«До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

опубліковано 31 жовт. 2018 р., 00:04 Інформаційно-довідковий центр
   Управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації інформує, що Урядом 11.07.2018 прийнято постанову № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

Відповідно до пункту 7 зазначеної постанови передбачено провести заміну посвідчень:
   -особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи ( категорія 1);
   -учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;
   -особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Не потребують заміни і є дійсними посвідчення:
   -учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3);
   -особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2);
   -потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорія 3);
   -потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорія Г);
   -дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (категорія Д);
   -дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.»

Детальну інформацію можна отримати за тел.(04594)54544