село Княжичі

Адреса: 07455, Київська область, Броварський район, с.Княжичі

Історична довідка

За переказом, ще в княжі часи, тут мав свій двірець Соловей-розбійник. Пізніше жив князь, очевидно, Володимир Мономах. Перші літописні згадки про Бронь-Княжу відносяться до 1125-1147 рр. Польська королівська грамота згадує про Княжичі, як поселення монахів у 1489 р. Здавна через село при переправі через річечку Дарниця проходив древній торговий Залозний путь. У середні віки княжицькі землі належать родині Албеєвичів-Солтанів. На початку XIX століття село стає центром Княжицької волості. В останні роки тут працює АТ завод "Факел".
Населення села налічує 5202 жителів.
Загальна площа землі в адмінмежах Княжицької сільської ради - 3669,3 га.

Символіка

Зображення князівської шапки розкриває назву села: за народними переказами в теперішньому урочищі Двірець у давні часи стояв надзвичайно красивий князівський палац. Зображення золотої бджоли є згадкою про ті часи, коли у 15-16 ст. село було власністю Микільського монастиря і в урочищі Пасіка монахи утримували бджіл.

В геральдиці бджола символізує доброчинність, працелюбність, чистоту помислів, поміркованість, охайність, любов до ближнього, прагнення трудитися на благо суспільства.


Відображається 2 елементів
ПосадаПІБКонтактний телефон
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
ПосадаПІБКонтактний телефон
Сільський голова Петренко Віктор Іванович (04594) 5-02-82 
Секретар Тітарєв Роман Юрійович  
Відображається 2 елементів
Comments