Рада регіонального розвитку Броварського районуМ. Клименко провів засідання Ради регіонального розвитку Броварського району

опубліковано 14 січ. 2019 р., 05:21 Інформаційно-довідковий центр

   14 січня 2019 року М. Клименко провів засідання Ради регіонального розвитку Броварського району, на якому розглянуто питання формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.

   В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.Грабовецька, члени ради регіонального розвитку Броварського району.


   Сільським та селищним головам, які не надали інформацію, наголошено на необхідності подати перспективу розвитку їх населених пунктів відділу економіки Броварської районної державної адміністрації до 18 січня 2019 року.

Відбулося засідання ради регіонального розвитку Броварського району під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 11 груд. 2018 р., 07:06 Інформаційно-довідковий центр

   11 грудня 2018 року відбулося засідання ради регіонального розвитку Броварського району під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка.


   В засідання взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальник Броварського вузла поштового зв'язку № 9 КМД ПАТ "Укрпошта" М.С.Чукавіна, керуючий ТВБВ №10026/074 АТ "Ощадбанк" Д.Є. Лапко, представники адміністрації, представники первинної та вторинної ланки медицини, депутати районної ради, члени Громадської ради при Броварської районної державної адміністрації. 


   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Питання оптимізації роботи поштових відділень та відділень "Ощадбанку" в населених пунктах Броварського району.
   2. Про утримання в населених пунктах Броварського району стоматологічних та фізіотерапевтичних кабінетів.
   3. Формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.

   1. Питання оптимізації роботи поштових відділень та відділень "Ощадбанку" в населених пунктах Броварського району.
   Голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. зазначив, що за останній рік відбулась оптимізація роботи відділень "Укрпошти" та відділень "Ощадбанку". Деякі відділення були закриті, а в деяких змінився графік роботи. 
   Президент надав доручення виділити додаткові кошти на заробітну плату для працівників "Укрпошти" та "Ощадбанку", з метою недопущення припинення роботи відділень. 
   Дане питання обговорювалось на нараді у голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д. 

   Згідно інформації начальника центру поштового зв’язку № 9 КМД ПАТ "Укрпошта" Чукавіної М.О. з 20 грудня 2018 року запланована зміна графіку роботи відділень поштового зв’язку
   Основними послугами працівників поштових відділень є доставка пенсій, доставка періодичних видань та прийом комунальних платежі. Броварський район єдиний в Київській області, де не закривається жодне поштове відділення, а лише відбулось скорочення кількості робочих днів. 
   Поштові відділення в смт Калинівка, смт В.Димерка, смт Калита – залишаються на 5-денному робочому графіку. 
   Чукавіна М.О. озвучила проблемні питання відділень поштового зв’язку Броварського району, зазначивши, що 3 відділення не мають належного опалення приміщень. 
   Також наголосила на необхідності проведення роботи з населенням, стосовно встановлення на будинках табличок з назвою вулиці та номером будинку. 


    Керуючий ТВБВ № 10026/0741 АТ "Ощадбанк" Лапко Д.Є. довів до відома присутніх, що є програма реформування державних банківських установ. По Броварському району ряд відділень підлягає закриттю. Для того щоб відділення не було закрите потрібно залучити до роботи з "Ощадбанком" юридичних осіб, які зареєстровані на території населених пунктів. 
   На даний час планується залишити таку мережу відділень «Ощадбанку»: 
   смт Велика Димерка, с.Шевченкове, смт Калинівка, с.Гоголів, с.Требухів, с.Зазим’є, с.Погреби. 

   За результатами заслуханої інформації вирішено підготувати звернення до голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д., головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк», до голови правління АТ «Ощадбанк» щодо перегляду питання закриття деяких відділень АТ «Ощадбанк» в населених пунктах Броварського району. 

 

   Також обговорили питання щодо утримання в населених пунктах Броварського району стоматологічних, акушерських та фізіотерапевтичних кабінетів. 
  Вирішено зберегти в районі мережу стоматологічних, акушерських та фізіотерапевтичних кабінетів. Витрати за оплату комунальних послуг відшкодовувати за рахунок сільських та селищних рад і районного бюджетів. 

 
 

   Під час обговорення питання щодо формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки, згідно пропозицій сільських та селищних голів, визначено основні напрямки діяльності на вказаний період: 
   - реконструкція та капітальні ремонти закладів освіти, медицини та культури; 
   - будівництво соціального житла, дошкільних навчальних закладів; 
   - будівництво та капітальні ремонти автомобільних доріг, реконструкція мережі вуличного освітлення; 
   - створення привабливого інвестиційного клімату в населених пунктах Броварського району.

Голова Броварської райдержадміністрації провів розширену оперативну нараду та засідання Ради регіонального розвитку Броварського району

опубліковано 11 груд. 2018 р., 05:33 Інформаційно-довідковий центр

 04 грудня 2018 року голова Броварської районної деравної адміністрації М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду.


  В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 

   На нараді розглянули наступні питання:
   1. Стан обслуговування доріг в Броварському районні в зимовий період. Матеріально-технічне забезпечення дорожніх служб.
   Перший заступник голови Плакся Ю.С. підвів підсумки після останнього об’їзду підприємств, які обслуговують дороги державного та місцевого значення на наявність і справність техніки, піщано-соляної суміші та кількості паливно-мастильних матеріалів. Він зазначив, що дороги були очищені якісно та вчасно.
   Клименко М.Ф. відмітив трасу М01-Рожни, а саме дуже засмічене узбіччя. 
   Представник Служби автомобільних доріг Одинець К. В. роз’яснив, що їх робота полягає в прибиранні дороги біля узбіччя, проте вони не зобов’язані вивозити цілі сміттєзвалища. 
   Голова районної ради Гришко С.М. відмітив недоліки в роботі Служби автомобільних доріг у Київській області. Він наголосив, що якщо Служба є утримувачем ділянки дороги, то до їх обов’язків входить і вивіз сміття, а сміттєзвалище утворюється саме через те, що прибирання узбіччя систематично не проводиться. 
   Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.П. внесла пропозицію щодо встановлення чітких термінів виконання протокольних доручень, які надаються на нарадах у голови адміністрації.

 

   2. Організація та проведення новорічних та різдвяних свят у Броварському районі. 

   Також М.Ф. Клименко провів засідання Ради регіонального розвитку Броварського району.
   Голова ради Клименко М.Ф. довів до відома присутніх склад ради, затверджений розпорядженням від 22.11.2018 року № 974 «Про утворення ради регіонального розвитку Броварського району» та зазначив, що основною метою ради регіонального розвитку є налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування і вирішення проблемних питань життєзабезпечення населених пунктів району.   

   Порядок денний:
   1.Аналіз переліку об’єктів з регіонального розвитку, що реалізовані в 2015-2018 роках.  
   Клименко М.Ф. довів до відома присутніх основні здобутки населених пунктів Броварського району з 2015 по 2018 роки. 
   Зауважив, що основними видатками є видатки на ремонт та оснащення закладів освіти, технічне оснащення медичних амбулаторій та ФАПів, ремонт доріг та мереж вуличного освітлення.

   2.Обговорення проекту формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.
   Клименко М.Ф. звернувся до присутніх сільських і селищних голів та зауважив на необхідності формування перспективного плану розвитку Броварського району, який повинен включати проекти покращення життєдіяльності району. Тому запропонував надавати свої пропозиції та проекти. 
   Також голова ради Клименко М.Ф. зазначив, що нагальним у 2019 році постає питання утворення нових об’єднаних територіальних громад.
   Вирішили:
   - надавати до відділу економіки Броварської райдержадміністрації пропозиції щодо розроблення перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки;
   - активізувати роботу щодо утворення об’єднаних територіальних громад.

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 5 груд. 2018 р., 04:41 Інформаційно-довідковий центр

   

   Броварська районна державна адміністрації розміщує проект переліку об’єктів з регіонального розвитку Броварського району, що реалізовані в 2015-2018рр. (капітальні видатки) для вивчення та внесення змін.

   

Про утворення ради регіонального розвитку Броварського району

опубліковано 4 груд. 2018 р., 23:27 Інформаційно-довідковий центр

Броварська районна державна адміністрація
Київської області 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

від 22 листопада 2018 року № 974 
м. Бровари 

   Про утворення ради регіонального
   розвитку Броварського району


   Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 21.04.2015 року № 224/2015 «Про раду регіонального розвитку», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 19.05.2015 року № 167 «Про утворення ради регіонального розвитку Київської області», з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення населених пунктів району:

   1. Утворити раду регіонального розвитку Броварського району у складі згідно з додатком.

   2. Затвердити Положення про раду регіонального розвитку Броварського району, що додається.

   3. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Ю.С. Плаксю.

   Голова адміністрації                                                      (підпис)                                 М.Ф. Клименко 

1-6 of 6