Відбувся перший дитячий благодійний турнір з футболу

опубліковано 27 лют. 2017 р., 23:44 Інформаційно-довідковий центр

26 лютого, в чудовій залі СК БВУФК, відбувся перший благодійний футбольний турнір, який проводиться в рамках Спортивної ліги милосердя «Інна-Бровари». Хоча І благодійний турнір, і в ньому брали участь дитячі команди, пристрасті на майданчику вирували, що називається, «по-дорослому»! Першими вийшли на чудовий майданчик більш старші, футболісти 2004-2005 років народження. Було заявлено три команди-учасниці: ДЮФК «Каскад» (Бровари), ДЮСШ (Бровари) та ФК «Полісся» (Тарасівка). На жаль представники Броварського району не змогли скласти гідну конкуренцію броварчанан, програвши свої матчі і доля переможця вирішувалася в очній зустрічі між ДЮФК «Каскад» та ДЮСШ. Виграючи з рахунком, 2:0, підопічні Юрія Макарова не зуміли втримати перемогу і програли, 2:5. Таким чином чемпіоном турніру «Інна-Бровари» став ДЮФК «Каскад» (тренер Олег Трухан).
2 місце – ДЮСШ (Бровари)
3 місце – ФК «Полісся» (с. Тарасівка)
    У віковій групі серед хлопчаків 2006-2007 років народження шість команд-учасниць були розділені на дві групи, по три в кожній. Тут вони грали між собою. За результатами очних зустрічей і визначалися команди, які боротимуться за перемогу та призові місця. В І групі зіграли – ДЮФК «Каскад», ФК «Юніон» та ФК «Полісся». В групі ІІ – «Футбольна Академія Владислава Ващука», ФК «Дніпровський князь» та ФК «Калинівка». В підсумку перші місця у групах зайняли ДЮФК «Каскад» і «Футбольна Академія Владислава Ващука», які й зустрілися в «головному» фіналі. Перебуваючи в ролі «доганяючих» юні «каскадівці» зуміли «вирвати» перемогу, 3:2 і стати чемпіонами. В матчі за третє місце, в якому зіграли ФК «Юніон» (Бровари) та ФК «Калинівка», довелося пробивати серію пенальті, так як основний час переможця не виявив. Тут влучнішими були калинівці.

А загалом місця розподілилися так:
1 місце – ДЮФК «Каскад» (тренер Костянтин Білінський)
2 місце – ФК «Футбольна академія Владислава Ващука» (тренер Сергій Стасюк)
3 місце – ФК « Калинівка» (тренер Ігор Дрозд)
4 місце – ФК « Юніон» (президент Руслан Семенець)
5 місце – ФК «Полісся» (с. Тарасівка, Тренер В’ячеслав Накорчемний)
6 місце – ФК «Дніпровський князь» (с. Княжичі)
    Турнір був організований ГО «Броварська федерація футболу», благодійним фондом «Інна» та відділом молоді і спорту Броварської міськради. Турнір відвідав і пройняв участь у церемонії нагородження переможців Броварський міський голова Ігор Сапожко. Благодійний фонд «Інна» висловлює подяку керівництву БВУФК за допомогу в організації та проведенні турніру!