Новини спорту

Броварщина спортивна

опубліковано 9 вер. 2020 р., 06:16 Інформаційно-довідковий центр

    06 вересня 2020року в селищі Калинівка Броварського району відбулася Першість КЗ БРР ДЮСШ з карате кіокушинкай. 
    Заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту,  який відбудеться 12 вересня 2020 року, пройшли з дотриманням карантинних обмежень. 
    В змаганнях взяли участь 20 спортсменів з району, яких нагородили грамотами медалями та кубками.

 


«Швидше, вище, сильніше!»

опубліковано 14 вер. 2018 р., 00:53 Інформаційно-довідковий центр

   08 вересня 2018 року у селищі Калинівка районне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту України.

   В заході взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, голова Калинівської селищної ради В.С. Булкот, директор КЗ БРР «Дитячо-юнацької спортивної школи» Т.А. Філіпова, завідуючий сектором фізичної культури, молоді і спорту Броварської райдержадміністрації, депутати всіх рівнів, начальники та заступники відділів адміністрації та райради, сільські і селищні голови, жителі району, представники засобів масової інформації.

   Спортивне свято розпочалося з пробігу дистанції, яка склала 3000 метрів. Також відбулося змагання з підняття гирі, футболу, баскетболу, боксу, карате-кіокушинкай. Як і в попередні роки, й дорослі, й юні спортсмени продемонстрували й майстерність, і волю до перемоги, нагородами за які стали відзнаки від організаторів. 

   За заслуги у розвитку фізкультурно – спортивного життя Броварського району, пропаганді здорового способу життя, активну громадянську позицію нагороджено кращих спортивних громадян району.

   Із року в рік Броварщина заслужено входить до числа кращих у розвитку й популяризації занять фізичною культурою й спортом. Можемо гордитися й високими досягненнями земляків на спортивних аренах України, Європи, світу. За кожною перемогою – зростання іміджу держави в світовому спортивному рейтингу. Та перемоги, якими б значимими вони не були, мабуть, не головне. Важливіше – бути здоровими, сильними, готовими до будь-яких життєвих випробувань. І готовність до цього дає спорт. Свято в Калинівці це іще раз продемонструвало.
   
 

 

 40 спортсменів Київщини починають отримувати зарплату!

опубліковано 10 лип. 2018 р., 00:33 Інформаційно-довідковий центр

   З середини червня 2018 року 40 найкращих спортсменів Київщини з олімпійських видів спорту віком до 23-х років, які є членами збірної команди Київської області та входять до складу збірної команди України починають отримувати заробітну плату.

   Для більшості спортсменів Київщини це стало першим робочим місцем.

   Критерієм відбору став Всеукраїнський рейтинг з олімпійських видів спорту за 2017 рік, затверджений Мінмолодьспорту.

   Формування персонального складу відбулося за пропозиціями федерацій, комунальних закладів та громадських організацій спортивного спрямування.

   «Комісія з формування штатної спортивної команди Київської області резервного спорту» у складі представників управління фізичної культури і спорту, керівників комунальних закладів обласного рівня, членів національного олімпійського комітету детально опрацювавши пропозиції вищезазначених організацій, рекомендувала персональний склад резервної штатної збірної команди Київської області. Склад затверджено управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації та погоджено Міністерством молоді та спорту України.

   Отримуватимуть заробітну плату 40 спортсменів з таких видів спорту:
   - біатлон
   - бокс
   - боротьба вільна
   - боротьба греко-римська
   - важка атлетика
   - велосипедний спорт
   - веслування академічне
   - дзюдо
   - легка атлетика
   - плавання
   - сноуборд

   Нормативні документи, що регламентують створення робочих місць
   - Накази управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації щодо штатної спортивної команди Київської області резервного спорту
   - Розпорядження Київської обласної державної адміністрації «Про утворення штатної спортивної команди Київської області резервного спорту»
   - Київська обласна програма розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки
   - Постанова Кабінету міністру України від «Про затвердження порядку створення штатних спортивних команд резервного спорту»

Спортивний молодіжний фестиваль у Броварському районі

опубліковано 10 лип. 2018 р., 00:27 Інформаційно-довідковий центр


   01 липня 2018 року в с.Требухів відбувся районний захід, присвячений Дню молоді.

   В заході взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, представники Броварської райдержадміністрації, депутати районного та місцевого рівнів, голови сільських та селищних рад, підприємці та громадські організації, жителі Броварського району.

  

   Відбулися змагання з футболу, баскетболу, волейболу, джиуджитсу, армреслінгу та інших видів спорту для різних вікових категорій. Для участі в змаганнях з'їхалися прихильники зі всього Броварського району. Також були присутні гості йі іншмх населених пунктів.

 
 

   Під час урочистого відкриття спортивного молодіжного фестивалю усіх присутніх привітали заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, депутати районної ради С. Корнійко та О. Оксюта, голова Требухівської сільської ради В.В. Куць, завідуючий сектору спорту райдержадміністарції В.В. Левкович.

   Дуже насиченою була і розважально-ігрова програма для дітвори та молодіжний концерт. Закінчилося свято запальною дискотекою.
   
   

Пам’яті Миколи Жирного

опубліковано 5 черв. 2018 р., 22:35 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 черв. 2018 р., 22:38 ]

   4 червня на 63-му році життя передчасно пішов від нас добрий друг і колега Микола Михайлович Жирний. 06 червня 2018 року на Броварському кладовищі попрощаємося відбудеться прощання з тілом Миколи Михайловича, та він завжди буде в наших серцях.

 

Активну молодь запрошують на «Звитягу»

опубліковано 2 трав. 2018 р., 22:30 Інформаційно-довідковий центр

   Вже тринадцятий рік поспіль молодь з усієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга», щоб прожити у волинських лісах чотири дні, як повстанці. Теренівка проходитиме з 5 по 8 травня 2018 року.

   Метою «Звитяги» є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН та УПА.

   Спробувати свої сили у грі можуть юнаки та дівчата віком від 16 до 28 років. Учасників «Звитяги» об’єднають у дві команди – сотні. Кожна сотня матиме свій прапор, а гравці носитимуть нарукавні пов’язки відповідного кольору. Пов’язка – це життя гравця. Після того, як вона була зірвана, гравець певний час не має права змагатися за прапор та зривати повязки із інших гравців. Завдання учасників – здобути прапор команди-суперника та зірвати якнайбільше пов’язок членів протилежної команди. Сотнями керуватимуть сотенні, які разом із проводом визначають тактику та стратегію гри своїх команд. Сотні складаються із роїв та чот, відповідно до устрою Української Повстанської Армії.

   Особливістю теренівки є «третя сила» – близько трьох десятків «махновців», які додаватимуть грі ще більшої динаміки.

   Організаторами заходу є ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс», КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк», ГО «Студентське братство Волині» за сприяння Міністерства молоді і спорту України.

   Організатори «Звитяги» обіцяють учасникам гри масу яскравих вражень та драйв! Бажаєте здобути новий досвід, відчути дух побратимства, та єднання з природою? Тоді вам на «Звитягу»! Участь у грі безкоштовна! Для реєстрації переходьте за посиланням:

  http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line/

Всеукраїнський табір «Хорунжий»

опубліковано 2 трав. 2018 р., 22:18 Інформаційно-довідковий центр

   

   Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Хорунжий».

   Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

   У рамках заходу:
   - базова військова підготовка;
   - домедична підготовка;
   - навчання з організації військово-патріотичних та національно-патріотичних заходів на місцях;
   - історичні гутірки;
   - заняття з самозарадності;
   - сплави;
   - вечірні ватри.

   Орієнтовні дати проведення таборів:
   «Хорунжий І» – 04 – 10 червня 2018 року;
   «Хорунжий ІІ» – 11 – 17 червня 2018 року;
   «Хорунжий ІІІ» – 18 – 24 червня 2018 року;
   «Хорунжий ІV» – 25 червня – 01 липня 2018 року.
   Участь у заході безкоштовна!!!

   Детальніше про захід ви можете дізнатись за посиланням:

   https://www.facebook.com/Хорунжий-патріотичний-освітній-проект-Мінмолодьспорту-1564364337012981/

   Попередній відбір учасників триватиме до 02 травня 2018 року.

   Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

   За додатковою інформацією можна звернутись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту за тел.: (044) 289 08 30 (Коновалюк Ольга). 

  
 
 
Розширена нарада управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації

опубліковано 25 квіт. 2018 р., 22:16 Інформаційно-довідковий центр

   25 квітня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася розширена нарада управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Участь у нараді взяли керівники комунальних закладів Київської обласної ради фізкультурно-спортивного спрямування структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій і міськвиконкомів  (міст обласного значення) та директорів  дитячо-юнацьких  спортивних шкіл Київської області.

Розпочав захід заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко, звернувшись з вітальним словом до всіх присутніх. Далі, також привітавши присутніх, продовжив виступ начальник управління фізичної культури і спорту та по сумісництву модератор заходу Сергій Тимофєєв.

 

Порядок денний

Інформацією щодо підсумків роботи місцевих органів влади та місцевого самоврядування з розвитку фізичної культури і спорту в Київській області поділився Сергій Тимофєєв. Також Сергій Олександрович повідомив про підсумки огляд-конкурсу серед ДЮСШ всіх форм власності та підпорядкування за результатами роботи у 2017 році.

Після чого Володимир Стеценко, заступник начальника управління фізичної культури і спорту доповів про результати діяльності комунальних закладів Київської обласної ради фізкультурно-спортивного спрямування.

Після обговорення досягнень і проблем спортивної галузі Київщини, за власної ініціативи виступили представники спортивної спільноти області та поділилися потребами свого регіону. Дмитро Назаренко повідомив, що всі пропозиції по розвитку спорту будуть розглянуті.


Церемонія вручення почесних відзнак

В рамках заходу відбулася традиційна урочиста церемонія вручення почесних відзнак.

Розпочали церемонію врученням 27 відзнак від Управління фізичної культури і спорту найкращим закладам, які посіли призові місця в огляд-конкурсі серед районів та ДЮСШ. Нагороди мав за честь вручити Сергій Тимофєєв.

Дмитром Назаренком було нагороджено Подяками від КОДА Київську обласну школу вищої спортивної майстерності та Спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту.

 


Також відбулося вручення грамот найкращим на думку Міністерства освіти директорам шкіл від департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Анатолієм Ільченком, головою Київського обласного відділення комітету з фізвиховання Міністерства освіти і науки.


Також грамотами і подяками від Управління фізичної культури і спорту відзначили діяльність найкращих колективів навчально-спортивних закладів Київщини.

І насамкінець відбувся ще один важливий захід – найкращим учням Ірпінської ДЮСШ були вручені посвідчення кандидатів в майстри спорту, єдині стандарти яких були розроблені і затверджені Управлінням цього року.


Переможці та призери серед районів та ДЮСШ

З метою неупередженої та об’єктивної оцінки розвитку фізичної культури і спорту на території Київської області управлінням фізичної культури і спорту КОДА  сформовано наступні показники, на основі яких було сформовано відповідний рейтинг.

Отже, переможці та призери:

І група (представлена 9 районами з показником населення від 36 до 176 тисяч чоловік): 1 місце – Бориспільський район, 2 місце - Києво-Святошинський район, 3 місце - Білоцерківський район.

ІІ група (8 районів з населенням від 30 до 35 тис.чол.):  1 місце -  Миронівський район, 2 місце – Обухівський район, 3 місце - Богуславський район.

ІІІ група (8 районів з населенням від 5 до 30 тис.чол.):  1 місце -  Рокитнянський район, 2 місце - Переяслав-Хмельницький район,  3 місце - Іванківський район.

ІV група (міста обласного значення:: 1місце Ірпінь, 2 ісце - Біла Церква, 3 місце - Славутич.

 


Рейтинг ДЮСШ

Станом на 15 квітня 2018 року в Київській області функціонує 56 дитячо–юнацьких спортивних шкіл.

З метою визначення рівня організації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи, підведення підсумків діяльності ДЮСШ управлінням фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації щорічно проводиться огляд-конкурс серед зазначених закладів.

На основі отриманих результатів та сформованого рейтингу за кожним із показників кожна група має наступних переможців та призерів:

І група (спортивні школи з кількістю понад 20 ставок тренерсько-викладацького складу): 1 місце - КЗ КОР „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа", 2 місце - комунальний заклад  Білоцерківської міської ради „Дитячо-юнацька спортивна школа №1", 3 місце - Ірпінська ДЮСШ.

ІІ група (10 до 20 ставок): 1 місце - комплексна ДЮСШ КОО ВФСТ „Колос” АПК України; 2 місце - комунальний заклад Білоцерківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа "Юність", 3 місце - комунальний заклад Броварської районної ради „Дитячо – юнацька спортивна школа”.

ІІІ група (до 10 ставок ): 1 місце - ДЮСШ місто Обухів, 2 місце - Яготинська ДЮСШ,  3 місце - Березанська ДЮСШ «Старт».


Увага! Важлива об’ява!

9 червня в Ірпені відбудеться фінальний етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

З метою проведення зазначеного заходу на високому організаційному рівні Київська облдержадміністрація звертається до голів райдержадміністрацій з проханням забезпечити участь команд з футболу і волейболу (допускається об’єднання команд райдержадміністрацій), шахів, шашок та тенісу настільного.

До 1 червня необхідно надіслати інформацію щодо складу делагації з району та її керівника на електронну пошту управління фізичної культури і спорту fkskoda@ukr.net (відповідальний Володимир Стеценко, контактний телефон 044 286 64 49).ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ

опубліковано 12 бер. 2018 р., 23:54 Інформаційно-довідковий центр

   3 березня 2018 року закінчився другий тур Чемпіонату з волейболу серед команд Броварського району. Сім населених пунктів: Гоголів, Требухів, Княжичі, Літки, Велика Димерка, Богданівка, Калинівка приймали участь у змаганнях цього разу.

   За результатами ігор були підведені підсумки та проведено нагородження переможців, яке відбулося у спортивному залі Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. З вітальним словом до присутніх звернулися організатори чемпіонату - Голова Правління ВК «Форсаж» Олександр Чугреєв та провідний спеціаліст Сектору фізичної культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації Руслан Мишко.

   Команді-переможниці був вручений пам'ятний кубок, всіх гравців нагородили медалями та грамотами. Окремим кубком відмітили майстерність наймолодшого гравця, що приймав участь у всіх іграх чемпіонату, чотирнадцятирічного Кирилла Чугреєва. Золоті нагороди дісталися волейбольній команді з Калинівки, срібло отримала команда Літок, а бронзові медалі – волейболісти з Гоголева.

  

Прес-секретар ВК «Форсаж» Олена Чугреєва

ТУРНІР ПАМʹЯТІ КОМАРА

опубліковано 12 бер. 2018 р., 23:25 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 бер. 2018 р., 23:29 ]

   Не перший рік у Требухові вшановують памʹять завуча Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Комара Василя Івановича. Саме тому, 4 березня 2018 року у рідній школі відбувся Турнір з волейболу, присвячений цьому видатному педагогу. Організатором турніру виступила Требухівська сільська рада.

   Урочисте відкриття розпочалося з хвилинки памʹяті та вітальних слів почесних гостей. До присутніх звернулися Голова Требухівської сільської ради Віталій Куць, член виконавчого комітету Сергій Корнійко, директор Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Олексій Шелест, представник від Радикальної партії Інесса Дідусь і, звичайно ж, донька Василя Івановича – Оксана Шевченко. 

   Команди грали за коловою системою до 25 очок гра. І чого-чого, а емоцій та напруги вистачало у кожній з ігор! У фіналі волейбольна команда «Форсаж» з Гоголева виборола золоті нагороди у своїх суперників з села Требухів, які відповідно посіли друге місце. Третє місце дісталося команді з села Синяк.

   На урочистому закритті приємні слова присутнім висловили Віталій Куць та Сергій Корнійко, які дуже тепло поспілкувалися з учасниками змагань і вручили пам’ятні нагороди – почесні кубки, медалі та грамоти. Від імені волейболістів зі словами подяки виступив Голова Правління ВК «Форсаж» Олександр Чугреєв.

   Не можна не відмітити людей, завдяки спонсорській підтримці яких це міроприємство стало більш насиченим - депутата Київської обласної ради від Радикальної партії Наталію Гунько, депутата районної ради Олега Оксюту, громадську організацію «РБК», магазини «Катруся» та «Каштан». Завдяки ним волейболісти впродовж дня мали змогу підкріпитися смачними бутербродами та печивом, а також в перервах між іграми відпочити за чашечкою чаю чи кави.

   Глядачі та вболівальники, як завжди, гарно провели час та впродовж всього турніру залишалися на позитивній хвилі.

 

 


Прес-секретар ВК «Форсаж» Олена Чугреєва 

1-10 of 31