ПЕРША ПЕРЕМОГА – ПЕРШІ НАГОРОДИ

опубліковано 7 груд. 2017 р., 00:33 Інформаційно-довідковий центр
   2 грудня 2017 року відбулася першість КЗ Броварської районної ради Дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу та піонерболу серед дівчат 2005 року народження та молодше. У змаганнях взяли участь сім збірних команд дівчат першого року навчання, віком від 8 до 12 років.

Підтримати юних спортсменок зібралися їх батьки та друзі. Глядачі з захватом спостерігали, як чарівні маленькі волейболістки боролися за перемогу. Всі команди були гідними суперниками та не жаліючи сил намагалися стати найкращими. І як би не розподілилися місця, всі без виключення отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.

Гравці команд, що зайняли призові місця, були нагороджені почесними грамотами, команди-переможниці отримали пам’ятні Кубки.

Дівчата, що представляли на змаганнях КЗ БРР ДЮСШ, зайняли третє місце з волейболу та друге місце з піонерболу.

ВІТАЄМО наших юних спортсменок: Соломку Діану, Черепанову Катерину, Урупу Діану, Сушко Каріну, Бігун Вікторію, Можейко Настю, Лазько Дарʹю, Гаврікову Світлану, Маньківську Ольгу, Таран Анастасію. Бажаємо їм в подальшому успіхів та багато перемог.