Фізична культура і спортСтруктура фізкультурно-спортивної мережі району
 
 
Відділ з питань фізичної культури і спорту Броварської райдержадміністрації разом з дитячо-юнацькою спортивною школою,  громадськими спортивними організаціями основні зусилля спрямовують  на реалізацію обласних, районних програм ‛Розвитку фізичної культури в Броварському районі 2012-2016.р“, ‛Розвитку футболу в районі 2009-2013р.р“, "Розвитку хокею в Броварському районі 2013-2017р.р“ та  інших нормативно-правових документів центральних органів виконавчої влади та розпоряджень голів райдержадміністрації і облдержадміністрації з питань фізичної культури і спорту.
 
У районі для занять фізичною культурою і спортом була створена відповідна матеріально-технічна база :
- стадіон  на 1500 місць в смт Калинівка;
- спортивні майданчики - 31;
- футбольні поля - 28;
- спортивні зали площею не менше ніж 162 м2 - 31;
- гімнастичні містечка - 24;
- приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять - 12 (з них 2 з тренажерним залом);
- спортивні майданчики із синтетичним покриттям - 5 шт.
  (смт Калинівка, В.Димерка, Калита та с.Красилівка, с.Погреби).
Фізична культура - складова частина загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров“я, розвиток фізичних, морально - вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості, а також є складовою виховного процесу дітей, молоді та повноцінного життя.
Так у всіх ЗОШ району проводиться 3-й урок фізичної культури на тиждень.  Школи Броварського району забезпечені 8-10 годинним тижневим обсягом рухової активності школярів за допомогою дитячо-юнацької спортивної школи відділу з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації. 
ДЮСШ охоплює 1165 дітей району, працюють на чолі спортивних секцій 33тренерів-викладачів з відповідною освітою із них: три ‛Заслужених“ тренерів України, 5 тренерів з вищою категорією, 4 тренера з першою та 12 тренерів з другою категоріями. При ДЮСШ діє чотири відділення (хокей з шайбою, бокс, футбол та легка атлетика). Кожного року спортсмени Броварського району переходять на навчання в училища фізичної культури та спорту, так в 2012 році в Броварське вище училище фізичної культури було передано на навчання 15 спортсменів з Броварського району на різні види спорту, а в Київське вище училище фізичної культури і спорту передано 2х спортсменів. Влітку для спортсменів району проводиться оздоровлення та учбово-тренувальні збори на узбережжі Чорного моря в спортивно-оздоровчих комплексах, частково за рахунок відділу з питань фізичної культури і спорту та частково за рахунок батьків, а взимку оздоровлення проводиться в басейні ‛Купава“ за рахунок Броварської райдержадміністрації 
Постійно зберегається позитивна тенденція збільшення кількості тих, хто займається фізкультурно-оздоровчою роботою у колективах виробничої та соціально-побутової сферах.
Ведеться робота щодо залучення до занять фізичної культури і спортом дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей , діти які знаходяться на обліку в міліції.
Відділ з питань фізичної культури і спорту працює за календарним планом спортивно-масових заходів та за календарним планом Київського обласного управління з питань фізичної культури і спорту. Також проводяться спартакіади та тестування молоді з фізичної культури і спорту по підготовці до служби в Збройних Силах України. 
З квітня по липень місяць та з липня по листопад місяць кожного року проводиться першість Броварського району з футболу серед сільських спортивних колективів де неодноразовими переможцями є команди  с. Погреби та селища В.Димерка.
    Чемпіонами Київської області з бутболу 2012 року стала команда с.Требухів.
Юні футболісти дитячо-юнацької спортивної школи  представляють район в різних номінаціях і вікових групах змагань: ‛Старти надій“, ‛Шкіряний м'яч“, фестиваль шкільного футболу, турніри, чемпіонати, першості та Кубках району, області.
З 2006 року відділ з питань фізичної культури та спорту Броварського району плідно співпрацює з федераціями  футболу, карате кіакушинкай та обласною федерацією хокею Київської області.
В районі охоплено 15 412 чол. які займаються фізичною культурою і спортом, що складає  30 відсотків від загальної кількості населення.
 

Спортивні події району

 • У Броварах змагалися найсильніші майстри хортингу Київщини        5 лютого, в легкоатлетичному манежі КО ШВСМ, який знаходиться у Броварах, відбувся чемпіонат Київської області з хортингу у розділі «двобій» серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Цей вид єдиноборств з ...
  Опубліковано·8 бер. 2017 р., 22:38 Інформаційно-довідковий центр
 • Відбувся перший дитячий благодійний турнір з футболу     26 лютого, в чудовій залі СК БВУФК, відбувся перший благодійний футбольний турнір, який проводиться в рамках Спортивної ліги милосердя «Інна-Бровари». Хоча І благодійний турнір, і в ньому брали участь ...
  Опубліковано·27 лют. 2017 р., 23:44 Інформаційно-довідковий центр
 • У Броварах відбувся боксерський турнір     В залі боксу ДЮСШ відділу молоді і спорту Броварської міськради в п’ятницю, 3 лютого, відбувся Регіональний турнір з боксу, який розглядався як підготовка до чемпіонату Київської області. В змаганнях ...
  Опубліковано·8 лют. 2017 р., 01:51 Інформаційно-довідковий центр
 • "Срібло" і "бронза" дівчат із Броварщини на першості України з міні-футболу         Нещодавно в Новояворівську, на Львівщині, відбулися фінальні матчі першості України з міні-футболу серед дівчат 2000 – 2001 та  2002 – 2003 років народження Всеукраїнської Асоціації сільського футболу України. Серед останніх на ...
  Опубліковано·22 січ. 2017 р., 23:39 Інформаційно-довідковий центр
 • У волейбол зіграли чарівні пані        Напередодні новорічних свят, за підтримки голови Броварської районної ради Сергія Гришка, в селі Світильня відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд Броварського району. На жаль, тільки три села району (Гоголів ...
  Опубліковано·11 січ. 2017 р., 00:03 Інформаційно-довідковий центр
Відображаються 1 - 5 із 53 записів. Переглянути більше »

Підсторінки (1): Новини спорту
Comments