Новини спорту

ПЕРША ПЕРЕМОГА – ПЕРШІ НАГОРОДИ

опубліковано 7 груд. 2017 р., 00:33 Інформаційно-довідковий центр

   2 грудня 2017 року відбулася першість КЗ Броварської районної ради Дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу та піонерболу серед дівчат 2005 року народження та молодше. У змаганнях взяли участь сім збірних команд дівчат першого року навчання, віком від 8 до 12 років.

   Підтримати юних спортсменок зібралися їх батьки та друзі. Глядачі з захватом спостерігали, як чарівні маленькі волейболістки боролися за перемогу. Всі команди були гідними суперниками та не жаліючи сил намагалися стати найкращими. І як би не розподілилися місця, всі без виключення отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.

   Гравці команд, що зайняли призові місця, були нагороджені почесними грамотами, команди-переможниці отримали пам’ятні Кубки.

   Дівчата, що представляли на змаганнях КЗ БРР ДЮСШ, зайняли третє місце з волейболу та друге місце з піонерболу. 

   ВІТАЄМО наших юних спортсменок: Соломку Діану, Черепанову Катерину, Урупу Діану, Сушко Каріну, Бігун Вікторію, Можейко Настю, Лазько Дарʹю, Гаврікову Світлану, Маньківську Ольгу, Таран Анастасію. Бажаємо їм в подальшому успіхів та багато перемог.
 

 


Розширена нарада управління фізичної культури і спорту

опубліковано 23 лист. 2017 р., 00:28 Інформаційно-довідковий центр

   22 листопада 2017 року у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася розширена нарада за участю керівників структурних підрозділів фізичної культури і спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення), комунальних закладів Київської обласної ради, голів Київських обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств, директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл всіх форм власності та підпорядкування та представників спортивних федерацій.

 

Урочистості

Почалося засідання з урочистих заходів – начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв відзначив кубками та дипломами учасників спартакіади серед сільських жителів з  девізом «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». У відповідних категоріях переможцями стали спортсмени Бориспільського та Миронівського районів. Другі місця посіли мешканці Васильківського та Яготинського районів, а третіми стали Бородянський та Переяслав-Хмельницький райони Київщини.

За вагомий особистий внесок у розвиток фрі-файту на території Київської області, популяризацію здорового способу життя, плідну працю з підготовки спортсменів високого класу, професіоналізм та відданість справі Сергій Олександрович вручив подяку тренеру Київської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Ірпінь Олені Зінько.

Завершилися урочистості врученням посвідчень кандидатів в майстри спорту з дзюдо вихованцям тренера з дзюдо Дмитра Вернигори. Звання для новоспечених кандидатів отримала начальник відділу молоді та спорту та депутат Васильківської міської ради Евеліна Березанська.

 

Порядок денний

Згідно порядку денного першим питанням розглядали пріоритетні напрями реалізації державної політики розвитку фізичної культури і спорту в Київській області та основні завдання на 2018 рік. Про напрями та основні завдання доповідав Сергій Тимофєєв.

Після обговорення докладу заступник начальника управління Володимир Стеценко доповів про розвиток резервного спорту та спорту вищих досягнень.

Про фізичне виховання та масовий спорт, а також розвиток спортивної інфраструктури ознайомив присутніх Юрій Красіков, начальник відділу фізичної культури, організаційної роботи та управління.

В рамках наради головним лікарем Юлією Котенко було презентовано комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» та ознайомлено з можливостями обслуговування спортсменів Київщини.

Окрім того, на нараді було презентовано новий сайт (sport-koda.org) управління фізичної культури і спорту та ознайомлено з його можливостями. Сергій Олександрович поінформував, що кожне місто і район на інтерактивній карті Київщини, яка розміщена на сайті, має свою власну сторінку, яку за бажанням власноруч може наповнювати спортивними подіями свого регіону. Окрім сайту, функціонує FB-сторінка Управління: www.facebook.com/SPORTKODA/.

 

Реалізація державної політики розвитку фізичної культури і спорту в 2017 році

Нараз триває реалізація київської обласної програма розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Програма передбачає: створення умов для фізичного виховання і спорту в усіх типах навчальних закладів, за місцем роботи,  проживання та відпочинку населення. Забезпечення розвитку резервного спорту, спорту вищих досягнень, спорту ветеранів та інвалідів. Удосконалення матеріально-технічної бази сфери фізичної культури і спорту (будівництво, капітальний ремонт та реконструкція). Удосконалення організаційного, інформаційно-пропагандистського  забезпечення сфери фізичної культури і спорту.

Забезпечення діяльності, поточного ремонту та обладнання спортивних споруд комунальних закладів Київської обласної ради проявилося в наступних показниках: стан виконання становить від 77,8 відсотки до 86,6 відсотки.

Для забезпечення фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та спорту вищих досягнень на олімпійські види спорту та спортивно-масові заходи видатки становлять сім мільйонів гривень, а  стан виконання становить 84,9 відсотки. На неолімпійські види спорту видатки склали один мільйон гривень, виконано на 87,3 відсотки.

У вересні поточного року на стипендії видатним, молодим та перспективним спортсменам і їх тренерам виділено 570 тисяч гривень, які були розподілені наступним чином: 12 стипендіатів отримали по 20 тисяч гривень, дев’ять спортсменів – по 12 тисяч, десять чоловік – по 8 тисяч, семеро – по п’ять з половиною тисяч і 23 спортсмени та тренери отримали по чотири з половиною тисяч гривень.

Будівництво спортивних майданчиків із штучним покриттям та тренажерним обладнанням. За минулий рік придбано обладнання, а у поточному році побудовано 10 спортивних майданчиків на загальну суму 10 мільйонів гривень.

Управлінням  фізичної  культури і спорту КОДА підготовлено проекти нормативних та  розпорядчих  актів  щодо створення та функціонування  штатних  збірних команд резервного  спорту  в  Київській  області.

Щорічно належна увага приділяється розвитку всіх видів спортивної діяльності та спорту вищих досягнень, тільки в цьому році проведено 442 спортивні заходи, з них: 66  чемпіонатів та кубків Київської області з олімпійських та неолімпійських видів спорту, до яких залучено близько 11 тисяч учасників.

Збірні команди достойно представляють Київську область на чемпіонатах та кубках України. Тому для їх повноцінної підготовки за кошти обласного бюджету проведено близько 200 навчально-тренувальних зборів.

В поточному році спортсменами Київської області, зокрема, вихованцями комунальних закладів Київської обласної ради здобуто срібну медаль на Всесвітніх іграх, чотири срібні медалі не Дефлімпійських іграх, а також:

на офіційних чемпіонатах, Кубках світу серед дорослих з олімпійських видів спорту здобуто 57 медалей (з неолімпійських – 66 нагород), серед юнаків та кадетів – три медалі;

на офіційних чемпіонатах, Кубках Європи серед дорослих з олімпійських видів спорту здобуто 32 медалі (з неолімпійських – 14 нагород), серед молоді та юніорів – шість медалей (з неолімпійських – 23), серед юнаків та кадетів – 21 медаль;

на офіційних чемпіонатах, Кубках України серед дорослих з олімпійських видів спорту здобуто 498 медалей (з неолімпійських видів – 22 медалі). Серед молоді та юніорів – 441 нагорода (з неолімпійських видів – 2 медалі). Серед юнаків та кадетів здобуто 386 медалей (з неолімпійських видів – 70 медалей).

Також спортсмени Київщини вибороли 51 медаль у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю.

ЗБІРНА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ВІДПРАВИЛАСЯ НА СПАРТАКІАДУ

опубліковано 28 вер. 2017 р., 23:26 Інформаційно-довідковий центр

   

  25 вересня 2017 року на Київському залізничному вокзалі сталася безпрецедентна подія – проводжали збірну Київської області на спартакіаду в Ужгород.  Збірна непроста, бо спортсменами є державні службовці Київської області. Наші колеги захищатимуть Київщину у фінальних змаганнях спартакіади, які стартують завтра, 26 вересня і триватимуть до 30 числа.

   Збірна Київської області - це 22 працівники районних державних адміністрацій та представники територіальних громад підрозділів центральних органів влади з багатьох регіонів Київщини: Києво-Святошинський Бородянський, Яготинський, Богуславський, Кагарлицький, Баришевський, Броварський, Тетіївський, Володарський райони. Від Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації захищатимуть рідний край заступник начальника управління Володимир Стеценко та провідний фахівець відділу спорту Олександр Моспан.

   Від імені очільника області Олександр Горгана передав побажання достойного виступу на Закарпатті та величезний коровай - Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації та пообіцяв приєнатися до колег на другий день змагань.

   Нехай щастить нашим спортсменам у фінальних виступах і чекаємо на повернення з високими нагородами!

СПОРТИВНО-МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

опубліковано 5 лип. 2017 р., 02:38 Інформаційно-довідковий центр
   У День молоді у селі Требухів вже традицією стало проведення масштабного СПОРТИВНО-МИСТЕЦЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ. 

   Цього року свято відбулося за підтримки Голови Броварської районної ради С.М. Гришка, депутатів районної ради С.О. Корнійка.,Р.М. Шибіка, О.В. Оксюти, О.В. Горюнова, підприємців А.О. Цахла, Р.М. Дяченка, Е.Р. Грабовського, магазинів «Каштан» та «Катруся». Партнерами заходу виступили Міжнародний благодійний фонд «Сонячне світло» та КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості», головним спонсором – Олег Кищук.

   В рамках фестивалю були проведені змагання з волейболу, футболу (дівчата та чоловіки), спортивного туризму, боксу, дзюдо, джиу-джитсу, армреслінгу, пауерліфтингу та концертна програма колективів художньої самодіяльності. Для дітлахів працювало ігрове містечко та аніматори. Закінчилася акція святковою дискотекою.

   У спортивних змаганнях з волейболу приймали участь чоловічі команди Броварського району. Кубок переможця та золоті медалі отримав Волейбольний клуб «Форсаж» (с.Гоголів), срібні нагороди дісталися команді з села Літки, бронзовим призером стали волейболісти села Требухів.

   Представники ВК «Форсаж» продемонстрували свої вміння не тільки у волейболі. Олександр Давидюк прийняв участь у змаганнях з пауерліфтінгу, а Ігор Закусило та Сергій Кабанець - з армреслінгу. Всі хлопці зайняли призові місця у своїх вагових категоріях.

   Гравці та вболівальники отримали масу задоволення від ігор впродовж дня і чудово провели вечір, відпочиваючи на березі озера та підтримуючи оплесками виступи рідного танцювального колективу «Смайл».

   Велику подяку хочеться висловити представникам спортивного туризму за смачну кашу, якою вони пригощали всіх бажаючих. Навіть короткочасний дощ нікому не зіпсував святкового настрою!

 

 


СПАРТАКІАДА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

опубліковано 3 лип. 2017 р., 05:44 Інформаційно-довідковий центр

   
   Згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів Київської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України на 2017 рік та Регламенту проведення Спартакіади серед сільських жителів Київської області 2017 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” у селі Сеньківка Бориспільського району відбулися зональні змагання з волейболу пляжного (чоловіки). Змагання були проведені на високому організаційному рівні: чудово підготовлений літній майданчик, музичний супровід гри, зворушливе відкриття змагань з підняттям бойового прапора України, що був переданий бійцями з зони АТО. Команду Броварського району склали представники Волейбольного клубу «Форсаж» (с.Гоголів) Олександр Чугреєв та Валентин Куліш. Наші хлопці зайняли почесне друге місце.

БРОВАРЩИНА ТА ПРИАЗОВ’Я ЗА ЗДОРОВУ НАЦІЮ

опубліковано 14 черв. 2017 р., 01:44 Інформаційно-довідковий центр

 
 


   Кирилівка, найпопулярніший курорт на узбережжі Азовського моря в Україні, завжди радо чекає гостей. Своє літнє оздоровчо-спортивне життя Кирилівка цього року розпочала з започаткування нових традицій.

   Починаючи з 2017 року щорічно влітку буде проводитися Відкритий міжнародний волейбольний турнір «Кубок Кирилівки». Цього разу Турнір відбувся на території Курортно-оздоровчого комплексу «Приморська - Галатея» під патронатом Кирилівського селищного голови Івана Малєєва та Гоголівського Волейбольного клубу «Форсаж».

   Змагання відбувалися в два етапи. Перший етап – турнір серед класичних волейбольних команд, другий – турнір серед міксових команд паркового типу (команда складається з двох чоловіків та двох жінок). На жаль цього літа заявки на участь надали лише вісім команд, але маємо надію, що в подальшому кількість учасників збільшиться.

   Церемонію відкриття І міжнародного волейбольного турніру «Кубок Кирилівки» розпочав І.В. Малєєв, з вітальними словами до присутніх звернулися директор бази відпочинку «Приморська - Галатея» А.П. Фурман та Голова Правління ВК «Форсаж» О.С. Чугреєв. А далі почалися ігри, під теплими променями сонця та легким подихом морського бризу, під шум хвиль та підбадьорюючі вигуки вболівальників. Це було видовищне дійство, захоплююче, яке іноді тримало глядачів в напрузі та заставляло затамувати подих, чи навпаки підкидало з місць і давало виплеснути свої емоції. Ніхто не залишився байдужим!

   Наприкінці свята всі отримали пам'ятні нагороди та головний приз з рук селищного голови. Переможцями турніру стала команда «Ізвєстія» (смт Веселе, Запорізька обл.), срібло дісталося команді «Обрій» (м. Мелітополь, Запорізька обл.), бронзові нагороди отримав ВК «Форсаж» (Броварський р-н, Київська обл.). У другому етапі змагань волейбольний клуб «Форсаж» у запеклій боротьбі виборов перемогу у команди «Мрія» з Кирилівки. Найкращими гравцями турніру були визнані: Катерина Гефель, Кирилл Чугреєв, Сергій Корнєв, Юрій Живков та Анатолій Живков.

   ВК «Форсаж» виражає велику подяку власнику неперевершеного Курортно-оздоровчого комплексу «Приморська - Галатея» Олександру Сергійовичу Філіппову за чуйність, доброту та гостинність, а також Івану Малєєву, Анатолію Фурману, Роману Сердяєву, Олегу Рєпіну за підтримку та допомогу в проведенні турніру. Особлива вдячність від колективу «Форсаж» для провідного спеціаліста Сектору фізичної культури та спорту БРДА Руслана Мишко за допомогу в організації поїздки нашої волейбольної команди до Кирилівки для участі в Міжнародному турнірі.

   Запрошуємо всіх, хто небайдужий до волейболу, наступного року разом з нами прийняти участь у турнірі «Кубок Кирилівки» 2018, отримати незабутні враження, гарно відпочити та чудово провести час!

Прес-секретар ВК «Форсаж» Олена Чугреєва

Здорова нація

опубліковано 14 черв. 2017 р., 00:16 Інформаційно-довідковий центр

 
        Згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів Київської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України на 2017 рік та Регламенту проведення Спартакіади серед сільських жителів Київської області 2017 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” у селі Вороньків Бориспільського району відбулися зональні змагання з волейболу серед жіночих команд та тенісу. Змагання були проведені на високому організаційному рівні. Збірну жіночу волейбольну команду Броварського району склали представниці сіл: Гоголів (Наталія Іваніцька, Олена Дегтярьова, Наталія Бреус, Вікторія Соломка), Плоске (Наталія Кабанець, Юлія Даниленко), Княжичі (Карина Янчук). Дівчата вибороли почесне друге місце. У змаганнях з настільного тенісу серед жінок чарівна представниця Броварського району Юлія Даниленко зайняла перше місце, Ігор Закусило посів друге місце серед чоловіків.

На Броварщині відкрили оновлений селищний стадіон

опубліковано 24 трав. 2017 р., 22:47 Інформаційно-довідковий центр

В неділю, 21 травня, на селищному стадіоні в Калинівці, що на Броварщині, було гамірно і людно. Всі присутні, з нетерпінням очікували на важливу подію в спортивному житті краю – відкриття оновленого стадіону. Майже два роки футбольні команди, які представляли селище на різноманітних турнірах і змаганнях, були вимушені грати за межами свого населеного пункту, так як їхній стадіон був непридатним для ігор. Так тривало до минулого року, поки ТОВ «Асканія - Флора», яке є  найбільшим виробником троянд в Україні та провідним - в Європі, разом з Калинівською селищною радою на чолі з її головою Вадимом Булкотом, вирішило реконструювати спортивний об’єкт. Адже підприємство велику увагу приділяє соціальній сфері, в тому числі і фізичному здоров’ю своїх працівників. Місяць-за-місяцем, крок-за-кроком тривали роботи на об’єкті і ось нарешті вони  добігли свого завершення. Новий газон та трибуна для глядачів – це треба просто бачити. На цю подію були прибули почесні гості: Калинівський селищний голова Вадим Булкот, керівники ТОВ «Асканія-Флора», cеред яких заступник генерального директора Володимир Масіч, очільники районної і міської федерацій футболу та прості футбольні вболівальники. Першим слово взяв Вадим Булкот, який привітав присутніх із цим радісним днем, зазначивши що це стало можливим завдяки зусиллями селищної громади та цілого ряду підприємств, які зробили посильний внесок в розбудову цього спортивного об’єкту. Але це ще не все – на черзі спорудження сучасних баскетбольного і волейбольного майданчиків, обладнання бігових доріжок тощо. Потім гостей вітали заступник генерального директора ТОВ «Асканія-Флора» Володимир Масіч, заступник голови БРФФ Ігор Сердюченко та член виконкому Василь Гузій, які від імені федерації вручили спеціальні відзнаки всім тим, хто вніс вагомий внесок в цей проект. І на завершення, як і годиться в таких випадках, Вадим Булкот та Володимир Масіч перерізали червону стрічку, символізуючи відкриття нового стадіону в Калинівці. А по закінченні - відбувся футбольний матч між місцевою «Асканією-Флорою» та «Десною-2» із Погребів.

 Завантажити фото

БК “Калита” - Чемпіон Броварського району з баскетболу сезону 2016/2017!!!

опубліковано 23 трав. 2017 р., 04:09 Інформаційно-довідковий центр


   Шановні любителі баскетболу повідомляємо Вас про те, що баскетбольна команда з смт Калита стала Чемпіоном Броварського району з баскетболу сезону 2016/2017! 

   6 травня в спортивному залі с. Рудня відбувся великий фінал між БК “Калита” та БК “Плоске” в якому і визначився чемпіон .

   До великого фіналу БК “Калита” дійшла без проблем. В групі здобула 16 перемог, набрала 32 очки. Впевнено переграла БК “Бобрик” в “Плей-офф” і в результаті здобула довгоочікувану путівку. В минулому році БК “Калита” зайняла 2 місце.

   БК “Плоске” - це команда “несподіванка”, яка вперше приймає участь у першості Броварщини з баскетболу. Команда з с. Плоске досить вдало показала себе в групі. Неочікувано зайняла 3 місце та впевнено перемогла БК “Требухів” в “Плей-офф”.

   Таким чином, до великого фіналу з баскетболу потрапили дві найсильніші команди Броварського району.

   Щодо самої зустрічі, це була одна з найяскравіших і найвидовищних ігор цьогорічного чемпіонату. На початку зустрічі команди вивчали одна одну, ніхто не бажав ризикувати. Рахунок після першої десятихвилинки 4 : 6 на користь БК “Плоске”. В другому періоді гравці з с. Плоске мали серйозну перевагу за рахунок вдалих 3-х очкових кидків Влада Мельниченка. Рахунок 13 : 20. Гравці з смт Калита почали серйозно нервувати. Вже були думки, що переможець визначився. Але, вболівльники змінили хід гри. Чому так? Давайте поміркуємо. Грали в с. Рудня, а це все-таки домашня арена БК “Плоске”. А враження склалося, що гра відбувається в спортивному залі смт Калита. Через шалену і гучну активність більшості вболівальників БК “Калита”, гра в БК “Плоске” відверто не пішла. Результат - жодного набраного очка в третьому періоді. Рахунок 17 : 20. На початок четвертого періоду відчувалася не така вже і велика перевага гравців з с. Плоске. Після перших яскравих 5 хвилин заключного періоду за рухунок вдалої гри Сергія Вітра та Павла Овчинника, БК “Калита” вийшла вперед. Рахунок 24 : 22. Далі розпочалися чемпіонські хвилини. Рахунок декілька разів змінювався в бік тієї чи іншої команди. І саме на останніх секундах з рахунком 33 : 30 баскетбольна команда з смт Калита стала Чемпіоном Броварського району з баскетболу сезону 2016/2017 перемігши команду з с. Плоске. Про такі матчі говорять “Краще один раз побачити, ніж один раз почути”. На мою особисту думку, саме вболівальники допомогли стати БК “Калита” чемпіоном.

   Щодо гри за 3 місце між БК “Требухів” та БК “Бобрик”. З рахунком 37 : 23 гравці с. Бобрик впевнено пераграли команду з с. Требухів. Гра була жорсткою, але в межах правил.

   До речі, організація фінальнальних ігор відбулася на гарному рівні. Спортзал відповідав всім вимогам гри в баскетбол. З Аматорської баскетбольної ліги України (м. Київ) запросили бригаду професійних суддів. Учасники змагань були приємно здивовані і вражені роботою Олександра Опаріна, Марини Рачок, Ірини Антоненко та Вячеслава Рубайло.

   В нагороджені взяв участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Юрій Плакся, який наголосив на тому, що районна влада підтримує розвиток спорту, а також створює всі відповідні умови для проведення відповідних заходів. Сільський голова с. Рудня Олександр Карчевський привітав переможців та запросив всіх бажаючих тренуватися в спортивному залі с. Рудня.

   Призери змагань були нагородженні кубками та медалями. Крім цього, Єлизавета Проценко підготовула та виконала гарне музичне привітання.

   Підсумовуючі можна зазначити, що Чемпіонат Броварського району з баскетболу сезону 2016/2017 вдався, хоч і виникли окремі критичні зауваження в частині його проведення. Асоціація баскетболу Броварського району буде працювати над недоліками і недопущення їх в майбутньому. Окремі слова вдячності висловлюються голові Асоціації Олегу Селюку. Олеже, так тримати!!!

1-10 of 70