Перше засідання БРФФ - рішення і пропозиції

опубліковано 29 бер. 2017 р., 05:30 Інформаційно-довідковий центр

28 березня, після майже чотиримісячної перерви відбулося засідання Броварської районної федерації футболу. На ньому були присутні більшість представників команд та члени виконкому. Вів засідання заступник голови БРФФ Ігор Сердюченко. З самого початку присутні були ознайомлені з проектом рішення КОФФ «Один гравець – одна команда». Нагадаємо, що 2017 рік буде перехідним. Головні питання, це – участь команд у Весняному Кубку імені Юхти та чемпіонат району. Як виявилося, що на даний час у вищій лізі планує грати 9, у першій – 8 і в другій – 6 команд. Ще шість команд поки що не визначилися. Десять команд має намір взяти участь у Весняному Кубку. Бажаючі внести зміни і доповнення до Регламенту повинні це зробити на наступну федерацію, яка відбудеться наступного вівторка, 4 квітня, 0 10-ій годині. Також того дня представники команд повинні вказати домашній стадіон та колір форми, у якій вони будуть гарти цього сезону. Вступні внески і оплату суддівства було вирішено не підвищувати. Також запропоновано створити три комітети: дитячого, ветеранського футболу та футзалу.