Чемпіонат з волейболу серед міксових команд

опубліковано 14 трав. 2017 р., 22:57 Інформаційно-довідковий центр

6 травня 2017 року до Дня пам’яті та примирення у спортивному залі Требухівської ЗОШ І-ІІІст. відбувся Чемпіонат Броварського району з волейболу серед міксових команд, присвячений пам’яті видатного педагога Комара Василя Івановича.

У міксових змаганнях приймають участь змішані команди, що складаються одночасно з чоловіків та жінок. Це захоплююче дійство, де сила та міць переплітається з грацією та чарівністю, де везіння може змінити майстерність, а удача разом з м’ячем літає над волейбольною площадкою від однієї команди до іншої і врешті-решт обіймає переможців.

У фінальній грі волейбольній команді «Форсаж» з Гоголева вдалося вибороти золоті нагороди у своїх суперників з села Требухів, які відповідно посіли друге місце. Третє місце дісталося команді з Княжичів. Всі переможці отримали пам’ятні нагороди – почесні кубки та медалі. Глядачі та вболівальники, як завжди, гарно провели час та впродовж всього чемпіонату залишалися на позитивній хвилі.