ВЕТЕРАНИ ВОЛЕЙБОЛУ ВИСТУПАЮТЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ В ЗАПОРІЖЖІ

опубліковано 16 лют. 2018 р., 00:24 Інформаційно-довідковий центр
   З 8 по 10 лютого 2018 року в Запоріжжі проходив XVII Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на кубок «Водолія». Цього року змагання в порівнянні з попередніми відрізнялися масовістю та зібрали рекордну кількість учасників - 58 команд (31 чоловіча та 27 жіночих), в складі яких виступили волейболісти-ветерани в статусі майстрів спорту, призерів Всесвітніх ігор ветеранів, чемпіонів Європи та світу, призерів всесвітніх Ігор Майстрів, володарів Кубку України.

Урочисте відкриття XVII Міжнародного турніру відбулося 8 лютого в спортивному комплексі «Мотор Січ». Відкрив захід незмінний організатор турніру, чотириразовий чемпіон світу з волейболу серед ветеранів, президент Асоціації ветеранів волейболу України, президент спортивного клубу «Запоріжжя» Ігор Олексійович Бірюков. Спортсменів привітали організатори та почесні гості, зокрема віце-президенти АВВУ Геннадій Михайлович Грозицький та Володимир Тимофійович Іванов. Вже традиційно вітальну театралізовану програму показав театр сучасної хореографії «Фенікс».

Командам за доброю традицією вручили короваї, і турнір стартував. Керівництво та контроль здійснювала суддівська колегія, яку очолила суддя національної категорії, заслужений працівник фізичної культури та спорту Ірина Євгенівна Цвєткова. Нагороди розігрувалися в різних за віком номінаціях. Чоловіки змагалися в вікових категоріях 45+, 50+, 55+, 60+, 65+; жінки - в категоріях 35+, 40+, 45+, 50+, 55+. Всього ж волейбольні баталії тримали в напрузі вболівальників три дні. Всі зустрічі були цікавими та видовищними. Фінальні ігри пройшли в суботу 11 лютого, в цей же день були підведені підсумки турніру.

Команди-переможниці та кращі гравці змагань були нагороджені кубками, медалями та індивідуальними призами. До речі, всі спортсмени отримали пам'ятні сувеніри.

На жаль збірна волейбольна команда Броварського району в цьому році не змогла вибороти призове місце у більш досвідчених суперників, але здобула хороший досвід в іграх з кращими ветеранськими командами України. Наша команда добре себе зарекомендувала та отримала схвальні слова від відомих волейболістів і вже запрошена на наступний XVIII турнір. А попереду ще цілий рік підготовки та виснажливих тренувань і маємо надію, що на кубку «Водолія» 2019 наш результат покращиться. Серед представників Броварського району відзначилися: Олександр Чугреєв, Валентин Куліш, Євгеній Косарєв, Генадій Поціпух.

Волейбольна команда Броварського району бажає адресувати слова подяки тим, хто допомагав в організації поїздки представників Броварщини на Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на кубок «Водолія»: депутату Київської обласної ради від Радикальної партії Наталії Гунько за спонсорську допомогу в пошитті волейбольної форми та компенсації витрат на поїздку, Сергію Корнійко за організаційну підтримку, ВК «Форсаж» за проведення тренувального процесу команди.

Усім волейболістам хочеться побажати удачі та перемог, розвивати свої здібності, популяризувати здоровий спосіб життя, незважаючи ні на які життєві перешкоди та негаразди.