Новини громадської ради

ОГОЛОШЕННЯ!!!

опубліковано 12 серп. 2019 р., 06:44 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 серп. 2019 р., 06:45 ]

15 серпня 2019 року о 16:00 годині в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбудеться черговове засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

опубліковано 3 черв. 2019 р., 06:34 Інформаційно-довідковий центр

05 червня 2019 року о 16:00 годині в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбудеться черговове засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

опубліковано 15 трав. 2019 р., 00:47 Інформаційно-довідковий центр

20 травня 2019 року року о 15:00 в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбудеться черговове засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Оголошення

опубліковано 12 груд. 2018 р., 00:31 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 груд. 2018 р., 00:50 ]

17 грудня 2018 року о 15:00 в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбудеться черговове засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

опубліковано 30 лист. 2018 р., 04:34 Інформаційно-довідковий центр

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 07.11.2018 відкрито провадження у справі № 810/4737/18 за позовом Чайковської Людмили Володимирівни до Броварської районної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 26.04.2018 № 418 «Про дострокове припинення діяльності Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації» та скасування розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 04.07.2018 № 595 «Про затвердження складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації».

опубліковано 26 жовт. 2018 р., 01:43 Інформаційно-довідковий центр

29 жовтня 2018 року о 16:00 в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбудеться черговове засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

опубліковано 27 серп. 2018 р., 05:36 Інформаційно-довідковий центр

31 серпня 2018 року о 15:00 в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбудеться черговове засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

опубліковано 20 лип. 2018 р., 00:26 Інформаційно-довідковий центр

24 липня 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації (мала зала) відбудеться засідання Громадської ради при Броварській райдержадміністарції.

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 25 черв. 2018 р., 06:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 черв. 2018 р., 23:12 ]

02 липня 2018 року о 16:00 в приміщенні малої зали райдержадміністрації - м.Бровари, вул. Гагаріна, 15 відбудуться  установчі збори за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Назва ІГС ПІБ представника

1

Київське обласне об’єднання Всеукраїнське товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка
Постол
Роман Іванович

2

ГО «Правий Сектор Поділ» Скульбіда
Руслан Васильович

3

ГО «Громадське самоврядування Броварщини» Ладан
Катерина Петрівна

4

Броварська районна організація профспілки працівників освіти Касянчук
Володимир Степанович

5

Броварський райком профспілки працівників державних установ України Гришко
Катерина Трохимівна

6

ГО «Автомайдан Київ»
Савченко
Володимир Олександрович

7

Броварська територіальна районна організація роботодавців Хоменко
 Микола Олександрович

8

Броварська районна організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій
Жмур
Олександр Володимирович

9

Міськрайонна благодійна організація «Фонд громад Броварщини»
Литвиненко
Віталій Володимирович

10

ГО «Ветеранів жінок, інвалідів, учасників АТО «БЕРЕГИНЯ» Покидько
Віктор Всеволодович

11

Міжнародна благодійна організація «Фундація «Відкрита Україна» Губська
Вікторія Петрівна

опубліковано 19 черв. 2018 р., 23:05 Інформаційно-довідковий центр

18 червня 2018 року в приміщенні малої зали відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства  для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації під головуванням голови ініціативної групи К.В. Прянішнікової.

На засіданні розглянули питання щодо результатів проведеної перевірки ініціативною групою документів, наданих інститутами громадянського суспільства, для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

До Броварської райдержадміністрації подали заяви 12 інститутів громадянського суспільства, більшість яких є новими.

Під час перевірки з'ясувалося, що є організації, які мають певні зауваження, а саме відсутність:
   - інформації про діяльність організації;
   - копії свідоцтва про діяльність громадської організації;
   - копії виписки з Єдиного реєстру юридичних осіб-підприємців.

Одноголосно вирішено підготувати організаціям, які мають зауваження, листи-повідомлення з пропозицією усунути їх протягом 7-ми днів.