Про проведення в Броварському районі Дня охорони праці

опубліковано 1 трав. 2018 р., 23:34 Інформаційно-довідковий центр
   Розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 19.04.2018 №408 «Про заходи щодо проведення в Броварському районі Дня охорони праці» затверджено заходи, на виконання яких:
   - поновлено постійно діючі кабінети, куточки, інформаційні стенди, вітрини з питань охорони праці на підприємствах та організаціях району;
   - проведено День відкритих дверей по питанню охорони праці;
   - на ЗАТ «Швейна фабрика « Ніна» працювала виставка продукції індивідуального та колективного захисту;
   - проведено День спеціаліста з охорони праці;
   - проведено День охорони праці на базі ПрАТ «Комбінат «Тепличний» за участю головного державного експерта умов праці Київської області, головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС головного управління Держпраці по Київській області, страхового експерта з охорони праці Броварського відділення фонду соціального страхування, заступника голови Броварської районної державної адміністрації, головного державного експерта умов праці по Київській області, начальника управління соціального захисту, спеціаліст відділу маркетингу журналу «Охорона праці» та представники підприємств і організацій, які відповідальні за охорону праці.