До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської                                                          катастрофи!

опубліковано 4 лют. 2019 р., 21:48 Інформаційно-довідковий центр
   Постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 22 урядом визначено розмір грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році.

Згідно з прийнятим рішенням розміри такої допомоги для компенсації становлять за санаторно-курортне лікування, оздоровлення чи відпочинок:
   - осіб, віднесених до категорії 1, — 7 300 гривень;
   - осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 22 200 гривень;
   - дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює, — 14 500 гривень.

Просимо звернутися в управління праці та соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації осіб, які перебувають на обліку для отримання санаторно-курортного лікування, оздоровлення чи відпочинку в 2019 році, в кабінет №4 та за тел. (04594) 5-45-44 та для обрання санаторно-курортного закладу та терміну оздоровлення.