Волейбольний Турнір на приз Лютіжської громади

опубліковано 2 лют. 2018 р., 05:03 Інформаційно-довідковий центр
   Нещодавно в Лютежі Вишгородського району відбувся щорічний Турнір з волейболу на приз Лютіжської громади. Змагання проходили в двох вікових категоріях - молодь та ветерани. Броварський район представляли дві команди Волейбольного клубу «Форсаж».

Хоча це був товариський турнір, але на майданчику точилася запекла спортивна боротьба. Не тільки гравцям, а й вболівальникам вдалося відчути весь запал спортивного азарту та дружнього змагання.

У загальному заліку турнірна таблиця виглядала таким чином: ІІІ місце – команди з села Синяк (молодь) та Лютіж (ветерани), друге – Лютіж (молодь) та Демидів (ветерани). Перемогу і кубок змагань в обох вікових категоріях здобули волейболісти ВК «Форсаж». На згадку про турнір призери отримали медалі, а глядачі - безліч чудових світлин ігрових моментів та гарні спогади.

Волейбольний клуб «Форсаж» висловлює подяку депутату Київської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Наталії Гунько за підтримку та спонсорську допомогу в організації поїздки команд на турнір.