ЗБІРНА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ВІДПРАВИЛАСЯ НА СПАРТАКІАДУ

опубліковано 28 вер. 2017 р., 23:26 Інформаційно-довідковий центр

25 вересня 2017 року на Київському залізничному вокзалі сталася безпрецедентна подія – проводжали збірну Київської області на спартакіаду в Ужгород.  Збірна непроста, бо спортсменами є державні службовці Київської області. Наші колеги захищатимуть Київщину у фінальних змаганнях спартакіади, які стартують завтра, 26 вересня і триватимуть до 30 числа.

Збірна Київської області - це 22 працівники районних державних адміністрацій та представники територіальних громад підрозділів центральних органів влади з багатьох регіонів Київщини: Києво-Святошинський Бородянський, Яготинський, Богуславський, Кагарлицький, Баришевський, Броварський, Тетіївський, Володарський райони. Від Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації захищатимуть рідний край заступник начальника управління Володимир Стеценко та провідний фахівець відділу спорту Олександр Моспан.

Від імені очільника області Олександр Горгана передав побажання достойного виступу на Закарпатті та величезний коровай - Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації та пообіцяв приєнатися до колег на другий день змагань.

Нехай щастить нашим спортсменам у фінальних виступах і чекаємо на повернення з високими нагородами!