Відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 21 груд. 2018 р., 01:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 груд. 2018 р., 01:01 ]
   17 грудня 2018 року в малій залі відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.
В засідання взяли участь члени Ради та заступник голови Броварської районної державної адміністрації Юрченко О.Б.

   

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання: 
   1. Звіт про роботу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації за 2018 рік.
   Звітували члени Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Касянчук В.С., Гришко К.Т., Хоменко М.О., Жмур О.В., Литвиненко В.В. Члени Громадської ради звернули увагу на важливі питання по Броварському районі, що озвучувались на засіданнях колегій та розширених нарадах Броварської районної державної адміністрації.
   Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.П. підкреслила, що заходи по виконанню Плану роботи Громадської ради за 2018 рік виконані, але слід більшу увагу приділяти діловим зустрічам з громадою району.
   Литвиненко В.В. інформував щодо моніторингу роботи веб-сайтів сільських та селищних рад Броварського району. Зазначив що веб-сайти Світильнянської та Кулажинської сільських рад зовсім не наповнюються інформацією.
   Поступила пропозиція Ладан К.П. надіслати листи Кулажинській сільській раді та Світильнянській сільській раді щодо незадовільної роботи веб-сайтів вказаних рад.

   Вирішили: Надіслати листи Кулажинській сільській раді та Світильнянській сільській раді щодо незадовільної роботи веб-сайтів вказаних рад.

  Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.П. відмітила позитивні результати роботи членів Громадської ради і надала пропозицію - інформацію по виконанню Плану роботи за 2018 рік взяти до відома.

   Вирішили: Інформацію по виконанню Плану роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації за 2018 рік взяти до відома.
   2. Обговорення і затвердження Плану роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2019 рік.
    Щодо Плану роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2019 рік доповіла Ладан К.П. Всі члени ради із проектом ознайомлені.

   Вирішили: Прийняти План роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2019 рік за основу.

   Надійшла пропозиція Гришко К.Т. доповнити План пунктом “Про хід підготовки заходів оздоровлення дітей Броварського району на 2019 рік”.

   Хоменко М.О. надав пропозицію доповнити План пунктом “Участь у підготовці та проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що входять до компетенції Броварської районної державної адміністрації“, а Жмур О.В.  - “Про хід виконання заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2019 рік”.

   Вирішили: Включити пропозиції Гришко К.Т., Хоменко М.О., Жмура О.В. до Плану роботи  та затвердити План роботи Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації на 2019 рік в цілому.
Comments