До уваги багатодітних сімей!

опубліковано 2 квіт. 2019 р., 05:43 Інформаційно-довідковий центр
    З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250.
   Зокрема із 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
   Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.
   У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.
   Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.
   Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня – червня 2019 року.
   Для отримання допомоги необхідно подати наступні документи:
  - копії паспортів батьків ;
   - копії ідентифікаційного коду батьків;
   - копії посвідчення багатодітної сім'ї ( для батьків);
   - копії посвідчення дитини з багатодітної сім'ї ( для дітей старше 6 років);
   - копії свідоцтв про народження дітей до 6 річного віку;
   - довідка про склад сім'ї Форма №204;
   - рахунок на який будуть перераховуватися кошти.
   При подачі документів повинні бути оригінали.
   Приклад: Сім’я складається з 5 чоловік : мати, батько, дитина 12 років, дитина 7 років та дитина 3 роки. Дана сім’я отримає допомогу в розмірі 1700 грн. на дитину, якій 3 роки.
Comments