Засідання громадської ради

Відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 6 бер. 2019 р., 23:32 Інформаційно-довідковий центр

  04 березня 2019 року в малій залі відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   

   На засіданні розглянуто наступні питання:
   1. Аналіз пропозицій від громадськості, їх узагальнення і прийняття рішень.
   Ладан К. доповіла щодо звернень громадян стосовно роботи ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації. Надійшла пропозиція Гришко К. звернутися з листом щодо покращення роботи до керівника ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації.

   Литвиненко В.В. повідомив щодо занепокоєння населення стосовно випалу сухої трави на території Броварського району та надав пропозицію звернутися до голови Броварської районної державної адміністрації включити дане питання до порядку денного найближчої наради.

   Вирішили: 
   1. Надіслати листи керівнику ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації Примаку Р. та голові Броварської районної державної адміністрації Клименку М. з пропозиціями стосовно покращення роботи ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації. 
   2. Звернутися до голови Броварської районної державної адміністрації включити питання стосовно випалу сухої трави на території Броварського району та з пропозиціями покращення роботи ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації до порядку денного найближчої наради.

   2. Результати проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що входять до компетенції Броварської районної державної адміністрації
   Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К. доповіла з приводу проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що входять до компетенції Броварської районної державної адміністрації. Всі пропозиції від населення району вирішені позитивно. Але залишаються проблеми і нарікання з боку жителів району відносно порушення графіку проїзду (по причині поломки автобуса – заміни рейсу немає – немає чим замінити). Гришко К.Т. запропонувала взяти до відома дане питання.

   Вирішили: 
   1. Інформацію щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що входять до компетенції Броварської районної державної адміністрації взяти до відома.

   3. Стан обслуговування доріг на території Броварського району
   Виступила Ладан К.У своїй доповіді наголосила щодо незадовільного обслуговування доріг на території Броварського району. Інформувала, що стан обслуговування доріг заслуговує на краще, крім того до цих пір дерева, що зрізані вздовж центральних трас в районі частково забрані, а сміття та мілке гілля залишається на узбіччі дороги.
   Ладан К. запропонувала щодо необхідності впровадження заходів по насадженню молодих дерев замість зрізаних, по центральних трасах на території Броварського району. Крім того запропонувала направити листи Службі автомобільних доріг у Київській області, а також голові Броварської районної державної адміністрації Клименку М. для сприяння вирішення питання по насадженню молодих дерев на центральних трасах, що проходять по території Броварського району.

   Вирішили: 
   1. Для сприяння вирішення питання по насадженню молодих дерев на центральних трасах, що проходять по території Броварського району, направити листи Службі автомобільних доріг у Київській області, а також голові Броварської районної державної адміністрації Клименку М.

   4. Аналіз підготовки заходів по висадженню дерев замість зрізаних, по центральних трасах на території Броварського району
   Виступила Ладан К. Інформувала, що наразі цим питанням не займаються відповідні служби та відомства. На численні звернення громадян сіл Броварського району щодо необхідності захисту проїзної частини центральних доріг від снігових заметів, від вітрів, для очищення повітря від загазованості, у зв’язку із масовим зрізом дерев вздовж трас необхідно терміново посприяти насадження молодих дерев вздовж трас, що проходять по території Броварського району.
   Для сприяння вирішення даного питання Ладан К. запропонувала звернутися до голови Броварської районної державної адміністрації з проханням включити дане питання до порядку денного найближчої наради.

   Вирішили: 
   1. Звернутися до голови Броварської районної державної адміністрації з проханням включити питання підготовки заходів по висадженню дерев замість зрізаних, по центральних трасах на території Броварського району до порядку денного найближчої наради

   5. Різне.
   Гришко К. повідомила, що наразі зі сторони громадськості виникає дуже багато питань щодо реформи первинної медицини, тому для інформування запросити на наступне засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації керівника Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради "Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Дементьєву І.

Відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 21 груд. 2018 р., 01:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 груд. 2018 р., 01:01 ]

   17 грудня 2018 року в малій залі відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
В засідання взяли участь члени Ради та заступник голови Броварської районної державної адміністрації Юрченко О.Б.

   

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання: 
   1. Звіт про роботу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації за 2018 рік.
   Звітували члени Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Касянчук В.С., Гришко К.Т., Хоменко М.О., Жмур О.В., Литвиненко В.В. Члени Громадської ради звернули увагу на важливі питання по Броварському районі, що озвучувались на засіданнях колегій та розширених нарадах Броварської районної державної адміністрації.
   Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.П. підкреслила, що заходи по виконанню Плану роботи Громадської ради за 2018 рік виконані, але слід більшу увагу приділяти діловим зустрічам з громадою району.
   Литвиненко В.В. інформував щодо моніторингу роботи веб-сайтів сільських та селищних рад Броварського району. Зазначив що веб-сайти Світильнянської та Кулажинської сільських рад зовсім не наповнюються інформацією.
   Поступила пропозиція Ладан К.П. надіслати листи Кулажинській сільській раді та Світильнянській сільській раді щодо незадовільної роботи веб-сайтів вказаних рад.

   Вирішили: Надіслати листи Кулажинській сільській раді та Світильнянській сільській раді щодо незадовільної роботи веб-сайтів вказаних рад.

  Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.П. відмітила позитивні результати роботи членів Громадської ради і надала пропозицію - інформацію по виконанню Плану роботи за 2018 рік взяти до відома.

   Вирішили: Інформацію по виконанню Плану роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації за 2018 рік взяти до відома.
   2. Обговорення і затвердження Плану роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2019 рік.
    Щодо Плану роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2019 рік доповіла Ладан К.П. Всі члени ради із проектом ознайомлені.

   Вирішили: Прийняти План роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2019 рік за основу.

   Надійшла пропозиція Гришко К.Т. доповнити План пунктом “Про хід підготовки заходів оздоровлення дітей Броварського району на 2019 рік”.

   Хоменко М.О. надав пропозицію доповнити План пунктом “Участь у підготовці та проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що входять до компетенції Броварської районної державної адміністрації“, а Жмур О.В.  - “Про хід виконання заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2019 рік”.

   Вирішили: Включити пропозиції Гришко К.Т., Хоменко М.О., Жмура О.В. до Плану роботи  та затвердити План роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2019 рік в цілому.

Відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

опубліковано 1 лист. 2018 р., 06:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 лист. 2018 р., 06:23 ]

   29 жовтня 2018 року відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Виконання заходів покращення роботи громадського транспорту в межах Броварського району.
   Вирішили:
 
 - інформацію стосовно заходів покращення роботи громадського транспорту в межах Броварського району.
 
   2. Висновки щодо заходів по проблемах бізнесу із ПАТ «Київобленерго».
   Вирішили:
   - інформацію щодо заходів по проблемах бізнесу із ПАТ «Київобленерго» взяти до відома. 

   3. Інформація щодо підготовки закладів освіти, медицини та культури Броварського району до осінньо-зимового періоду.
   Вирішили:
   - інформацію щодо підготовки закладів освіти, медицини та культури Броварського району до осінньо-зимового періоду взяти до відома;
   - запросити на засідання Громадської ради керівника КНП БРР»БРЦПМСД». 

   4. Організаційні питання.
   Голова Громадської ради К.П. Ладан надала інформацію щодо відповіді Броварського ВП ГУ НП в Київській області на звернення Громадської ради при Броварській райдержадміністрації стосовно ситуації в с Пухівка.
   Повідомлено, що вживаються заходи повного об’єктивного, всебічного та неупередженого розслідування, спрямовані на розкриття вказаного правопорушення з метою встановлення осіб, які їх вчинили та притягнення їх до передбаченої законодавством кримінальної відповідальності.
 
   Розглянули повторно колективну заяву членів Громадської ради.
   Вирішили:
   - інформацію щодо відповіді Броварського ВП ГУ НП в Київській області на звернення Громадської ради при Броварській райдержадміністрації стосовно ситуації в с Пухівка взяти до відома;
   - згідно п.10 Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації виключити зі списку наступних  членів: Р.І. Постол, В.В. Покидько, В.О. Савченко, Р.В. Скульбіда, В.П. Губська. 
   - направити листа до Броварської райдержадміністрації щодо внесення змін до складу Громадської ради при адміністрації.
   - у зв’язку з проведенням конкурсу на перевезення маршрутами загального користування Броварського району та формування конкурсного комітету делегувати голова Громадської ради К.П. Ладан у склад комітету.

Відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 9 жовт. 2018 р., 03:18 Інформаційно-довідковий центр

   01 жовтня 2018 року відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації. 


   На засіданні розглянули наступні питання:
   1. Організаційні питання: розгляд колективної заяви №2388/01-18.
   Вирішили: 
   Колективну заяву від членів Громадської ради взяти до уваги.

   2. Моніторинг заходів покращення роботи громадського транспорту в межах Броварського району.
   Вирішили:
   Дане питання вивчити в робочому порядку.

   

31 серпня 2018 відбулось засідання Громадської ради

опубліковано 5 вер. 2018 р., 03:32 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 вер. 2018 р., 23:59 ]

ПРОТОКОЛ №3 
ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ 
ПРИ БРОВАРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ 

Дата і час проведення:
31 серпня 2018 року; 15:00

Місце проведення:
м. Бровари, вул. Гагаріна, 15; мала зала Броварської РДА

   Присутні члени Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації: 
1. Ладан Катерина Петрівна
2. Постол Роман Ігорович
3. Гришко Катерина Трохимівна
4. Жмур Олександр Володимирович
5. Касянчук Володимир Степанович
6. Литвиненко Віталій Володимирович
7. Скульбіда Руслан Васильович
8. Хоменко Микола Олександрович

   Всього склад Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 11 членів. Присутні 8 членів. Засідання правомочне приймати рішення з усіх питань порядку денного.

   У зв’язку із відсутністю секретаря Покидько В.В., Ладан К.П. запропонувала обрати секретарем засідання Литвиненко В.В. 
   Голосували:
«За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 2.

   Вирішили: Обрати секретарем засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Литвиненка Віталія Володимировича.

   Ладан К.П. оголосила Порядок денний засідання:

   1. Інформація Голови Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації про проведену роботу за період з 23.07.2018р по теперішній час.
   2. Організаційні питання.
   3. Обговорення та затвердження плану роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на вересень-грудень 2018 року.
   4. Обговорення і затвердження Регламенту Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   Надійшла пропозиція Ладан К.П. затвердити Порядок денний.
   Голосували:
«За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; Не голосували» - 2.
   Вирішили: Затвердити Порядок денний. 

   Надійшла пропозиція Хоменка М.О. затвердити регламент проведення засідання:
   - 1 питання – до 5 хвилин;
   - 2-4 питання – до 15 хвилин;
   - виступи, репліки – до 3 хвилин.
   Голосували:
   «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 2.
   Вирішили: Затвердити регламент проведення засідання.

   1. Інформація Голови Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації про проведену роботу за період з 23.07.2018р по теперішній час.
   Слухали: Голову Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан Катерину Петрівну, яка інформувала про проведену роботу за період з 23.07.2018р. по 31.08.2018р.
   Ладан К.П. оголосила, що зареєструвався та присутній на засіданні Покидько Віктор Всеволодович. На засіданні зареєстровано 9 членів Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   Надійшла пропозиція Гришко К.Т. інформацію по 1 питанню прийняти до відома.
   Голосували: «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 3.
   Вирішили: Інформацію прийняти до відома

   2.Організаційні питання.
   Слухали: Ладан К.П. яка запропонувала, у зв’язку із розповсюдженням недостовірної інформації Покидьком В.В., припинити повноваження по виконанню обов’язків секретаря Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
   Голосували: 
   «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 3.
   Вирішили: Припинити повноваження Покидька В.В. по виконанню обов’язків секретаря Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   Слухали: Ладан К.П., яка запропонувала обрати секретарем Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Литвиненка Віталія Володимировича.
   Голосували: 
   «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 3.
   Вирішили: Обрати секретарем Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Литвиненка Віталія Володимировича.

   3.Обговорення та затвердження плану роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на вересень-грудень 2018 року.
   Слухали: Ладан К.П., яка запропонувала обговорити та затвердити план роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на вересень-грудень 2018 року (Додаток 1).

   Виступили:
   Хоменко М.О. запропонував вивчити тему щодо проблеми бізнесу із ПАТ “Київобленерго” та монетизації пільг і субсидій
Касянчук В.В. проаналізувати питання підготовки закладів освіти, медицини та культури Броварського району до осінньо-зимового періоду.
Литвиненко В.В. повідомив про необхідність провести моніторинг роботи сайтів сільських та селищних рад Броварського району.
   Надійшла пропозиція Касянчук В.С. затвердити план роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на вересень-грудень 2018 року згідно додатку №1.
   Голосували: 
   «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 3.
   Вирішили: Затвердити план роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на вересень-грудень 2018 року згідно Додатку №1.

   4.Обговорення і затвердження Регламенту Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
   Слухали: Ладан К.П., яка запропонувала обговорити проект Регламенту Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
   Надійшла пропозиція Хоменка М.О. прийняти даний проект Регламенту за основу.
   Голосували: 
   «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 3.
   Вирішили: Прийняти проект Регламенту Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації, запропонований Ладан К.П., за основу. 

   Надійшла пропозиція Касянчука В.С. доповнити пункт 3.2. Регламенту наступним текстом «Позачергові засідання Громадської ради скликаються із ініціативи не менше однієї другої частини загального складу її членів».
   Голосували:
   «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 3.
   Вирішили: Прийняти дану пропозицію.

   Слухали: Ладан К.П., яка запропонувала Регламент Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації прийняти в цілому.
   Надійшла пропозиція Касянчук В.С. прийняти Регламент Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації в цілому.
   Голосували:
   «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 3.
   Вирішили: Прийняти Регламент Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації прийняти в цілому.

   Литвиненко В.В. запропонував закрити засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
   Голосували:
   «За» - 6; «Проти» - 0; «Утримались» - 0; «Не голосували» - 3.
   Вирішили: Закрити засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   Голова Громадської ради
   при Броварській районній 
   державній адміністрації                                           (підпис)                                                         К.П. Ладан 


  Секретар Громадської ради
  при Броварській районній
  державній адміністрації                                     (підпис)                                                                В.В. Литвиненко23 липня 2018 року відбулось засідання Громадської ради

опубліковано 26 лип. 2018 р., 23:55 Інформаційно-довідковий центр    23 липня 2018 року в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулося засідання Громадської ради при Броварській райдержадміністарції.

    На порядок денний винесені наступні питання:

1. Добровільне членство в роботі постійних комісій Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

2. Затвердження річного плану роботи Громадської ради.

3. Затвердження фірмового бланку Громадської ради.

4. Наданя інформації до ознайомлення та пропозицій по обговоренню регламенту Громадської ради.

    В ході засідання були сформовані наступні комісії Громадської ради:

    1. Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, спорту та ефективного використання бюджетних коштів.

    Голова комісії : Касянчук В.С.

    2. Комісія з питань сприяння розвитку органів самоорганізації населення, місцевого самоврядування та громадського суспільства і протидії корупції.

    Голова комісії: Скульбіда Р.В.

    3. Комісія з питань розвитку малого та середнього бізнесу, торгівлі та питань благоустрою.

    Голова комісії: Хоменко М.О.

    4. Комісія з питань міжнародних зв’язків, євроінтеграції та ЗМІ.

    Голова комісії: Литвиненко В.В.

    Також прийнято план роботи Громадської ради на 2018 рік, затверджено бланк Громадської ради.

Відбулося перше засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністарції

опубліковано 12 лип. 2018 р., 05:37 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 лип. 2018 р., 05:39 ]

   09 липня 2018 року в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулося засідання Громадської ради при Броварській райдержадміністарції.

   В засіданні взяв участь голова Броварської районної державної адміністарції М.Ф. Клименко


   Відповідно до пропозицій голови Громадської ради К.П. Ладан розглянуто наступні питання:
   1. Обговорення Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації та передання Положення на затвердження голові Броварської районної державної адміністрації.
   2. Створення робочих комісій Громадської ради.
   3. Складання річного плану роботи.
   4. Різне.

   Вирішили:
   1. прийняти Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації та передати Положення на затвердження голові Броварської райдержадміністрації;
   2. затвердити перелік робочих комісій:
       * Комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, спорту та ефективного використання бюджетних коштів;
       * Комісія з питань сприяння розвитку органів самоорганізації населення, місцевого самоврядування, громадянського суспільства та протидії корупції;   
       * Комісія з питань розвитку малого та середнього бізнесу, торгівлі та питань благоустрою;
       * Комісія з питань міжнародних зв'язків та євроінтеграції.
   3. розробити річний план роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 5 лип. 2018 р., 00:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 лип. 2018 р., 00:24 ]

   02 липня 2018 року відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства  для формування нового складу  Громадської ради  при Броварській районній державній адміністрації.


   За новий склад  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації одноголосно проголосували представники, яких делегували громадські та благодійні організації, професійні спілки, об’єднанння  району та області.

   Розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації  від 04.07.2018 №595 "Про затвердження складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністарції" затверджено новий склад Громадської ради, до якої увійшло 11 представників інститутів громадянського суспільства.
   

ПРОТОКОЛ № 2 Засідання ініціативної групи

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 03:38 Інформаційно-довідковий центр

ПРОТОКОЛ № 2 

Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 

 

Дата та час проведення:

13.04.2017 

11-00

 

Місце проведення:

вул. Гагаріна, 15 

Мала зала РДА 

 

В засіданні взяли участь: представники ініціативної групи. 

 

СЛУХАЛИ:

 

Пропозицію голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Прянішнікову К.В.  про затвердження наступного Порядку денного: 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      Про перевірку документів, що надійшли до ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації від інститутів громадянського суспільства на відповідність вимогам Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації.

2.      Визначення дати, часу та місця проведення установчих зборів Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Питання ставиться на голосування. 

 

Голосували: «за» - одноголосно. 

 

ВИРІШИЛИ:

 

Продовжити засідання громадської ради у відповідності із запропонованим Порядком денним.

 

З першого питання слухали: 

Відповідальну особу за збір документів від інститутів громадянського суспільства Костенка Ю.А.

Він повідомив присутніх, що до ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації надійшли документи від 12 інститутів громадянського суспільства:

1.      Молодіжна громадська організація «Прості Дії».

2.      Броварська районна організація ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів.

3.      Броварська районна організація профспілки працівників освіти і науки України.

4.      Громадська організація «Інститут соціального будівництва».

5.      Громадська організація «Асоціація Євроатлантичного співробітництва».

6.      Громадська організація «Реформація «Громадський рух».

7.      Громадська організація «Громадське самоврядування Броварщини».

8.      Громадська організація «Спілка підприємців Броварщини».

9.      Громадська організація «Незалежний Требухівський рух «Крок у майбутнє».

10.   Громадська організація «АТО-М».

11.   Профком ПАТ «Комбінат «Тепличний».

12.   Громадська організація «Сила в дії».

            Під час перевірки поданих документів було виявлено, що громадська організація «Асоціація Євроатлантичного співробітництва» і громадська організація «Реформація «Громадський рух» подали документи які не відповідають вимогам Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації, а саме відсутня інформація про результати діяльності  протягом останніх двох років.

 

Виступили: 

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Прянішнікова К.В.

Вона повідомила присутніх, що ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації керується виключно Положенням про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації, де чітко зазначено, що інститути громадянського суспільства повинні надавати інформацію про результати своєї діяльності протягом останніх двох років. Громадська організація «Асоціація Євроатлантичного співробітництва» і громадська організація «Реформація «Громадський рух» не надали дану інформацію тому не можуть бути включені до проведення установчих зборів Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

 

Член ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.Т.

Вона наполягла на повторній перевірці копій документів, що були подані інститутами громадянського суспільства, а саме громадською організацією «Асоціація Євроатлантичного співробітництва» і громадською організацією «Реформація «Громадський рух» під час засідання всіма членами ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

 

ВИРІШИЛИ:

Відмовити в участі установчих зборах до нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації громадській організації «Асоціація Євроатлантичного співробітництва» і громадській організації «Реформація «Громадський рух» у зв’язку з невідповідності поданим документам Положенню про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації.

Затвердити список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації в складі 10 інститутів громадянського суспільства.

 

Питання ставиться на голосування. 

Голосували: «за» - одноголосно. 

 

З другого питання слухали: 

Заступника голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Чайковську-Додонову Л.В.

Вона запропонувала провести установчі збори за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 27 квітня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні малої зали райдержадміністрації - м.Бровари, вул. Гагаріна, 15.

 

Виступили: 

Член ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Костенко Ю.А.

Він підтримав пропозицію проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 27 квітня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні малої зали райдержадміністрації - м.Бровари, вул. Гагаріна, 15.


ВИРІШИЛИ:

Провести установчі збори за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 27 квітня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні малої зали райдержадміністрації - м.Бровари, вул. Гагаріна, 15.

Питання ставиться на голосування. 

Голосували: «за» - одноголосно. 

 

Голова ініціативної групи з
підготовки установчих зборів
за участю інститутів громадського
суспільства для формування нового
складу Громадської ради при Броварській
районній державній адміністрації                                                                                                                                  Прянішнікова К.В.

Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 15 лют. 2017 р., 00:21 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 лют. 2017 р., 00:22 ]

Броварська районна державна адміністрація

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від «10» лютого 2017  року                                                                                                                                                                                    №111

 

м. Бровари

 

Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2014 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 року №688 «Про внесення зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органу виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю:

1. Створити ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при Броварській райдержадміністрації (згідно з додатком).
2. Для участі в установчих зборах ініціативної групи, яка знаходиться за адресою м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, кабінет 221, подати заяви та необхідні документи до відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацією з громадськістю.
3. Призначити день установчих зборів для формування нового складу ради не пізніше, ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень ініціативної групи.
4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 10 березня 2015 року №109 «Про затвердження складу громадської ради при Броварській райдержадміністрації».
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Броварської районної державної адміністрації Прянішнікову К.В.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                         Ю.С.Плакся                                                                                                                                                                                            Додаток

 

                                                                                                                                                                                            до розпорядження  

                                                                                                                                                                                            виконуючого обов’язки голови Броварської

                                                                                                                                                                                            районної адміністрації 

 

                                                                                                                                                                                            від 10 лютого 2017 року №111

 Склад ініціативної групи 
з підготовки установчих зборів 
для формування нового складу громадської ради 
при Броварській райдержадміністрації

 

Прянішнікова Катерина Валеріївна

–  голова ініціативної групи, керівник апарату адміністрації

 

Чайковська-Додонова Людмила Володимирівна

–  заступник голови ініціативної групи, голова Київського обласного осередку громадської організації «Інститут соціального будівництва»

 

Члени ініціативної групи:


Калашник Валерій Іванович

-          Голова профкому ВАТ «Комбінат «Тепличний», заступник голови Броварської районної профспілки працівників АПК

 

Костенко Юрій Анатолійович

-          Головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату адміністрації

 

Ладан Катерина Петрівна

-      Голова правління громадської організації «Громадське самоврядування Броварщини»

 

Хоменко Микола Олександрович

-      Голова Броварської міськрайонної громадської організації «Спілка підприємців Броварщини»

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                        К.В. Прянішнікова1-10 of 15