Сім'я і молодь

Оголошення!

    Броварська районна державна адміністрація оголошує І тур XV Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Бізнес-плани переможців районного Конкурсу подаються управлінню молоді та спорту Київської облдержадміністрації. Роботи приймаються, оформлені виключно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.
    За детальнішою інформацією звертатись: м. Бровари, вул. Гагаріна,22, відділ фізичної культури, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації (тел.:6-29-83).Броварський районний відділ у справах сім'ї та молоді інформує:


    За участю Благодійного фонду «Молодь за права людини» 06 листопада в Калинівському будинку культури була проведена лекція для учнівської молоді Броварського району на тему «Освіта молоді з прав людини».
Лекцію прослухали учні 10-11 класів всіх загальноосвітніх шкіл Броварського району.

Інформація для молоді Броварського району


Броварський районний відділ у справах сімї та молоді інформує:
З 3 по 21 жовтня 2012 року у Національному художньому музеї України (м.Київ, вул. Грушевського 12) проходить фотовиставка “війна краде дитинство”. Екскурсія проходить у формі діалогу, тривалість екскурсії 45-60 хвилин. Можливе спілкування з фотооператорами, журналістами, які працювали в “гарячих точках”.
Вхід для організованої групи безкоштовний.
Графік виставки: середа, четвер, неділя з 10:00 до 18:00; п’ятниця з 12:00 до 20:00; субота з 11:00 до 19:00;
Вихідні – понеділок, вівторок.
Додаткова інформація за тел.: 098-95-83-630 Топчій Наталія.


Броварський районний відділ у справах сім'ї та молоді інформує:


    Броварський районний відділ у справах сім'ї та молоді прийняв участь у щорічній обласній акції «Це стосується кожного».
    Метою акції є:
- формування у молодіжному та дитячому середовищі суспільно орієнтованого , привабливого, здорового (фізично та морально) способу життя;
- формування у молоді впевненості в собі, своїх силах, можливості вирішення своїх життєвих проблем, можливості повного розкриття свого фізичного, духовного та творчого потенціалу;
- анти пропаганда негативних явищ, узалежнень, криміналізації суспільства, тощо;
- сприяння розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді Київщини в створенні нових ідей соціальної реклами;
- створення умов для самореалізації обдарованої молоді в інформаційному, рекламному просторі.
    Роботи розміщені на сайті mіsko.gov.ua для їх перегляду, аналізу та обговорення читачами.

27 вересня 2012 р.

    Кращі роботи учасників Акції будуть розміщені в обласних та Всеукраїнських ЗМІ, Інтернет виданнях, на телебаченні та на білбордах.


Інформація для молодіжної спільноти Броварського району.


    Броварський районний відділ у справах сім'ї та молоді інформує:
    Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація «КВН України»» організовує ХІХ Всеукраїнський фестиваль КВН, у селищі-курорті Затока Одеської області.
    Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі.
    Умови конкурсу - Додаток: лист ВМГО «Асоціація «КВН України»» від 22.08.2012 р. №822 та лист від 14.08.2012 р №814.
Контактні дані: 067-230-99-11, e-mail: aku@ukr.netІнформація для молодіжної спільноти Броварського району.
Броварський районний відділ у справах сім'ї та молоді інформує:
Громадська організація «Фонд допомоги «Життя»», змінив координатора АКСМ (адвокації, комунікації та соціальної мобілізації) з питань туберкульозу в Київській області.


Основні завдання та обов’язки координатора:

1. Провести аналіз ситуації в регіоні та визначити пріоритетні проблеми для проведення АКСМ- заходів.
2. Підготувати план АКСМ заходів на рівні області на 2012-2013 рік.
3. Координувати всі АКСМ –заходи на рівні області.
4. Налагодити стійку співпрацю з регіональними координаторами з питань туберкульозу та фтизіатричною службою.
5. Розробити на основі національної АКСМ – стратегії регіональних АКСМ - стратегій у відповідності до специфіки кожного регіону.
6. Контролювати та координувати прийняття АКСМ –стратегії на рівні області та її впровадження, фінансування і виконання запланованих заходів.
7. Допомагати в організації круглих столів з питань туберкульозу в своєму регіоні.
8. Забезпечити представництво в регіональних координаційних радах з питань протидії ВІЛ/ Сніду та туберкульозу, участь в засіданнях.
9. Приймати участь в адвокаційних заходах з питань, пов’язаних з туберкульозом, на рівні району.
10. Забезпечити комунікацію з обласним та міськими органами влади по питанням, пов’язаним з туберкульозом.
11. Надавати рекомендації щодо потенційних учасників семінарів зі зменшення стигматизації для осіб, що приймають рішення в своєму регіоні, а також потенційних НУО - реалізаторів адвокаційних, комунікаційних та мобілізаційних заходів в своєму регіоні.
12. Відстежувати всіх потенційних зацікавлених в питаннях туберкульозу сторін на місцевому рівні та координувати їх взаємо водію.
13. Допомагати в розробці, запровадженні та втіленні необхідних нормативно - правових актів щодо питань туберкульозу.
14. Забезпечити роботу з місцевими журналістами, створити базу журналістів, які висвітлюють проблеми, пов’язані з ТБ, на місцевому рівні.

Обов’язки нового координатора виконує Лебедєва Марина.
Контактні дані: 095-489-69-11 та 067-170-35-42
www.fondjittia.com.ua

 

Районне свято з нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім'ї 

    23.05.2012 в с. Красилівка відбулося районне свято - вогник дня всіх статусних категорій сімей з нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім'ї.
    Святкування пройшло за участю Голови райдержадміністрації Іваненка П.П., та при підтримці Радника прем’єр міністра України, голови громадської організації «Наше майбутнє» Федоренка С.М. Почесними гостями свята стали: начальник обласного управління сім'ї та молоді Вітер М.К., заступник голови райдержадміністрації Онашка О.В., начальник відділу у справах сім'ї та молоді райдержадміністрації Луценко О.В., депутати, голови сільських рад. На родинне свято запрошувалися багатодітні сім'ї, прийомні родини, опікуни, мама вихователька з дітьми (ДБСТ), жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати - героїня», талановиті та творчі династії, молоді сім'ї та сім'ї, які відсвяткували своє золоте весілля. Святкувати зібралося 30 сімей, яких привітали концертною програмою, солодким столом та подарунками.
    Запрошених привітали керівники району та області, із святковим словом виступив голова громадської організації «Наше майбутнє» Федоренко С.М. 8 жінкам, які отримали почесне звання України «Мати –героїня», начальник обласного управління у справах сім'ї та молоді Вітер М.К. святково вручив посвідчення та медалі України «Матері героїні».
    Свято проходило у вигляді вогнику, всі запрошені виступали, розповідали про свої досягнення, здобутки, приймали участь в конкурсах, вікторинах, виступах.
    Родинне свято, яке пройшло у теплій дружній атмосфері.

ПОЛОЖЕННЯ 
про відділ у справах сім'ї, молоді та спорту 
Броварської районної державної адміністрації

Відділ у справах сім’ї та молоді Броварської районної державної адміністрації є структурним підрозділом Броварської районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації та підзвітний і підконтрольний голові районної державної адміністрації, управлінню у справах сім’ї та молоді  Київської обласної державної адміністрації.
 Відділ у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, розпорядженнями голови обласної та районної  державних адміністрацій, наказами начальника управління у справах сім’ї та молоді  Київської обласної державної адміністрації, а також даним положенням.

Основними завданнями відділу є:

 • забезпечення на території району реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей, молоді;
 • виконання програм і здійснення заходів, спрямованих  на забезпечення соціального та правового захисту сім’ї,  дітей і молоді, рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, сприяння соціальному становленню та розвитку дітей і молоді, запобігання насильству в сім’ї;
 • сприяння молодіжним і дитячим громадським організаціям, федераціям з видів спорту та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань  сім’ї та молоді;

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

 1. забезпечує виконання національних, державних, галузевих, міжгалузевих та регіональних  програм поліпшення становища дітей, молоді, жінок і сім’ї, заохочення материнства, охорони дитинства, оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді;
 2. готує пропозиції до проектів регіональних програм і планів поліпшення становища сім’ї,  дітей і молоді, протидії торгівлі людьми, охорони дитинства, оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді, забезпечує їх виконання;
 3. готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до його компетенції;
 4. розробляє і подає на розгляд держадміністрації пропозиції до проектів фінансування та матеріально-технічного забезпечення виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища сім’ї,  дітей і молоді;
 5. залучає громадські організації фізкультурно - оздоровчої спрямованості, молодіжні, дитячі та інші громадські організації, благодійні організації до виконання соціальних програм і здійснення відповідних заходів;
 6. сприяє працевлаштуванню та зайнятості молоді, розвитку молодіжної підприємницької діяльності;
 7. здійснює заходи , спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності, соціального і правового захисту сімей, надає в межах компетенції підприємствам, установам та організаціям, об’єднанням громадян та окремим громадянам методичну  і практичну допомогу та консультації з питань запобігання насильству в сім’ї;
 8. сприяє діяльності дитячих і молодіжних клубів та об’єднань за інтересами, у тому числі за місцем проживання, збереженню їх мережі та зміцненню матеріально-технічної бази;
 9. удосконалює в межах своїх повноважень систему пошуку і відбору талановитих та обдарованих дітей і молоді, сприяє підтримці їх розвитку;
 10. організовує та проводить олімпіади, спартакіади, конкурси, турніри, виставки, фестивалі творчості, конференції, форуми, фізкультурно-спортивні заходи, спрямовані на підвищення культурно-освітнього рівня та покращення фізичного виховання дітей та молоді;
 11. координує діяльність районного центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді і центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх“;
 12. забезпечує у межах своїх повноважень організацію і сприяє активізації фізкультурно–оздоровчої роботи у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сфері;
 13. вживає в межах своїх повноважень заходів, спрямованих на утвердження здорового способу життя, протидіє поширенню соціально небезпечних хвороб у дитячому і молодіжному середовищі;
 14. здійснює контроль за дотриманням законодавства з питань, що належать до його компетенції;
 15. вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи з питань, що належать до його компетенції;
 16. порушує в установленому порядку клопотання про призначення звання «Мати- героїня», стипендій і премій Кабінету Міністрів України, грантів Президента України обдарованій молоді;
 17. сприяє залученню коштів підприємств, установ та організацій для соціальної підтримки сім’ї,  дітей і молоді;
 18. забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно державної таємниці, здійснення контролю за її збереженням у відділі;
 19. виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.
 20. видає посвідчення багатодітним родинам відповідно до Закону України від 19.05.2009 №1343-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» .

Відділ має право:

 1. залучати до розгляду питань, що належать до його компетенції, спеціалістів інших структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян і фондів (за погодженням з їх керівниками);
 2. отримувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань;
 3. скликати в установленому порядку наради, конференції і семінари з питань, що належать до його компетенції.
Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян та окремими громадянами.

Відділ очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади головою райдержадміністрації за погодженням з управлінням у справах сім’ї та молоді Київської обласної державної адміністрації.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Броварської районної державної адміністрації Луценко Оксана Вікторівна

Спеціаліст І категорії відділу у справах сім’ї та молоді Броварської районної державної адміністрації Онопрієнко Наталія Олексіївна

Контактний номер 5-41-71
Контактний е-mail oksana_vsm@mail.ru
Дивіться також:
 • Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»     У травні-червні 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і ...
  Опубліковано·30 черв. 2020 р., 01:38 Інформаційно-довідковий центр
 • Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини     Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.     Щороку в перший день літа відзначається ...
  Опубліковано·1 черв. 2020 р., 07:06 Інформаційно-довідковий центр
 • «Броварщина в часи II світової війни»     5 травня 2020р. згідно плану роботи Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено районну онлайн-конференцію «Броварщина в часи II світової війни», присвячену ...
  Опубліковано·6 трав. 2020 р., 00:11 Інформаційно-довідковий центр
 • Творчі перемоги у Міжнародному онлайн конкурсі Учні Комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» взяли участь у Міжнародному творчому конкурсі дітей і молоді «TOCETHER FOR FUTURE». У конкурсі взяли участь діти та ...
  Опубліковано·27 квіт. 2020 р., 23:59 Інформаційно-довідковий центр
 • Шлях мудрості та творчості    Потрібно пройти довгий і важкий шлях із багатьма перешкодами та випробуваннями, аби досягти значних успіхів у справі, яку любиш і поважаєш. Таким шляхом для чотирьох учениць Броварського району, Козаченко Вєри ...
  Опубліковано·10 лют. 2020 р., 06:35 Інформаційно-довідковий центр
Відображаються 1 - 5 із 41 записів. Переглянути більше »

Comments