село Богданівка

Адреса: 07433, Київська область, Броварський район, с.Богданівка

Історична довідка

За переказними даними Богданівка - наступниця літописного града Милятичі (урочище Мелятичі), в якому жили монахи - "на Богом даній землі". Монастирське поселення виникло після 1072 р. і було засноване переяславським єпископом Святим Єфремом. Назва "земля богданівська" походить ще з княжих часів. Перша письмова згадка про Богданівку датується 1616 р., коли село було засноване шляхтичем Степаном Аксаком. З 1650 р. воно переходить у власність Данила Виговського. Пізніше вотчине село Києво-Печерської Лаври.
Нині тут налічується 3560 жителів.
Загальна площа землі в адмінмежах Богданівської сілської ради - 8162,9 га.

Символіка

Емблема села нагадує квітку. Це восьмипроменева зірка, в яку вписаний подвійний хрест. У християнстві зірка означає небесний дороговказ, божественну благодать. Як колись, провідна зоря привела волхвів до місця народження Спасителя, так і Провидіння привело перших ченців-поселенців у цю місцевість- на Богом дану землю. 
Восьмипроменева зірка - символ духовного відродження, а подвійний хрест є монограмою Ісуса Христа, що поєднує в собі зображення хреста і літери Х. Ще в дохристиянські часи знак хреста був відомий як символ Сонця. Будучи зображенням спиць сонячного колеса, він символізував світло і життя. Срібна лиштва на гербі означає невидиму стіну, якою Бог захищає село від темряви і зла.


Відображається 3 елементів
ПосадаПІБКонтактний телефон
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
ПосадаПІБКонтактний телефон
Сільський голова Бобко Юрій Миколайович (04594) 5-04-63 (04594) 3-32-30 
Секретар Новохацький Сергій Васильович (04594) 3-35-48 
Землевпорядник http://  (04594) 5-04-63 
Відображається 3 елементів
Comments