Громадське обговорення кандидатів на посади голів райдержадміністрацій Київщини

опубліковано 24 бер. 2014 р., 04:29 Інформаційно-довідковий центр
                                                                                                            
                                                                                                                                                                Шановна громадо Київщини!

    З метою ефективного підбору кадрів та врахування думки громади при призначенні голів місцевих адміністрацій, налагодження конструктивного та прозорого діалогу між владою та суспільством, Київська обласна державна адміністрація ініціює відкрите обговорення кандидатур на посади голів районних державних адміністрацій у Київській області. Головними критеріями відбору є професіоналізм, порядність, готовність працювати на благо громади та країни. 
    Кожна кандидатура буде розглянута на засіданні експертної комісії Громадської ради при Голові облдержадміністрації, до складу якої увійшли представники політичних фракцій обласної ради, ГО «Майдан», Народної Ради, ветеранських організацій та інших громадських об´єднань Київщини. 
    Пропоную Вашій увазі список кандидатів на посаді голів районних державних адміністрацій, що надійшли від коаліційних політичних сил області. 
    Кожен громадянин може залишити коментарі та інформацію стосовно кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій у Київській області за тел.: (044) 286-17-39 або/та написати на e-mail: kandidat@koda.gov.ua 
    Інформація приймається протягом 3-х днів з 24.03.2014 по 26.03.2014р. (з 09.00 до 18.00).



                                    Список кандидатів:

1. Баришівський район: Плис Ніна Михайлівна (Батьківщина) 
2. Білоцерківський район: Хрик Василь Михайлович (Свобода) 
3. Богуславський район: Кухар Валерій Володимирович (Свобода) 
4. Бориспільський район: Гордієнко Віталій Миколайович (Свобода) 
5. Бородянський район: Федорченко Сергій Миколайович (Удар) 
6. Броварський район: Кищук Олег Євгенович (Батьківщина) 
7. Васильківський район: Одинець Владислав Іванович (Батьківщина) 
8. Вишгородський район: Кириченко Ростислав Миколайович (Батьківщина) 
9. Володарський район: Завальнюк Валентин Вікторович (Батьківщина) 
10. Згурівський район: Кузьмич Степан Степанович (Свобода) 
11. Іванківський район: Мосієнко Юрій Федорович (Батьківщина) 
12. Кагарлицький район: Будюк Сергій Миколайович (Батьківщина) 
13. Києво-Святошинський район: Возний Сергій Олександрович (УДАР) 
14. Макарівський район: Швидкий Микола Андрійович (Батьківщина) 
15. Миронівський район: Черногод Ігор Іванович (Свобода) 
16. Обухівський район: Неділько Сергій Вікторович (УДАР) 
17. Переяслав-Хмельницький район: Миколаєнко Ірина Геннадіївна (Батьківщина) 
18. Поліський район: Андрійченко Григорій Васильович (Батьківщина) 
19. Рокитнянський район: Дідик Юрій Андрійович (УДАР) 
20. Сквирський район: Баранівський Валентин Петрович (Батьківщина) 
21. Ставищенський район: Деркач Юрій Олексійович (Свобода) 
22. Таращанський район: Ямкова Надія Іванівна (Свобода) 
23. Тетіївський район: Кизимишин Василь Йосипович (Свобода) 
24. Фастівський район: Липовченко Валерій Євгенійович (УДАР) 
25. Яготинський район: Чепіль Петро Миколайович (Батьківщина)


Ваша думка важлива та буде врахована
при остаточному прийнятті рішення

Comments