   - та ще про тайм-менеджмент, успішні маркетинг-стратегії, digital та просування в соціальних мережах та про багато інших інструментів та практичних кейсів, без яких сьогодні не можливо створити успішний бізнес.

Що я отримаю з цього?
   1. Практичні знання. Бери і роби свій бізнес так, як це роблять успішні.
   2. Бізнес-план для твого нового бізнесу. Розроби сам, захисти у успішних.
   3. Гроші на твій стартап. Допоможемо найкращим отримати фінансування від наших партнерів – банків, фондів та з муніципальних і державних програм.

Навчання, атестація, захист бізнес-планів та пошук фінансування – БЕЗКОШТОВНО!

Просто зареєструйся зараз: https://goo.gl/forms/TLHkGqgwIqZjPk3E3

І приходь за адресою:

23, 24 грудня: м. Київ, вул.. Січових Стрільців, 73, 2 поверх (будівля Міністерства юстиції України)
25 грудня: м. Київ, вул.. Хрещатик, 36 (колонна зала КМДА)

Початок о 10.00
   Реєстрація з 9.30

Ми на тебе чекаємо!

Примітка. Місць мало, а бажаючих багато. Не зволікай.  Реєструйся до 18.00 22 грудня.

Залишилися питання?
   Телефонуй: +380 96 4730181 або звертайся: ukrlegion.vs@gmail.com