Відбулося засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 21 серп. 2019 р., 01:33 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 серп. 2019 р., 05:30 ]
    15 серпня 2019 року в малому залі Броварської райдержадміністрації відбулося продовження засідання Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації (попереднє засідання 05 червня 2019 року).

   На засіданні були присутні: голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Л. Чайковська, заступник голови ради К. Ладан, секретар ради Ю. Костенко, члени Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації - В. Брюхов, В. Білик, представники Броварської районної державної адміністрації та представник засобів масової інформації.

   

   Під час засідання розглянуто наступні питання: 

   1. Розгляд змін, внесених до Типового положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної республіки Крим, обласній Київській та Севастопольській міській, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 353) (далі - Типове положення) 

   Секретар Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ю. Костенко довів до вдома присутніх про зміни, які були внесені до Типового положення.

   2. Пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Положення про громадську раду при Броварській районній державній адміністрації для приведення його у відповідність до Типового положення.

   Вході розгляду даного питання представники Броварської районної державної адміністрації надали Громадській раді при Броварській районній державній адміністрації проект положення про Громадську раду при Броварській районній державній адміністрації із внесеними змінами та доповненнями, розроблений на основі Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної республіки Крим, обласній Київській та Севастопольській міській, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 353) для розгляду та опрацювання.

   Проект Громадською радою при Броварській районній державній адміністрації взято до відома.

   3. Л. Чайковська запропонувала присутнім підготувати до наступного засідання пропозиції щодо нагальних питань, які першочергово будуть включені в план роботи Громадської ради.
Comments