40 спортсменів Київщини починають отримувати зарплату!

опубліковано 10 лип. 2018 р., 00:33 Інформаційно-довідковий центр
   З середини червня 2018 року 40 найкращих спортсменів Київщини з олімпійських видів спорту віком до 23-х років, які є членами збірної команди Київської області та входять до складу збірної команди України починають отримувати заробітну плату.

Для більшості спортсменів Київщини це стало першим робочим місцем.

Критерієм відбору став Всеукраїнський рейтинг з олімпійських видів спорту за 2017 рік, затверджений Мінмолодьспорту.

Формування персонального складу відбулося за пропозиціями федерацій, комунальних закладів та громадських організацій спортивного спрямування.

«Комісія з формування штатної спортивної команди Київської області резервного спорту» у складі представників управління фізичної культури і спорту, керівників комунальних закладів обласного рівня, членів національного олімпійського комітету детально опрацювавши пропозиції вищезазначених організацій, рекомендувала персональний склад резервної штатної збірної команди Київської області. Склад затверджено управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації та погоджено Міністерством молоді та спорту України.

Отримуватимуть заробітну плату 40 спортсменів з таких видів спорту:
   - біатлон
   - бокс
   - боротьба вільна
   - боротьба греко-римська
   - важка атлетика
   - велосипедний спорт
   - веслування академічне
   - дзюдо
   - легка атлетика
   - плавання
   - сноуборд