Засідання громадської ради

23 липня 2018 року відбулось засідання Громадської ради

опубліковано 26 лип. 2018 р., 23:55 Інформаційно-довідковий центр



    23 липня 2018 року в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулося засідання Громадської ради при Броварській райдержадміністарції.

    На порядок денний винесені наступні питання:

1. Добровільне членство в роботі постійних комісій Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

2. Затвердження річного плану роботи Громадської ради.

3. Затвердження фірмового бланку Громадської ради.

4. Наданя інформації до ознайомлення та пропозицій по обговоренню регламенту Громадської ради.

    В ході засідання були сформовані наступні комісії Громадської ради:

    1. Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, спорту та ефективного використання бюджетних коштів.

    Голова комісії : Касянчук В.С.

    2. Комісія з питань сприяння розвитку органів самоорганізації населення, місцевого самоврядування та громадського суспільства і протидії корупції.

    Голова комісії: Скульбіда Р.В.

    3. Комісія з питань розвитку малого та середнього бізнесу, торгівлі та питань благоустрою.

    Голова комісії: Хоменко М.О.

    4. Комісія з питань міжнародних зв’язків, євроінтеграції та ЗМІ.

    Голова комісії: Литвиненко В.В.

    Також прийнято план роботи Громадської ради на 2018 рік, затверджено бланк Громадської ради.

Відбулося перше засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністарції

опубліковано 12 лип. 2018 р., 05:37 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 лип. 2018 р., 05:39 ]

   09 липня 2018 року в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулося засідання Громадської ради при Броварській райдержадміністарції.

   В засіданні взяв участь голова Броварської районної державної адміністарції М.Ф. Клименко


   Відповідно до пропозицій голови Громадської ради К.П. Ладан розглянуто наступні питання:
   1. Обговорення Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації та передання Положення на затвердження голові Броварської районної державної адміністрації.
   2. Створення робочих комісій Громадської ради.
   3. Складання річного плану роботи.
   4. Різне.

   Вирішили:
   1. прийняти Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації та передати Положення на затвердження голові Броварської райдержадміністрації;
   2. затвердити перелік робочих комісій:
       * Комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, спорту та ефективного використання бюджетних коштів;
       * Комісія з питань сприяння розвитку органів самоорганізації населення, місцевого самоврядування, громадянського суспільства та протидії корупції;   
       * Комісія з питань розвитку малого та середнього бізнесу, торгівлі та питань благоустрою;
       * Комісія з питань міжнародних зв'язків та євроінтеграції.
   3. розробити річний план роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 5 лип. 2018 р., 00:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 лип. 2018 р., 00:24 ]

   02 липня 2018 року відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства  для формування нового складу  Громадської ради  при Броварській районній державній адміністрації.


   За новий склад  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації одноголосно проголосували представники, яких делегували громадські та благодійні організації, професійні спілки, об’єднанння  району та області.

   Розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації  від 04.07.2018 №595 "Про затвердження складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністарції" затверджено новий склад Громадської ради, до якої увійшло 11 представників інститутів громадянського суспільства.
   

ПРОТОКОЛ № 2 Засідання ініціативної групи

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 03:38 Інформаційно-довідковий центр

ПРОТОКОЛ № 2 

Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 

 

Дата та час проведення:

13.04.2017 

11-00

 

Місце проведення:

вул. Гагаріна, 15 

Мала зала РДА 

 

В засіданні взяли участь: представники ініціативної групи. 

 

СЛУХАЛИ:

 

Пропозицію голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Прянішнікову К.В.  про затвердження наступного Порядку денного: 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      Про перевірку документів, що надійшли до ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації від інститутів громадянського суспільства на відповідність вимогам Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації.

2.      Визначення дати, часу та місця проведення установчих зборів Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Питання ставиться на голосування. 

 

Голосували: «за» - одноголосно. 

 

ВИРІШИЛИ:

 

Продовжити засідання громадської ради у відповідності із запропонованим Порядком денним.

 

З першого питання слухали: 

Відповідальну особу за збір документів від інститутів громадянського суспільства Костенка Ю.А.

Він повідомив присутніх, що до ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації надійшли документи від 12 інститутів громадянського суспільства:

1.      Молодіжна громадська організація «Прості Дії».

2.      Броварська районна організація ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів.

3.      Броварська районна організація профспілки працівників освіти і науки України.

4.      Громадська організація «Інститут соціального будівництва».

5.      Громадська організація «Асоціація Євроатлантичного співробітництва».

6.      Громадська організація «Реформація «Громадський рух».

7.      Громадська організація «Громадське самоврядування Броварщини».

8.      Громадська організація «Спілка підприємців Броварщини».

9.      Громадська організація «Незалежний Требухівський рух «Крок у майбутнє».

10.   Громадська організація «АТО-М».

11.   Профком ПАТ «Комбінат «Тепличний».

12.   Громадська організація «Сила в дії».

            Під час перевірки поданих документів було виявлено, що громадська організація «Асоціація Євроатлантичного співробітництва» і громадська організація «Реформація «Громадський рух» подали документи які не відповідають вимогам Положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації, а саме відсутня інформація про результати діяльності  протягом останніх двох років.

 

Виступили: 

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Прянішнікова К.В.

Вона повідомила присутніх, що ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації керується виключно Положенням про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації, де чітко зазначено, що інститути громадянського суспільства повинні надавати інформацію про результати своєї діяльності протягом останніх двох років. Громадська організація «Асоціація Євроатлантичного співробітництва» і громадська організація «Реформація «Громадський рух» не надали дану інформацію тому не можуть бути включені до проведення установчих зборів Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

 

Член ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.Т.

Вона наполягла на повторній перевірці копій документів, що були подані інститутами громадянського суспільства, а саме громадською організацією «Асоціація Євроатлантичного співробітництва» і громадською організацією «Реформація «Громадський рух» під час засідання всіма членами ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

 

ВИРІШИЛИ:

Відмовити в участі установчих зборах до нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації громадській організації «Асоціація Євроатлантичного співробітництва» і громадській організації «Реформація «Громадський рух» у зв’язку з невідповідності поданим документам Положенню про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації.

Затвердити список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації в складі 10 інститутів громадянського суспільства.

 

Питання ставиться на голосування. 

Голосували: «за» - одноголосно. 

 

З другого питання слухали: 

Заступника голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Чайковську-Додонову Л.В.

Вона запропонувала провести установчі збори за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 27 квітня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні малої зали райдержадміністрації - м.Бровари, вул. Гагаріна, 15.

 

Виступили: 

Член ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Костенко Ю.А.

Він підтримав пропозицію проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 27 квітня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні малої зали райдержадміністрації - м.Бровари, вул. Гагаріна, 15.


ВИРІШИЛИ:

Провести установчі збори за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 27 квітня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні малої зали райдержадміністрації - м.Бровари, вул. Гагаріна, 15.

Питання ставиться на голосування. 

Голосували: «за» - одноголосно. 

 

Голова ініціативної групи з
підготовки установчих зборів
за участю інститутів громадського
суспільства для формування нового
складу Громадської ради при Броварській
районній державній адміністрації                                                                                                                                  Прянішнікова К.В.

Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 15 лют. 2017 р., 00:21 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 лют. 2017 р., 00:22 ]

Броварська районна державна адміністрація

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від «10» лютого 2017  року                                                                                                                                                                                    №111

 

м. Бровари

 

Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації



    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2014 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 року №688 «Про внесення зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органу виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю:

1. Створити ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при Броварській райдержадміністрації (згідно з додатком).
2. Для участі в установчих зборах ініціативної групи, яка знаходиться за адресою м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, кабінет 221, подати заяви та необхідні документи до відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацією з громадськістю.
3. Призначити день установчих зборів для формування нового складу ради не пізніше, ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень ініціативної групи.
4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 10 березня 2015 року №109 «Про затвердження складу громадської ради при Броварській райдержадміністрації».
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Броварської районної державної адміністрації Прянішнікову К.В.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                         Ю.С.Плакся



                                                                                                                                                                                            Додаток

 

                                                                                                                                                                                            до розпорядження  

                                                                                                                                                                                            виконуючого обов’язки голови Броварської

                                                                                                                                                                                            районної адміністрації 

 

                                                                                                                                                                                            від 10 лютого 2017 року №111

 



Склад ініціативної групи 
з підготовки установчих зборів 
для формування нового складу громадської ради 
при Броварській райдержадміністрації

 

Прянішнікова Катерина Валеріївна

–  голова ініціативної групи, керівник апарату адміністрації

 

Чайковська-Додонова Людмила Володимирівна

–  заступник голови ініціативної групи, голова Київського обласного осередку громадської організації «Інститут соціального будівництва»

 

Члени ініціативної групи:


Калашник Валерій Іванович

-          Голова профкому ВАТ «Комбінат «Тепличний», заступник голови Броварської районної профспілки працівників АПК

 

Костенко Юрій Анатолійович

-          Головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату адміністрації

 

Ладан Катерина Петрівна

-      Голова правління громадської організації «Громадське самоврядування Броварщини»

 

Хоменко Микола Олександрович

-      Голова Броварської міськрайонної громадської організації «Спілка підприємців Броварщини»

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                        К.В. Прянішнікова



Про створення ініціативної групи

опубліковано 2 лют. 2015 р., 04:50 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 лют. 2015 р., 05:22 ]

Броварська районна державна адміністрація

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від «25» грудня 2014  року                                                                   №1005

 



Про створення ініціативної групи
з підготовки установчих зборів
за участю інститутів громадського суспільства
для формування нового складу
громадської ради при голові адміністрації

 

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2014 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 року №688 «Про внесення зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органу виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю:

1. Створити ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при голові адміністрації (згідно з додатком).

2. Для участі в установчих зборах ініціативної групи, яка знаходиться за адресою м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, кабінет 327, подати заяви та необхідні документи до сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації.

3. Призначити день установчих зборів для формування нового складу ради не пізніше, ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень ініціативної групи.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 08 квітня 2011 року №575 «Про затвердження складу громадської громадської ради при голові районної державної адміністрації».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Броварської районної державної адміністрації Кушніренка Ю.І.



Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                              К.В. Прянішнікова




 

                                                                                                                                                                                                        Додаток


до розпорядження  

виконуючого обов’язки голови Броварської

районної адміністрації 

 

від 25.12.2014 року №1005





Склад ініціативної групи
з підготовки установчих зборів
для формування нового складу громадської ради
при голові районної державної адміністрації



Кушніренко Юрій Іванович

 голова ініціативної групи, керівник апарату адміністрації

 

Дворський Володимир Павлович

 заступник голови ініціативної групи, завідувач сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації

 

 

                                                                             Члени ініціативної групи:


Бабич Петро Іванович

 голова Громадської організації «Фонд сприяння розвитку місцевого самоврядування Броварського регіону» 

 

Костенко Юрій Анатолійович

   перший заступник голови молодіжної громадської організації «Регіональне об’єднання Броварщини»

 

Ладан Катерина Петрівна

  голова правління громадської організації «Громадське самоврядування Броварщини»

 

Тітарева Галина Володимирівна

  голова райкому профспілки працівників АПК.

 

 

 

Заступник голови адміністрації                                         К.В. Прянішнікова

 


Порядок денний засідання 12.11.2013 р.

опубліковано 11 лист. 2013 р., 22:50 Інформаційно-довідковий центр

1. Про хід реалізації завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики. 
Інформує: голова Броварської райдержадміністрації П.П.Іваненко 

2. Інформація голови громадської ради при голові Броварської райдержадміністрації Бабича П.І. щодо залучення громадськості Броварського району до формування та реалізації державної і регіональної політики. 
Доповідає: голова громадської ради при голові Броварської райдержадміністрації Бабич П.І.

3. Інформація голови молодіжної громадської ради при голові Броварської райдержадміністрації Костенка Ю.А. щодо залучення молоді Броварського району до формування та реалізації державної і регіональної політики 
Доповідає: голова молодіжної громадської ради при голові Броварської райдержадміністрації Костенко Ю.А.

4. Інформація заступника голови районної державної адміністрацій щодо виконання програм соціально-економічного і культурного розвитку району за 9 місяців 2013 року. 
Інформує: заступник голови Броварської райдержадміністрації О.В.Онашко


Відбудуться установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при голові райдержадміністрації

опубліковано 15 лют. 2013 р., 05:27 Інформаційно-довідковий центр

20 лютого 2013 року о 17:00 годині в приміщенні малої зали РДА відбудуться установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при голові райдержадміністрації.
    Заяви подаються від інститутів громадського суспільства до ініціативної групи з підготовки установчих зборів за адресою: м.Бровари, вул. Гагаріна, б.15,  каб.131,        тел. 5-32-11, електронна адреса: brovary_region@ukr.net, Дворський Володимир Павлович.
    Для участі в установчих зборах до ініціативної групи до ініціативної групи надається: заява в довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства.
    До заяви додаються :
 - рішення керівника інституту громадського суспільства  про делегування представника для участі в установчих зборах, засвідченою печаткою;
 - біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства;
 - інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом двох останніх років.
  

Протокол № 2 засідання громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 23 лип. 2011 р., 02:19 Адміністратор домена

ПРОТОКОЛ № 2 
засідання громадської ради 
при Броварській районній державній адміністрації 

Дата та час проведення:
14.04.2011
16-00

Місце проведення:
вул. Гагаріна, 15
Мала зала РДА


В засіданні взяли участь: члени громадської ради в кількості 15 осіб.

Запрошені: 
керівник апарату райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко;
відповідальна від райдержадміністрації за зв’язки з громадськістю Саєцька К.О.


СЛУХАЛИ:

Пропозицію голови Громадської ради Бабича П.І. про затвердження наступного Порядку денного:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 1. Затвердження Положення про громадську раду при Броварській районній державній адміністрації. 
 2. Затвердження комісій в громадській раді при Броварській районній державній адміністрації. 
 3. Обрання голів комісій громадської ради при Броварській районній державній адміністрації. 
 4. Затвердження плану роботи громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2011 рік. 
 5. Затвердження Меморандуму про співпрацю між громадською радою при Київській обласній державній адміністрації та громадською радою при Броварській районній державній адміністрації. 
 6. Різне. (заява Сатаніної Н.Ю.) 

Питання ставиться на голосування.

Голосували: «за» - одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Продовжити засідання громадської ради у відповідності із запропонованим Порядком денним.


З першого питання слухали:

Голову Громадської ради Бабича П.І.

Він повідомив присутніх, що в робочому порядку всім членам громадської ради були роздані Положення про громадську раду для ознайомлення. Тому запропонував приступити до обговорення даного Положення.

Виступили:

Голова правління комітету громадського самоврядування Київської області Немчина Т.Ф. Вона запропонувала внести зміни та доповнення в п.п.2, та 4.5 Положення, а саме:

п.2 визнати в такій редакції:

« 2. У своїй діяльності Громадська рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, нормативними документами місцевого значення, а також цим Положенням.

Положення про Громадську раду погоджується Броварською районною державною адміністрацією та затверджується на засіданні громадської ради».

п.4.5 визнати в такій редакції:

« 4.5. здійснює громадський контроль за врахуванням Броварською районною державною адміністрацією пропозицій та зауважень громадськості Броварського району, а також дотриманням нею нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції».

ВИРІШИЛИ: затвердити Положення про громадську раду при Броварській районній державній адміністрації з внесеними змінами та доповненнями.

Питання ставиться на голосування.

Голосували: «за» - одноголосно.


З другого питання слухали:

Голову Громадської ради Бабича П.І.

Для більш плідної роботи Громадської ради з Броварською районною державною адміністрацією нам необхідно в громадській раді створити комісії по різних напрямках роботи.

Він ознайомив присутніх з комісіями, які створені в Громадській раді при Київській обласній державній адміністрації і запропонував створити такі ж комісії в нашій Громадській раді.

Виступили:

Керівник апарату районної державної адміністрації Ю.І.Кушніренко.

Він підтримав пропозицію по створенню комісій в Громадській раді та порекомендував створені комісії назвати відповідно назвам постійних комісій, які працюють в Броварській районній раді і кількість їх щоб не перевищувала п’яти.

Немчина Т.Ф., Калашник В.І., Саханчук Д.С.

Всі вони запропонували об’єднати деякі комісії і в цілому створити 5 комісій.

Бабич П.І. ознайомив всіх з назвами комісій які створились в процесі обговорення та коригування, а саме:
 1. Комісія з питань законності, захисту прав і свобод громадян та сприяння боротьби з корупцією 
 2. Комісія з питань аграрної політики, ефективного землекористування та екології, охорони навколишнього природно середовища 
 3. Комісія з питань сприяння соціально-економічного, фінансового, промислового розвитку, підтримки підприємництва та інвестицій 
 4. Комісія з питань праці, соціального захисту населення, охорони здоров’я, благодійної діяльності, сприяння розвитку волонтерського руху, міжнародних зв’язків та роботи з ветеранами 
 5. Комісія з питань молодіжної політики, розвитку освіти і науки, духовності, моралі, культури, спорту, туризму, збереження національної пам’яті та захисту пам’яток культури 
ВИРІШИЛИ:

Затвердити 5 комісій в громадській раді при Броварській районній державній адміністрації .

Голосували: «за» - одноголосно.


З третього питання щодо обрання голів комісій прийнято рішення в робочому порядку кожному члену ради подумати в якій комісії він бажає працювати. І між членами комісії обрати голову комісії.

Голосували: «за» - одноголосно.


З четвертого питання слухали:

Бабича П.І. який ознайомив членів громадської ради з перспективним планом роботи на 2011 рік, який створений на основі перспективного плану роботи колегії Броварської райдержадміністрації.

ВИРІШИЛИ: затвердити перспективний план роботи громадської ради на 2011 рік. 

Голосували: «за» - одноголосно.


З п’ятого питання слухали:

Бабича П.І. який повідомив, що 31 березня 2011 року він був на першій зустрічі представників обласної громадської ради, голів новообраних громадських рад з головою облдержадміністрації А. Присяжнюком. Також ознайомив членів громадської ради з меморандумом про співпрацю між громадської радою при Броварській районній державній адміністрації та громадською радою при Київській обласній державній адміністрації.

ВИРІШИЛИ: доручити голові громадської ради П.І. Бабичу підписати меморандум про співпрацю.

Голосували: «за» - одноголосно.


З шостого питання слухали:

Бабича П.І. який ознайомив присутніх із заявою члена громадської ради Сатаніної Н.Ю. про бажання виходу з членів ради в зв’язку із складанням повноважень голови правління міської громадської організації «Спілка інвесторів міста Бровари» за власним бажанням.

ВИРІШИЛИ: задовольнити заяву Сатаніної Н.Ю. і виключити її із складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Голосували: «за» - одноголосно.


Голова засідання П.І.Бабич

Секретар засідання К.П.Ладан

Протокол №1 Установчих зборів по створенню Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 23 лип. 2011 р., 02:04 Адміністратор домена

ПРОТОКОЛ №1 
Установчих зборів по створенню Громадської ради 
при Броварській районній державній адміністрації 

Дата та час проведення:
17.02.2011
17-00

Місце проведення:
вул. Гагаріна, 15
Мала зала РДА

В засіданні взяли участь: представники громадських організацій, що подали документи для участі в установчих зборах в установлений термін (21 особа).

Запрошені: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, заступники голови Броварської районної державної адміністрації М.П.Миронець, О.В.Онашко, А.В.Деменко, керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко, заступник голови Броварської районної ради В.Є.Шульга, керівники апарату адміністрації, представники громадських організацій, що подали документи для участі в установчих зборах з порушенням терміну, представники ЗМІ.


СЛУХАЛИ:
 1. Інформацію заступника голови Броварської районної державної адміністрації Деменка А.В., який відповідно до розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 01.02.2011 року № 183 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» очолював ініціативну групу з підготовки установчих зборів про порядок проведення установчих зборів згідно чинного законодавства України, про порядок обрання робочих органів установчих зборів та про затвердження порядку денного. 
 2. Пропозицію членів ініціативної групи – головою зборів обрати – А.В.Деменка. 

Питання ставиться на голосування.

Проголосували: «за» - 20, «проти» - 0, «утримались» - 1.

ВИРІШИЛИ:

Головою зборів обрати А.В.Деменка.


СЛУХАЛИ:

Пропозицію голови зборів про обрання секретаря зборів.

Голова вніс пропозицію обрати секретарем зборів члена ініціативної групи Бойко О.В.

Проголосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретарем зборів О.В.Бойко. Секретарю зборів приступити до виконання своїх обов’язків.


СЛУХАЛИ:

Пропозицію голови зборів про обрання лічильної комісії у складі 3 осіб.

Враховуючи дану пропозицію та пропозиції учасників зборів запропоновано проголосувати за наступних кандидатів до лічильної комісії:
 • Павлюченко Тетяну Василівну (член ініціативної групи); 
 • Хоменка Миколу Олександровича (голова ради підприємців Броварщини); 
 • Опенька Сергія Анатолійовича ( голова Броварської районної громадської організації «Броварський районний спортивний клуб Кіокушин-кай карате «Спартанець»). 
Питання ставиться на голосування. Проголосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити склад лічильної комісії.


СЛУХАЛИ:

Інформацію голови зборів про регламент роботи.

За пропозицією ініціативної групи проголосували за наступний регламент:
 • для доповідаючи встановити регламент до 10 хв.; 
 • для виступаючих до 5 хв. 
 • для запитань та відповідей – до 2 хв. 

Пропозиції про надання слова можуть подаватись як у письмовому вигляді на ім’я головуючого зборів так і шляхом піднесення руки. Виступи учасника зборів з одного і того ж питання більше двох разів не допускається Рішення зборів приймається більшістю голосів від загальної кількості учасників зборів, які зареєструвались. Пропозиції, що надійшли про розгляді питання, виносяться на голосування в порядку надходження. Всі рішення зборів, у тому числі стосовно обрання робочих органі зборів, фіксуються в протоколі, який підписують головуючий та секретар зборів.

Питання ставиться на голосування. Проголосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити запропонований регламент роботи установчих зборів.


СЛУХАЛИ:

Пропозицію голови зборів про затвердження наступного Порядку денного:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

 1. Обрання робочих органів установчих зборів, затвердження порядку денного. 
 2. Інформацію про роботу ініціативної групи з проведення установчих зборів для утворення Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації. 
 3. Про утворення Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації та встановлення граничної чисельності складу Громадської ради. 
 4. Проведення голосування для обрання складу Громаської ради. 
 5. Вибори голови Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації. 
 6. Різне. 
Питання ставиться на голосування. Проголосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Продовжити установчі збори у відповідності із запропонованим Порядком денним.


СЛУХАЛИ:

Голову зборів про утворення Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Проголосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Утворити Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації.


СЛУХАЛИ:

Інформацію голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів А.В.Деменка про роботу ініціативної групи.

Пропозицію голови правління комітету громадського самоврядування Київської області Т.Ф. Немчиної включити до складу Громадської ради всіх присутніх на установчих зборах представників громадських організацій – 21 особа.

Питання ставиться на голосування. Проголосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Визначити кількісний склад Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації у складі 21 особи, відповідно від кожного інституту громадського суспільства. До складу ради може бути обрано не більше ніж одна особа (протокол лічильної комісії додається).


СЛУХАЛИ:

Інформацію голови зборів А.В.Деменка щодо процедури проведення рейтингового голосування при обранні голови Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

Пропозиції членів установчих зборів О.М.Хоменка, К.П.Ладан, В.І.Калашника про обрання головою Громадської ради при Броварській райдержадміністрації П.І.Бабича та пропозицію О.Ф. Колеснікової про обрання головою Громадської ради Т.Ф.Немчину.

Питання ставиться на голосування.

Проголосували за кандидатуру Бабича Петра Івановича:

«за» - 17, «проти» - 1, «утрималися» - 3

ВІРІШИЛИ:

Голосування за кандидатуру Немчиної Т.Ф. не проводити. Головою Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації обрати Бабича Петра Івановича – голову громадської організації «Фонд сприяння розвитку місцевого самоврядування Броварського регіону» (протокол лічильної комісії додається).

СКЛАД

Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

1

Андрієць Вадим Валентинович

Член Міжнародної громадської організації «Воїнство і віра»

2

Андрієць Віталій Савич

Член Міжнародної асоціації ветеранів, пенсіонерів та працівників підрозділу по боротьбі з організованою злочинністю «Єдність патріотів»

3

Бабич Петро Іванович

Голова Громадської організації «Фонд сприяння розвитку місцевого самоврядування Броварського регіону»

4

Драпей Лілія Борисівна

Голова Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

5

Калашник Валерій Іванович

Голова профкому ВАТ «Комбінат «Тепличний», заступник голови Броварської районної профспілка працівників АПК

6

Колеснікова Олена Федорівна

Голова Броварського міськрайонного благодійного фонду людей з вадами зоруТурбота»

7

Ладан Катерина Петрівна

Голова правління громадської організації «Громадське самоврядування Броварщини»

8

Макряков Олександр Олексійович

Член Всеукраїнського Союзу громадських об’єднань, учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів «Всеукраїнський Союз»

9

Машевський Сергій Олексійович

Голова громадської організації «Броварська рада»

10

Міхеєв Іван Леонідович

Член правління Громадської організації «Регіональна Україна»

11

Мотовиловець В’ячеслав Володимирович

Член Всеукраїнської спілки громадських організацій «Громадська Солідарність»

12

Немчина Тетяна Федорівна

Голова правління комітету громадського самоврядування Київської області

13

Подобєд Алла Миколаївна

Член громадської організації «Мати Тереза»

14

Поштаренко Олександр Павлович

Член громадської організації «Скибин»

15

Примак Михайло Костянтинович

Українське товариство мисливців та рибалок

16

Прядун Андрій Миколайович

Член Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух»

17

Саханчук Дмитро Савелійович

Член громадської організації ветеранів державних правоохоронних органів спеціального призначення «Вимпел України»

18

Сатаніна Ніна Юріївна

Голова правління Міської громадської організації «Спілка інвесторів міста Бровари»

19

Федянін Віталій Миколайович

Голова громадської організації «Хокейно-спортивний клуб «Білий Барс»

20

Хоменко Микола Олександрович

Голова Ради підприємців Броварщини

21

Хомич Микола Пилипович

Голова районної ради ветеранів війни та Збройних Сил України

Закриття засідання.



Голова зборів А.В.Деменко

Секретар зборів О.В.Бойко

1-10 of 10