«Швидше, вище, сильніше!»

опубліковано 14 вер. 2018 р., 00:53 Інформаційно-довідковий центр
   08 вересня 2018 року у селищі Калинівка районне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту України.

В заході взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, голова Калинівської селищної ради В.С. Булкот, директор КЗ БРР «Дитячо-юнацької спортивної школи» Т.А. Філіпова, завідуючий сектором фізичної культури, молоді і спорту Броварської райдержадміністрації, депутати всіх рівнів, начальники та заступники відділів адміністрації та райради, сільські і селищні голови, жителі району, представники засобів масової інформації.

Спортивне свято розпочалося з пробігу дистанції, яка склала 3000 метрів. Також відбулося змагання з підняття гирі, футболу, баскетболу, боксу, карате-кіокушинкай. Як і в попередні роки, й дорослі, й юні спортсмени продемонстрували й майстерність, і волю до перемоги, нагородами за які стали відзнаки від організаторів.

За заслуги у розвитку фізкультурно – спортивного життя Броварського району, пропаганді здорового способу життя, активну громадянську позицію нагороджено кращих спортивних громадян району.

Із року в рік Броварщина заслужено входить до числа кращих у розвитку й популяризації занять фізичною культурою й спортом. Можемо гордитися й високими досягненнями земляків на спортивних аренах України, Європи, світу. За кожною перемогою – зростання іміджу держави в світовому спортивному рейтингу. Та перемоги, якими б значимими вони не були, мабуть, не головне. Важливіше – бути здоровими, сильними, готовими до будь-яких життєвих випробувань. І готовність до цього дає спорт. Свято в Калинівці це іще раз продемонструвало.