Перший районний трофей броварського СК «Беркут»

опубліковано 15 трав. 2017 р., 02:32 Інформаційно-довідковий центр

9 травня, у Великій Димерці відбувся фінальний матч першого офіційного турніру футбольної Броварщини, Весняного Кубку Броварського району імені Михайла Юхти. В ньому зустрілися господарі, ФК «Колос» і броварський «Беркут». Тоді, як для «колосівців» грати у фіналах різноманітних турнірів і змагань вже звична справа, представники правоохоронних органів «дебютували» на такому рівні на турнірах Броварщини.
Ця зустріч викликала неабиякий ажіотаж як серед жителів селища, так і багатьох прихильників народної гри з інших куточків нашого краю. Потужний десант прибув і з Броварів. Обслуговувати гру доручили Дмитру Вакуленку із Тарасівки.
   Пролунав сигнал арбітра і гра розпочалася. З самого початку суперники, які досить непогано знають один-одного, мало думали про оборону, а більше про атаку. Першими «вистрілили» господарі, які провели гострий випад, яий звершився ударом головою, але не точно. Не залишилися в боргу і «беркутівці». На 7-ій хвилині відповів Максим Лонский. Взагалі того дня було багато боротьби, часто за межами фолу, але добре, що обійшлося без явної грубості, а всі порушення правил були зроблені під час запалу в боротьбі.
   Дуже вдало діяв Сергій Сергієнко, який встигав і в обороні «підчистити» і вчасно підключатися до атаки. Так і сталося на 11-ій хвилині, коли він вдало пройшов про правому флангу і навісив у штрафну на Лонского. Тому залишилося тільки не схибити. 1:0 – СК «Беркут» повів в рахунку.
   Гравці суперника зрозуміло «пішли вперед», бо такий розвиток подій їх явно не влаштовував. Але, як часто буває, що трапляється все навпаки. На 17-ій хвилині, скориставшись помилкою оборони «Колоса», коли захисник необережно віддає пас на воротаря, Ігор Кострома «обкрадає» «кіпера» і забиває гол, 2:0.
   А через чотири хвилини капітан «Беркуту» оформлює «дубль», 3:0.
   Важко пояснити стан господарів та їх вболівальників. Це мабуть можна порівняти із важким нокдауном в боксі, після якого боксер або здається, або продовжує боротьбу. Димерці продовжили, але так повністю оговтатися і не змогли. В першому таймі вони ще могли декілька разів пропустити, при цьому мало погрожуючи воротам, які захищав Богдан Іщенко. Взагалі «Бодя» надійно відстояв, граючи часом у стилі бійця єдиноборств. «Колос» активізувався тільки в другому таймі, але більше забитих голів не було.
   Як підсумок – 3:0, СК «Беркут» - володар Весняного кубку Броварщини імені Михайла Юхти, який вони отримали із рук начальника сектору молоді і спорту Броварської РДА Віталія Федяніна, віце-президента БРФФ Ігоря Сердюченка та члена виконкому районної федерація Василя Гузія.