ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ

опубліковано 12 бер. 2018 р., 23:54 Інформаційно-довідковий центр
   3 березня 2018 року закінчився другий тур Чемпіонату з волейболу серед команд Броварського району. Сім населених пунктів: Гоголів, Требухів, Княжичі, Літки, Велика Димерка, Богданівка, Калинівка приймали участь у змаганнях цього разу.

За результатами ігор були підведені підсумки та проведено нагородження переможців, яке відбулося у спортивному залі Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. З вітальним словом до присутніх звернулися організатори чемпіонату - Голова Правління ВК «Форсаж» Олександр Чугреєв та провідний спеціаліст Сектору фізичної культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації Руслан Мишко.

Команді-переможниці був вручений пам'ятний кубок, всіх гравців нагородили медалями та грамотами. Окремим кубком відмітили майстерність наймолодшого гравця, що приймав участь у всіх іграх чемпіонату, чотирнадцятирічного Кирилла Чугреєва. Золоті нагороди дісталися волейбольній команді з Калинівки, срібло отримала команда Літок, а бронзові медалі – волейболісти з Гоголева.

Прес-секретар ВК «Форсаж» Олена Чугреєва