Новини громадської ради

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 27 серп. 2018 р., 05:36 Інформаційно-довідковий центр


   31 серпня 2018 року о 15:00 в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбудеться черговове засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Оголошення

опубліковано 20 лип. 2018 р., 00:26 Інформаційно-довідковий центр

    

   24 липня 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації (мала зала) відбудеться засідання Громадської ради при Броварській райдержадміністарції.

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 25 черв. 2018 р., 06:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 черв. 2018 р., 23:12 ]


  02 липня 2018 року о 16:00 в приміщенні малої зали райдержадміністрації - м.Бровари, вул. Гагаріна, 15 відбудуться  установчі збори за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
Назва ІГС ПІБ представника

1

Київське обласне об’єднання Всеукраїнське товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка
Постол
Роман Іванович

 

 

2

ГО «Правий Сектор Поділ» Скульбіда
Руслан Васильович

3

ГО «Громадське самоврядування Броварщини» Ладан
Катерина Петрівна
 

4

Броварська районна організація профспілки працівників освіти Касянчук
Володимир Степанович


5

Броварський райком профспілки працівників державних установ України Гришко
Катерина Трохимівна


6

ГО «Автомайдан Київ»
2 стор.
Савченко
Володимир Олександрович 

7

Броварська територіальна районна організація роботодавців Хоменко
 Микола Олександрович

 

8

Броварська районна організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій
2 стор.
Жмур
Олександр Володимирович


9

Міськрайонна благодійна організація «Фонд громад Броварщини»
2 стор.
Литвиненко
Віталій Володимирович

10

ГО «Ветеранів жінок, інвалідів, учасників АТО «БЕРЕГИНЯ» Покидько
Віктор Всеволодович

11

Міжнародна благодійна організація «Фундація «Відкрита Україна» Губська
Вікторія Петрівна


 


   

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 19 черв. 2018 р., 23:05 Інформаційно-довідковий центр

   18 червня 2018 року в приміщенні малої зали відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства  для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації під головуванням голови ініціативної групи К.В. Прянішнікової.

   На засіданні розглянули питання щодо результатів проведеної перевірки ініціативною групою документів, наданих інститутами громадянського суспільства, для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   До Броварської райдержадміністрації подали заяви 12 інститутів громадянського суспільства, більшість яких є новими.

  Під час перевірки з'ясувалося, що є організації, які мають певні зауваження, а саме відсутність: 
   - інформації про діяльність організації; 
   - копії свідоцтва про діяльність громадської організації; 
   - копії виписки з Єдиного реєстру юридичних осіб-підприємців.

   Одноголосно вирішено підготувати організаціям, які мають зауваження, листи-повідомлення з пропозицією усунути їх протягом 7-ми днів.
   

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 7 трав. 2018 р., 23:31 Інформаційно-довідковий центр

   Відповідно до розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 07 травня 2018 року № 446 «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації» та відповідно до положення про Громадську раду при Броварській райдержадміністрації повідомляємо про проведення установчих зборів Громадської ради Броварській райдержадміністрації  05 липня 2018 року в малій залі адміністрації.

   Інститутам громадянського суспільства для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі(на голову ініціативної групи Прянішнікову Катерину Валеріївну), підписана уповноваженою особою керівного органу громадянського суспільства.

   До заяви додаються:
   - рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою ( у разі наявності);
   - біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
   - копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
   - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2017 року.

   Відповідальні особа за збір документів від інститутів громадянського суспільства: 
   Галуза Ірина Леонідівна, Рогач Олеся Миколаївна, тел. (04594) 5-40-88. 

   Документи приймаються до 06 червня 2018р. включно з 9:00 до 16:00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Бровари, вул.Гагаріна,15, каб.221.


ПАМ’ЯТКА 
щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 

Шановні друзі! 

   Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації:
   1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.
   2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при райдержадміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.
   3. Зверніть також увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, а отже, він є обов’язковим.
   4. Крім обов’язкових документів просимо Вам надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника у електронному вигляді: на 1 арк. формату А4, розмір шрифту - Times New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата - за його згоди). Дана інформація буде розміщена на сайті www.brovary-rda.gov.ua/gromadska-rada у розділі «Склад громадської ради».
   5. У випадку, якщо Ваш ІГС має інформаційні матеріали про свою діяльність, які Ви б хотіли презентувати для ознайомлення учасникам зборів, а також засобам масової інформації, Ви можете розмістити свою інформацію на офіційному сайті Броварської районної державної адміністрації (www.brovary-rda.gov.ua).
   6. Зверніть увагу, що матеріали для розміщення на офіційному сайті подаються разом із заявою.

   Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

   Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
  

Відбулася робоча зустріч з представниками Громадської ради при Броварській районнній державній адміністрації

опубліковано 27 квіт. 2018 р., 03:44 Інформаційно-довідковий центр

  

   26 квітня 2018 року у малому залі Броварської районної державної адміністрації керівник апарату Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова провела робочу зустріч з членами Громадської ради, на якій довела до відома присутніх розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 26.04.2018 № 418 «Про дострокове припинення діяльності Громадської ради при Броварській районній державної адміністрації».

Броварська районна державна адміністрація 
Київської області 


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

від 26 квітня 2018 року № 418 

м. Бровари 

   Про дострокове припинення 
   діяльності Громадської ради 
   при Броварській районній 
   державної адміністрації 


    Відповідно до ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.10-1 Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, у зв’язку з непроведенням засідань Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації протягом двох кварталів: 

   1. Достроково припинити повноваження Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації (далі – Громадської ради). 

   2. Утворити протягом 15 календарних днів ініціативну групу з підготовки установчих зборів з метою формування нового складу Громадської ради. 

   3. Відділу організаційно-інформаційного забезпечення та комунікацій з громадськістю забезпечити висвітлення даного розпорядження на офіційному сайті райдержадміністрації. 

   4. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Прянішнікову К.В. 


Голова адміністрації                                                             (підпис)                                             М.Ф. Клименко 

ОГОЛОШЕННЯ!

опубліковано 23 квіт. 2018 р., 04:42 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 квіт. 2018 р., 06:41 ]


   За ініціативи голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка 26 квітня 2018 року о 16:00 год. в приміщенні малої зали адміністрації (м. Бровари, вул. Гагаріна, 15), відбудеться позачергове засідання Громадської ради при Броварській районній державні адміністрації.

Засідання Громадської ради

опубліковано 31 трав. 2017 р., 23:41 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 черв. 2017 р., 01:37 ]


   31 травня 2017 року під головування голови Громадської ради Л.В. Чайковської-Додонової відбулося друге засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
 
   В засіданні взяв участь голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко, який наголосив, що пріорітетним питанням є співпраця адміністрації та громадської ради на благо населення Броварщини. Також обговорили проблемні, актуальні та перспективні питання Броварського району.

   Відповідно до порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Про затвердження плану роботи Громадської ради на 2017 рік. 
   2. Створення комісій Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   Розглянувши питання,члени засідання прийняли рішення про:
  - створення комісій при Громадській раді;
  - затвердження річного плану роботи Громадської ради на 2017 рік із закріпленими відповідальними комісій

Відкриття виставки- конкурсу декоративно-прикладного мистецтва "Народні умільці вишивки"

опубліковано 18 трав. 2017 р., 06:25 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 31 трав. 2017 р., 22:46 ]


   Виставку відкрив директор Броварського краєзнавчого музею В.М. Корявий. З привітаннями виступили начальник відділу культури м Бровари Савченко Н.В., Голова Броварської районної організації ветеранів війни і праці, збройних сил та правоохоронних органів Я.В.  Брюхов,  представник відділу культури Броварської РДА Т.П. Тимошенко, голова Громадської ради при районній державній адміністрації Л.В. Чайковська-Додонова, заступник голови Броварської організації ветеранів Т.Ф. Шкурко, Н.І. Федірко. 

   Виставка проводиться згідно з планом Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил, правоохоронних органів на 2017 рік.

   Участь у виставці-конкурсі прийняло 13 майстринь вишивки з 7 сіл району.
   
   Виставка - конкурс проходить за наступними номінаціями:
- Портрет Т. Г. Шевченка 7 робіт
- Твори Т. Г. Шевченка 6 робіт
- Вишивка про Україну 11 робіт

   Разом на виставці - конкурсу представлено більш 70 робіт.
 Відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при голові Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 28 квіт. 2017 р., 00:19 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 23 січ. 2018 р., 23:50 ]

    27 квітня відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при голові Броварської районної державної адміністрації, в яких прийняв участь і був головуючим зборів керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова
    
    Від представників громадських, благодійних організацій, професійних спілок, об’єднань, організацій, непідприємницьких товариств і установ, інститутів громадянського суспільства району була сформована і одноголосно проголосована Громадська рада при голові районної адміністрації, до якої ввійшли представники 11 організацій. 
    Колективи, які делегували своїх представників до ради налічують більше 10 тисяч чоловік. 
    До Громадської ради увійшли:
 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Найменування громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок і об’єднань, організацій, роботодавців, підприємницьких товариств і установ

1

Білик Валерій Петрович

Голова наглядової ради громадської організації "АТО-М"

2

Брюхов Володимир Якович

Голова Броварської районної організації ветеранів війни і праці, збройних сил і правоохоронних органів

3

Гришко Катерина Трохимівна

Голова Броварського районного комітету профспілки працівників державних установ

4

Калашник Валерій Іванович

Голова профкому ВАТ «Комбінат «Тепличний», заступник голови Броварської районної профспілки працівників АПК

5

Касянчук Володимир Степанович

Голова Броварської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України

6

Костенко Юрій Анатолійович

Перший заступник голови громадської організації «Сила в дії»

7

Кудрявцева Тетяна Володимирівна

Голова молодіжної громадської організації "Простір дії"

8

Ладан Катерина Петрівна

Голова правління громадської організації «Громадське самоврядування Броварщини»

9

Хоменко Микола Олександрович

Голова Броварської міськрайонної громадської організації «Спілка підприємців Броварщини»

10

Цахло Андрій Олександрович

Голова громадської організації "Незалежний Требухівськи рух "Крок в майбутнє"

11

Чайковська Людмила Володимирівна

Голова громадської організації "Інститут соціального будівництва"


    При обранні нового голови Громадської ради буда запропонована одна кандидатура і одноголосно проголосована членами ради. Головою стала Людмила Володимирівна Чайковська – голова громадської організації "Інститут соціального будівництва".
    Заступником голови Громадської ради обрана Катерина Петрівна Ладан – голова правління громадської організації «Громадське самоврядування Броварщини». 
    Секретарем Громадської ради обраний Юрій Анатолійович Костенко – перший заступник голови громадської організації «Сила в дії»

1-10 of 20