Відбулося засідання ради регіонального розвитку Броварського району під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 11 груд. 2018 р., 07:06 Інформаційно-довідковий центр
   11 грудня 2018 року відбулося засідання ради регіонального розвитку Броварського району під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка.


   В засідання взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальник Броварського вузла поштового зв'язку № 9 КМД ПАТ "Укрпошта" М.С.Чукавіна, керуючий ТВБВ №10026/074 АТ "Ощадбанк" Д.Є. Лапко, представники адміністрації, представники первинної та вторинної ланки медицини, депутати районної ради, члени Громадської ради при Броварської районної державної адміністрації. 


   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Питання оптимізації роботи поштових відділень та відділень "Ощадбанку" в населених пунктах Броварського району.
   2. Про утримання в населених пунктах Броварського району стоматологічних та фізіотерапевтичних кабінетів.
   3. Формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.

   1. Питання оптимізації роботи поштових відділень та відділень "Ощадбанку" в населених пунктах Броварського району.
   Голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. зазначив, що за останній рік відбулась оптимізація роботи відділень "Укрпошти" та відділень "Ощадбанку". Деякі відділення були закриті, а в деяких змінився графік роботи. 
   Президент надав доручення виділити додаткові кошти на заробітну плату для працівників "Укрпошти" та "Ощадбанку", з метою недопущення припинення роботи відділень. 
   Дане питання обговорювалось на нараді у голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д. 

   Згідно інформації начальника центру поштового зв’язку № 9 КМД ПАТ "Укрпошта" Чукавіної М.О. з 20 грудня 2018 року запланована зміна графіку роботи відділень поштового зв’язку
   Основними послугами працівників поштових відділень є доставка пенсій, доставка періодичних видань та прийом комунальних платежі. Броварський район єдиний в Київській області, де не закривається жодне поштове відділення, а лише відбулось скорочення кількості робочих днів. 
   Поштові відділення в смт Калинівка, смт В.Димерка, смт Калита – залишаються на 5-денному робочому графіку. 
   Чукавіна М.О. озвучила проблемні питання відділень поштового зв’язку Броварського району, зазначивши, що 3 відділення не мають належного опалення приміщень. 
   Також наголосила на необхідності проведення роботи з населенням, стосовно встановлення на будинках табличок з назвою вулиці та номером будинку. 


    Керуючий ТВБВ № 10026/0741 АТ "Ощадбанк" Лапко Д.Є. довів до відома присутніх, що є програма реформування державних банківських установ. По Броварському району ряд відділень підлягає закриттю. Для того щоб відділення не було закрите потрібно залучити до роботи з "Ощадбанком" юридичних осіб, які зареєстровані на території населених пунктів. 
   На даний час планується залишити таку мережу відділень «Ощадбанку»: 
   смт Велика Димерка, с.Шевченкове, смт Калинівка, с.Гоголів, с.Требухів, с.Зазим’є, с.Погреби. 

   За результатами заслуханої інформації вирішено підготувати звернення до голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д., головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк», до голови правління АТ «Ощадбанк» щодо перегляду питання закриття деяких відділень АТ «Ощадбанк» в населених пунктах Броварського району. 

 

   Також обговорили питання щодо утримання в населених пунктах Броварського району стоматологічних, акушерських та фізіотерапевтичних кабінетів. 
  Вирішено зберегти в районі мережу стоматологічних, акушерських та фізіотерапевтичних кабінетів. Витрати за оплату комунальних послуг відшкодовувати за рахунок сільських та селищних рад і районного бюджетів. 

 
 

   Під час обговорення питання щодо формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки, згідно пропозицій сільських та селищних голів, визначено основні напрямки діяльності на вказаний період: 
   - реконструкція та капітальні ремонти закладів освіти, медицини та культури; 
   - будівництво соціального житла, дошкільних навчальних закладів; 
   - будівництво та капітальні ремонти автомобільних доріг, реконструкція мережі вуличного освітлення; 
   - створення привабливого інвестиційного клімату в населених пунктах Броварського району.
Comments