Відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 6 бер. 2019 р., 23:32 Інформаційно-довідковий центр
  04 березня 2019 року в малій залі відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   

   На засіданні розглянуто наступні питання:
   1. Аналіз пропозицій від громадськості, їх узагальнення і прийняття рішень.
   Ладан К. доповіла щодо звернень громадян стосовно роботи ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації. Надійшла пропозиція Гришко К. звернутися з листом щодо покращення роботи до керівника ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації.

   Литвиненко В.В. повідомив щодо занепокоєння населення стосовно випалу сухої трави на території Броварського району та надав пропозицію звернутися до голови Броварської районної державної адміністрації включити дане питання до порядку денного найближчої наради.

   Вирішили: 
   1. Надіслати листи керівнику ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації Примаку Р. та голові Броварської районної державної адміністрації Клименку М. з пропозиціями стосовно покращення роботи ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації. 
   2. Звернутися до голови Броварської районної державної адміністрації включити питання стосовно випалу сухої трави на території Броварського району та з пропозиціями покращення роботи ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації до порядку денного найближчої наради.

   2. Результати проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що входять до компетенції Броварської районної державної адміністрації
   Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К. доповіла з приводу проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що входять до компетенції Броварської районної державної адміністрації. Всі пропозиції від населення району вирішені позитивно. Але залишаються проблеми і нарікання з боку жителів району відносно порушення графіку проїзду (по причині поломки автобуса – заміни рейсу немає – немає чим замінити). Гришко К.Т. запропонувала взяти до відома дане питання.

   Вирішили: 
   1. Інформацію щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що входять до компетенції Броварської районної державної адміністрації взяти до відома.

   3. Стан обслуговування доріг на території Броварського району
   Виступила Ладан К.У своїй доповіді наголосила щодо незадовільного обслуговування доріг на території Броварського району. Інформувала, що стан обслуговування доріг заслуговує на краще, крім того до цих пір дерева, що зрізані вздовж центральних трас в районі частково забрані, а сміття та мілке гілля залишається на узбіччі дороги.
   Ладан К. запропонувала щодо необхідності впровадження заходів по насадженню молодих дерев замість зрізаних, по центральних трасах на території Броварського району. Крім того запропонувала направити листи Службі автомобільних доріг у Київській області, а також голові Броварської районної державної адміністрації Клименку М. для сприяння вирішення питання по насадженню молодих дерев на центральних трасах, що проходять по території Броварського району.

   Вирішили: 
   1. Для сприяння вирішення питання по насадженню молодих дерев на центральних трасах, що проходять по території Броварського району, направити листи Службі автомобільних доріг у Київській області, а також голові Броварської районної державної адміністрації Клименку М.

   4. Аналіз підготовки заходів по висадженню дерев замість зрізаних, по центральних трасах на території Броварського району
   Виступила Ладан К. Інформувала, що наразі цим питанням не займаються відповідні служби та відомства. На численні звернення громадян сіл Броварського району щодо необхідності захисту проїзної частини центральних доріг від снігових заметів, від вітрів, для очищення повітря від загазованості, у зв’язку із масовим зрізом дерев вздовж трас необхідно терміново посприяти насадження молодих дерев вздовж трас, що проходять по території Броварського району.
   Для сприяння вирішення даного питання Ладан К. запропонувала звернутися до голови Броварської районної державної адміністрації з проханням включити дане питання до порядку денного найближчої наради.

   Вирішили: 
   1. Звернутися до голови Броварської районної державної адміністрації з проханням включити питання підготовки заходів по висадженню дерев замість зрізаних, по центральних трасах на території Броварського району до порядку денного найближчої наради

   5. Різне.
   Гришко К. повідомила, що наразі зі сторони громадськості виникає дуже багато питань щодо реформи первинної медицини, тому для інформування запросити на наступне засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації керівника Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради "Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Дементьєву І.

Comments