СПОРТИВНО-МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

опубліковано 5 лип. 2017 р., 02:38 Інформаційно-довідковий центр

У День молоді у селі Требухів вже традицією стало проведення масштабного СПОРТИВНО-МИСТЕЦЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ.

Цього року свято відбулося за підтримки Голови Броварської районної ради С.М. Гришка, депутатів районної ради С.О. Корнійка.,Р.М. Шибіка, О.В. Оксюти, О.В. Горюнова, підприємців А.О. Цахла, Р.М. Дяченка, Е.Р. Грабовського, магазинів «Каштан» та «Катруся». Партнерами заходу виступили Міжнародний благодійний фонд «Сонячне світло» та КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості», головним спонсором – Олег Кищук.

В рамках фестивалю були проведені змагання з волейболу, футболу (дівчата та чоловіки), спортивного туризму, боксу, дзюдо, джиу-джитсу, армреслінгу, пауерліфтингу та концертна програма колективів художньої самодіяльності. Для дітлахів працювало ігрове містечко та аніматори. Закінчилася акція святковою дискотекою.

У спортивних змаганнях з волейболу приймали участь чоловічі команди Броварського району. Кубок переможця та золоті медалі отримав Волейбольний клуб «Форсаж» (с.Гоголів), срібні нагороди дісталися команді з села Літки, бронзовим призером стали волейболісти села Требухів.

Представники ВК «Форсаж» продемонстрували свої вміння не тільки у волейболі. Олександр Давидюк прийняв участь у змаганнях з пауерліфтінгу, а Ігор Закусило та Сергій Кабанець - з армреслінгу. Всі хлопці зайняли призові місця у своїх вагових категоріях.

Гравці та вболівальники отримали масу задоволення від ігор впродовж дня і чудово провели вечір, відпочиваючи на березі озера та підтримуючи оплесками виступи рідного танцювального колективу «Смайл».

Велику подяку хочеться висловити представникам спортивного туризму за смачну кашу, якою вони пригощали всіх бажаючих. Навіть короткочасний дощ нікому не зіпсував святкового настрою!