Про зміни Порядку надання житлових субсидій

опубліковано 24 лют. 2019 р., 22:36 Інформаційно-довідковий центр
   Урядом України прийнято постанову від 06.02.2019 № 62 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, відповідно до якої всі, кому призначено житлову субсидію з 2018 року, отримають у березні місяці готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні житлово-комунальні послуги, у травні – за квітневі.
   Пенсіонери отримають субсидію готівкою від держави у березні разом із пенсією. Ті громадяни, які отримують пенсійні виплати через банківські установи, субсидія готівкою буде зарахована на їх рахунки і вони зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі або банківській установі. Тим, хто отримував пенсію через поштові відділення субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта.
   Решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.
   Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.
   Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019–2020 рр. не призначатимуть.