Легкоатлети Броварщини були треті

опубліковано 17 січ. 2018 р., 01:58 Інформаційно-довідковий центр
   13 січня в легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності у Броварах пройшли змагання Зимового чемпіонату Київської області з легкої атлетики у закритому приміщенні. Змагання дали старт легкоатлетичному сезону-2018 на Київщині та стали для спортсменів відбором для участі у подальших Всеукраїнських змаганнях. В змаганнях у Броварах взяли участь більш ніж 100 спортсмені з 10 адміністративних районів Київської області: міст Бровари, Біла Церква, Бориспіль, Яготин, Переяслав-Хмельницький, Броварський район, Бориспільський район, Бородянський район, Васильківський район, Іванківський район. Частина найсильніших спортсменів області старт у Броварах пропустили, через підготовку вже безпосередньо до Чемпіонату України. О 11-ій годині головний суддя змагань Віктор Сторч відкрив змагання невеликою промовою, в якій привітав спортсменів із початком нового сезону. Першим вт спилив боротьбу стрибуни з жердиною та майстри спортивної ходьби на 3 00 метрів скеред жінок та 5 000 метрів серед чоловіків.

Переможці змагань отримали дипломи та цінні подарунки, люб`язно надані спонсорами.

В командній заліку призова трійка виглядає так:
   1місце м. Бровари - 499 очок;
   2 місце м. Біла Церква - 494 очки;
   3 місце Броварський район - 368 очок

Команду Броварщини готували до змагань Заслужені тренери України Олена та Олександр Ступаченки.

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань! Нових успішних стартів та гарних результатів!