СПАРТАКІАДА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

опубліковано 3 лип. 2017 р., 05:44 Інформаційно-довідковий центр

Згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів Київської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України на 2017 рік та Регламенту проведення Спартакіади серед сільських жителів Київської області 2017 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” у селі Сеньківка Бориспільського району відбулися зональні змагання з волейболу пляжного (чоловіки). Змагання були проведені на високому організаційному рівні: чудово підготовлений літній майданчик, музичний супровід гри, зворушливе відкриття змагань з підняттям бойового прапора України, що був переданий бійцями з зони АТО. Команду Броварського району склали представники Волейбольного клубу «Форсаж» (с.Гоголів) Олександр Чугреєв та Валентин Куліш. Наші хлопці зайняли почесне друге місце.