Спортивний молодіжний фестиваль у Броварському районі

опубліковано 10 лип. 2018 р., 00:27 Інформаційно-довідковий центр

01 липня 2018 року в с.Требухів відбувся районний захід, присвячений Дню молоді.

В заході взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, представники Броварської райдержадміністрації, депутати районного та місцевого рівнів, голови сільських та селищних рад, підприємці та громадські організації, жителі Броварського району.

Відбулися змагання з футболу, баскетболу, волейболу, джиуджитсу, армреслінгу та інших видів спорту для різних вікових категорій. Для участі в змаганнях з'їхалися прихильники зі всього Броварського району. Також були присутні гості йі іншмх населених пунктів.

Під час урочистого відкриття спортивного молодіжного фестивалю усіх присутніх привітали заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, депутати районної ради С. Корнійко та О. Оксюта, голова Требухівської сільської ради В.В. Куць, завідуючий сектору спорту райдержадміністарції В.В. Левкович.

Дуже насиченою була і розважально-ігрова програма для дітвори та молодіжний концерт. Закінчилося свято запальною дискотекою.