Жіночий волейбольний турнір на Броварщині

опубліковано 5 трав. 2017 р., 00:25 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 трав. 2017 р., 00:47 ]


30 квітня 2017 року з нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії відбувся Турнір з волейболу серед жіночих команд.

Прикро, що тільки три населених пункти:  Гоголів, Княжичи та Гаврилівка виявили бажання продемонструвати свою спортивну майстерність. На жаль, волейбольна команда зі Світильні відмовилася від участі у змаганнях.

Всі жіночі команди були гідними суперниками та не жаліючи сил намагалися стати найкращими в  цьому турнірі. Вболівальники та глядачі отримали велике задоволення під час ігор, спостерігаючи, як чарівні волейболістки запекло боролися за перемогу та захоплюючись видовищною грою таких тендітних та водночас сильних та витривалих дівчат. Підтримати спортсменів та розважити гостей своїми виступами впродовж  всіх хвилинних перерв між іграми прийшли дівчата з танцювального колективу «Смайл».

На заході були присутні почесні гості, а саме, І заступник голови Броварської РДА Р.М. Лук’яненко, провідний спеціаліст сектору фізичної культури та спорту БРДА Р.В. Мишко, Голова Правління ВК «Форсаж» О.С. Чугреєв.  Під час нагородження команда-переможниця отримала пам'ятний Кубок, всі гравці – медалі та грамоти. 

Перше місце Турніру вибороли справжні професіонали з Гаврилівки, друге місце зайняла жіноча волейбольна команда «Форсаж» з Гоголева, а на третьому опинилися дівчата з Княжичів. І як би не розподілилися місця, всі без виключення отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій. 

 
 
Comments