У Броварах змагалися найсильніші майстри хортингу Київщини

опубліковано 8 бер. 2017 р., 22:38 Інформаційно-довідковий центр

5 лютого, в легкоатлетичному манежі КО ШВСМ, який знаходиться у Броварах, відбувся чемпіонат Київської області з хортингу у розділі «двобій» серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Цей вид єдиноборств з’явився в Україні нещодавно, але він дуже швидко завойовує популярність серед широких верств населення. Він включає в себе елементи різних видів стилів та видів самозахисту і боротьби. Слово «хортинг» походить від назви відомого в світі славетного острова Хортиця, де була розташована і діяла Запорізька Січ, яка відіграла прогресивну роль в історії українського народу. У змаганнях взяли участь спортсмени таких вікових груп (6-7р.,8-9р.,10-11р.,12-13р.,14-15,16-17р.,18 і старше). Загалом 97 представників із семи команд Київщини боролися за перемогу у своїх вікових та вагових категоріях, а саме: СК «Бойові традиції (Переяслав-Хмельницький), СК «Спартак» (селище Гостомель), СК «Бурлуцький» (Васильків), СК «Хортинг» (селище Калита Броварського району), хортингісти із Яготина,та господарі – СК «Хортинг-Бровари» та СКХ «Воїн». В неофіційному командному заліку, за кількістю призових місць, перемогу здобули представники СК «Хортинг-Бровари», слідом за ним розмістилися СКХ «Воїн» (Бровари) та СК «Спартак» із Гостомеля Києво-Святошинського району.