ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ РАЙОНУ

опубліковано 20 груд. 2017 р., 05:32 Інформаційно-довідковий центр
   16 грудня 2017 року КЗ Броварської РР ДЮСШ, відділ освіти Броварської РДА та Волейбольний клуб «Форсаж» спільно провели відкриту Першість з волейболу серед загальноосвітніх шкіл району. У змаганнях взяли участь збірні команди школярів Великодимерського НВО, ОНЗ Гоголівської ЗОШ І-ІІІст., Княжицької ЗОШ І-ІІст., Богданівської ЗОШ І-ІІІст., Тарасівської ЗОШ І-ІІІст., Шевченківської ЗОШ І-ІІІст.

Всі команди гідно захищали честь своїх навчальних закладів і, мабуть, тільки трішечки везіння не вистачило декому, щоб стати найкращими. Вболівальники та глядачі отримали велике задоволення під час змагань, спостерігаючи, як юні волейболісти запекло боролися за перемогу.

Організатори змагань нагородили переможців кубками та грамотами, кращі гравці були відзначені медалями, тренери отримали подяки за підготовку команд. Перше місце посіла команда юнаків Великодимерського НВО, друге місце – волейбольна команда ОНЗ Гоголівської ЗОШ І-ІІІст., третє – команда Княжицької ЗОШ І-ІІст. Вітаємо переможців!