Відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

опубліковано 13 груд. 2018 р., 04:31 Інформаційно-довідковий центр
   5 грудня в селі Погреби відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.
   Все відбувалось у кафе «Фазеда», куди людей з інвалідністтю гостинно запросила власник цього закладу - Бригінець Наталія Володимирівна. Вона за власний кошт приготувала святковий стіл.
   Запрошені люди з інвалідністю із с.Погреби та Зазим'є в кількості 50 чоловік.
   Народний ансамбль "Берегиня" радував всіх співом, гуморесками і віршами. Не перелічити пісень, які лунали у залі: сумні, жартівливі, патріотичні, про кохання, про життя, про людей.
   Заслуговує на добрі та теплі слова Погребський голова Крупенко Віталій - молодий, енергійний, завзятий і завжди готовий зробити щось корисне та позитивне для громади.
   Привітання на святі звучало від заступника голови Броварської районної державної адміністрації Юрченко Ольги Борисівни, голів сільських рад Крупенка Віталія Вікторовича та Спичак Людмили Валентинівни.
   Погребською сільською радою для всіх запрошених закуплені продуктові набори в кількості 50 штук. Територіальний центр роздав всім присутнім солодкі смаколики, які любязно надала Драпей Лілія Борисівна.
   Подяку за величезний внесок в цю справу заслуговує і соціальний робітник по с. Погреби Крупенко Наталіїя Миколаївна .
   Свято вдалося!
   Запрошені гості висловлювали свої емоційні подяки щиро, з переповненими відчуттям радості серцями. Вже навіть декілька днів поспіль не вгавають телефони із словами вдячності від людей за увагу і турботу. Деякі жінки поважного віку кажуть: "Хотіла вже вмирати, а тепер хочу знову жити". Це найкраща оцінка якості надання соціальних послуг.
Директор Броварського районного
територіального центру соціального обслуговування