Міжнародний День людей похилого віку в Броварському районі

опубліковано 3 жовт. 2017 р., 00:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 жовт. 2017 р., 00:58 ]

З Міжнародним Днем людей похилого віку привітали мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Броварського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Вітальне слово сказали начальник управління соціального захисту населення Броварської РДА Л.П. Яіцька, директор територіального центру соціального обслуговування Т.П. Козьменко, представник Броварської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України С.С. Дворнік, голова Великодимерської селищної ради А.Б. Бочкарьов.

Для проживаючих в стаціонарному відділенні звучали святкові пісні, вірші, поздоровлення у виконанні творчого колективу із с. Гоголів «Любисток».

Також кожен мешканець стаціонарного відділення одержав подарунок у вигляді продуктового набору із солодощів.

Сизоненко Олена Савеліївна – найстаріша жителька Броващини, їй вже пішов 107 рік життя. Бачила вона різне на своєму віку і голод і війни і примусову роботу в Німеччині.

ЇЇ обслуговує соціальний працівник Броварського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) В.П. Печура. На обслуговуванні Олена Савеліївна перебуває вже 27 років і соціальний працівник для неї як близька рідня.

З нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку її привітали та вручили продуктовий набір, квіти і грошову допомогу від управління соціального захисту населення Броварської РДА.

Плосківською сільською радою організований та проведений святковий благодійний обід для одиноких людей поважного віку та ветеранів з нагоди їх свята, яке відзначалось 1 жовтня.

Працівники сільської ради разом з соціальним працівником за підтримки селищного голови приготували дуже смачні страви, якими пригощали гостей цього свята.

Звучали поздоровлення, щирі побажання від представників сільської ради та територіального центру соціального обслуговування.

Ветерани згадували дні війни та період відбудови нашої країни, дні своєї молодості та праці.

По закінченню свята всі отримали невеликі подаруночки.