БРОВАРЩИНА ТА ПРИАЗОВ’Я ЗА ЗДОРОВУ НАЦІЮ

опубліковано 14 черв. 2017 р., 01:44 Інформаційно-довідковий центр

Кирилівка, найпопулярніший курорт на узбережжі Азовського моря в Україні, завжди радо чекає гостей. Своє літнє оздоровчо-спортивне життя Кирилівка цього року розпочала з започаткування нових традицій.

Починаючи з 2017 року щорічно влітку буде проводитися Відкритий міжнародний волейбольний турнір «Кубок Кирилівки». Цього разу Турнір відбувся на території Курортно-оздоровчого комплексу «Приморська - Галатея» під патронатом Кирилівського селищного голови Івана Малєєва та Гоголівського Волейбольного клубу «Форсаж».

Змагання відбувалися в два етапи. Перший етап – турнір серед класичних волейбольних команд, другий – турнір серед міксових команд паркового типу (команда складається з двох чоловіків та двох жінок). На жаль цього літа заявки на участь надали лише вісім команд, але маємо надію, що в подальшому кількість учасників збільшиться.

Церемонію відкриття І міжнародного волейбольного турніру «Кубок Кирилівки» розпочав І.В. Малєєв, з вітальними словами до присутніх звернулися директор бази відпочинку «Приморська - Галатея» А.П. Фурман та Голова Правління ВК «Форсаж» О.С. Чугреєв. А далі почалися ігри, під теплими променями сонця та легким подихом морського бризу, під шум хвиль та підбадьорюючі вигуки вболівальників. Це було видовищне дійство, захоплююче, яке іноді тримало глядачів в напрузі та заставляло затамувати подих, чи навпаки підкидало з місць і давало виплеснути свої емоції. Ніхто не залишився байдужим!

Наприкінці свята всі отримали пам'ятні нагороди та головний приз з рук селищного голови. Переможцями турніру стала команда «Ізвєстія» (смт Веселе, Запорізька обл.), срібло дісталося команді «Обрій» (м. Мелітополь, Запорізька обл.), бронзові нагороди отримав ВК «Форсаж» (Броварський р-н, Київська обл.). У другому етапі змагань волейбольний клуб «Форсаж» у запеклій боротьбі виборов перемогу у команди «Мрія» з Кирилівки. Найкращими гравцями турніру були визнані: Катерина Гефель, Кирилл Чугреєв, Сергій Корнєв, Юрій Живков та Анатолій Живков.

ВК «Форсаж» виражає велику подяку власнику неперевершеного Курортно-оздоровчого комплексу «Приморська - Галатея» Олександру Сергійовичу Філіппову за чуйність, доброту та гостинність, а також Івану Малєєву, Анатолію Фурману, Роману Сердяєву, Олегу Рєпіну за підтримку та допомогу в проведенні турніру. Особлива вдячність від колективу «Форсаж» для провідного спеціаліста Сектору фізичної культури та спорту БРДА Руслана Мишко за допомогу в організації поїздки нашої волейбольної команди до Кирилівки для участі в Міжнародному турнірі.

Запрошуємо всіх, хто небайдужий до волейболу, наступного року разом з нами прийняти участь у турнірі «Кубок Кирилівки» 2018, отримати незабутні враження, гарно відпочити та чудово провести час!

Прес-секретар ВК «Форсаж» Олена Чугреєва