Оголошення відділу

Конкурс грандів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”

опубліковано 12 лют. 2018 р., 02:03 Інформаційно-довідковий центр

   Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”( tfd.ier.com.ua ), що фінансується ЄС, оголошує про третю хвилю конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”.

   Мета конкурсу – покращення умов здійснення зовнішньоекономічної діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно-правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних зі сприянням та спрощенням процедур торгівлі.

   Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

   До участі в конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:
   - статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше ніж 1 рік на дату завершення конкурсу;
   - спроможність впроваджувати грантові проекти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);
   - досвід практичної роботи у сфері сприяння міжнародній торгівлі та спрощення відповідних процедур;
   - веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

   Максимальний розмір гранту – 125 000 гривень.

   Максимальна тривалість проектів – 6 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.10.2018 року.

   Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу tfd_grant@ier.kiev.ua

   Останній термін подання проектів – 22.02.2018 р. – до 18.00.

   Всі деталі та аплікаційні форми http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5843

Школа медіа-патріотів

опубліковано 12 січ. 2018 р., 00:29 Інформаційно-довідковий центр

   
 3-4 лютого у м. Києві відбудеться третій курс Національної політичної академії (НПА), яку організовує МГО "Моноліт 1044"

   Основні напрямки підготовки курсу: пропаганда, ораторство, міфодизайн.

   Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
   Посилання для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXaA8SHEFYqTx19RG7vwj9S47xlsVKEzJRmXGuAAZFUsckVg/viewform

   Дертальніша інформація про захід: https://www.facebook.com/events/181924429214652/

   У разі виникнення запитань звертайтеся за телефоном: 0634528864 (Руслан), або на електронну пошту ua_monolit@ukr.net.

Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив

опубліковано 7 серп. 2017 р., 06:05 Інформаційно-довідковий центр   Київська обласна державна адміністрація спільно з проектом Активні громадяни» Британської Ради в Україні, з метою залучення молодіжної громади до розвитку області, підтримки молодіжних ініціатив в соціальній сфері, розпочинає Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив.

   Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив – обласний відкритий конкурс соціальних проектів щодо реалізації ідей, спрямованих на створення умов для повноцінної самореалізації молоді, зменшення негативних явищ у молодіжному середовищі, забезпечення системної взаємодії державних органів з громадськістю у питаннях молодіжної політики.

   Фінансування проектів-переможців буде здійснено за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті управлінню молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, п. 14.2 Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини», затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05 2017 року №293-14-VІІ, в новій редакції.
   
   У конкурсі беруть участь проекти, представлені молоддю Київської області віком від 14 до 35 років або представниками громадських організацій які працюють з молоддю.

   Термін реалізації проекту – до 1 грудня 2017 року.


   Пріоритетні напрямки конкурсу:
   − формування активної громадянської позиції та популяризація поваги до прав людини серед молоді;
   − мистецтво (пленери, творчі події, виставки, перформанси, просвітницькі проекти тощо);
   − активний відпочинок та популяризація серед молоді здорового та безпечного способу життя;
   − підтримка та сприяння в реалізації молодіжних бізнес-ініціатив;
   − виховання молодіжної еліти області, як якісно нових носіїв державної влади, свідомих патріотично-налаштованих представників громади, які готові взяти на себе відповідальність за управління державними справами;
   − неформальна освіта (набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти).

   Термін подачі проектних ідей від учасників конкурсу триває до 25 серпня 2017 року включно. Прийом проектних ідей відбувається за електронним посиланням на сайті http://pitching.in.ua/kyiv.

   Попередній відбір проектних ідей буде здійснювати конкурсна комісія. До 31 серпня 2017 року учасникам конкурсу повідомляються результати попереднього відбору, а також час і місце проведення подальших етапів конкурсу.

   11-14 вересня 2017 року – доопрацювання учасниками конкурсу своїх проектів у форматі тренінгу у супроводі експертів проекту «активнф громадяни» Британської ради в Україні. Участь у тренінгу – обов’язкова. Учасники конкурсу, що не пройшли навчання на тренінгу, не допускаються до захисту проектів на наступному етапі.

За додатковою інформацією звертатись: molodkoda2017@gmail.com, 095-846-55-89, 0987985192 Попатенко Марина, 0664844697 Потєхіна Ольга.

Конкурс

опубліковано 5 трав. 2017 р., 00:28 Інформаційно-довідковий центр

   За підтримки Мінмолодьспорту Центром "Розвиток КСВ" та компанією Visa проводиться Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність" (далі – Конкурс).

   Метою Конкурсу є підвищення інтересу молоді до фінансової грамотності та покращення їх фінансових знань.

   До участі у Конкурсі запрошується студентська молодь (у тому числі команди, які складаються з будь-якої кількості студентів).

   Для участі у Конкурсі необхідно до 15 травня електронною поштою (e-mail: td@csr-ukraine.org) надіслати заявку, що міститиме такі матеріали:
анкета (http://csr-ukraine.org/article/finlit-visa-2017/);
творча робота – короткий відеоролик (один від учасника або команди) на одну із тем відповідно до положення про конкурс (http://csr-ukraine.org/wp-content/uploads/2017/04/Regulation_Contest_FinLit.pdf);
інвестиційний план щодо використання призу.

   Відеороботи учасників будуть розміщені на сайті конкурсу www.finlit.in.ua для он-лайн голосування, яке триватиме з 16 по 21 травня 2017 року. За результатами якого кращі команди будуть запрошені на фінальний етап Конкурсу, що відбудеться 25 травня у м. Києві. У фіналі учасники презентуватимуть свої відеороботи та інвестиційні проекти журі Конкурсу.

   Переможці Конкурсу, які посядуть ІІІ, ІІ, та І місце, отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів у розмірі 3000, 6000 та 9000 грн відповідно.

    З детальними умовами та положенням про Конкурс можна ознайомитись на сайті www.csr-ukraine.org.

   За додатковою інформацією щодо Конкурсу звертатись до координатора проекту – Тараса Деркача (тел. +38 044 292 02 48, e-mail: td@csr-ukraine.org).

Приймаємо пропозиції на конкурс Україно-Польских молодіжних проектів

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 03:41 Інформаційно-довідковий центр

Всі актуальні новини та можливості для молоді на нашій фейсбук сторінці. Підписуйся!

 

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю та Порядку здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та проведення заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 04.07.2017 № 2643 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11 липня 2016 року за № 937/29067 (із змінами 2017 року) Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проектів для молоді у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 1 млн. грн.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Заявки можуть бути подані неприбутковими організаціями, які працюють з молоддю, зокрема:

 • інститутами громадянського суспільства;

 • навчальними закладами;

 • комунальними установами;

Юридичні особи, зареєстровані в Україні подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Подача документів на участь у конкурсі:

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий на офіційному бланку організації до Мінмолодьспорту до 12:00(за Київським часом) 24квітня 2017 року.

Пакет документів має містити:

Заявки подаються у друкованій формі за адресою м.Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418 та в електронній формі (depmol@msms.gov.ua).

Телефон для довідок: 287-24-57.

Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Пріоритети конкурсу 2017 року:

 • зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і порозуміння між молоддю;

 • набуття компетенцій, необхідних для активної участі у суспільному (громадському) і професійному житті; 

 • посилення співпраці та обмін досвідом у сфері технічної та професійної освіти;

 • підтримка громадянської активності серед молоді, у тому числі підприємництва та волонтерства;

 • розповсюдження європейських цінностей і досвіду євроатлантичної співпраці;

 • вивчення спільного минулого, боротьба з упередженнями і стереотипами в розумінні спільної історії та у сучасних відносинах.

Проекти можуть реалізовуватися на територіях України та Республіки Польща незалежно від місця подання заявки та залежно від обраної форми проекту:

молодіжний обмін: Республіка Польща або Україна;

семінари з підготовки і розвитку двостороннього партнерства: Республіка Польща або Україна;

молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах);

інформаційно-просвітницькі проекти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах).

Умови реалізації проектів:

Один проект може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від'їзду учасників підготовчого етапу та підготовчого візиту реалізації проекту. 

Участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю. 

Кількість учасників проекту повинна становити 10 – 40 осіб, у тому числі супроводжуючі чи керівники групи. 

Підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників.

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете за посиланням 

Хто та коли прийме рішення про переможців конкурсу?

Рішення про переможців конкурсу приймає Українсько-Польська Рада обміну молоддю. Склад Української частини Ради затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України 30 березня 2016 року № 241.

Рішення щодо переможців буде прийнятодо 1 червня ц. р. під час проведення чергового засідання Ради. 

Після проведення засідання перелік переможців конкурсу буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту. 

До складу Ради входять:

Українська сторона:

Олександр Ярема – заступник Міністра молоді та спорту, головуючий Ради;

Олена Бекреньова – директор благодійного фонду Богдана Гаврилишина; 

Анатолій Матвієнко – народний депутат України;

Ігор Гузь – народний депутат України.

Польська сторона:

1. Маженна Драб – заступник Міністра освіти;

2. Марчін Пшидач – заступник директора бюро закордонних справ в Адміністрації Президента Республіки Польща;

3. Мажена Махалек – депутат Сейму Республіки Польща;

4. Павел Пошитек – генеральний директор Фонду розвитку системи освіти.

Як знайти партнера з Польщі або стати партнерською організацією для польської сторони?

Інформацію про партнерські організації Польщі можна знайти за посиланням:

http://www.wymianymlodziezy.frse.org.pl/purwm/organizacje-partnerskie

Користуючись даним сайтом, можна також залишити свою заявку для пошуку потенційних партнерів.

 

 

Всі актуальні новини та можливості для молоді на нашій фейсбук сторінці. Підписуйся!
Поширюй
Пересилай друзям та колегам
© 2017 Міністерство молоді та спорту України, Розсилка новин департаменту молодіжної політики Міністерства молоді  та спорту України.
Департамент молодіжної політики міністерства молоді та спорту України

Адреса для документів та зустрічей:
Міністерство молоді та спорту України
Еспланадна 42
Київ 01601
Ukraine

Add us to your address book


Керування налаштуваннями розсилки
Редагувати дані or Відписатися від розсилки

Email Marketing Powered by MailChimp

Про місце соціального підприємництва серед соціальних ініціатив

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 03:40 Інформаційно-довідковий центр

Найкращі бізнес-рішення для Ваших соціальних ініціатив
View this email in your browser
ЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ АКТУАЛЬНОЇ ТА КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ВАС

Тема соціального підприємництва вже давно на слуху. Раніше ми ділились з Вами інформацією про цікаві соціальні підприємництва та організовували.
Про місце соціального підприємництва серед соціальних ініціатив та його відмінності від відповідального бізнесу чи соціального проекту пропонуємо почитати у статті співробітника СК «Параграф» Коваленка Віктора, менеджера з розвитку соціального підприємництва, учасника програми “Erasmus+” з тематики соціального підприємництва Change Lab.
Читати статтю
Актуальні гранти завжди поруч! 
Конкурс грантів «Контроль громадськості за виконанням Угоди про Асоціацію» оголошений ІЕД у співпраці з «Європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом.
Дедлайн подачі заявок – 30 березня 2017 р.
Сума гранту – 750 000 грн.
Деталі конкурсу тут
Команда - це одна з важливих складових успіху задуманого.
Як знайти потрібних людей, однодумців, які вкладатимуть душу і рухати спільну справу вперед?
Кого брати на роботу: більш досвідченого або більш мотивованого?
Тетяна Гончаренко, власниця компанії Соціальний консалтинг "Параграф" іАнастасія Рева, HR-менеджер, рекрутер компанії, поділяться секретами і практичними інструментами, як створити ідеальну команду для вирішення ваших завдань.

Сторінка події у Фейсбук
Зареєструватися
Якщо Ви працюєте в соціальній сфері, то точно знаєте, що знайомство з людьми та подальше партнерство, може значно спростити вашу діяльність. Яким чином знайомитись, користуватись наявними контактами та як спілкуватись з людьми чи організаціями говорили на тренінгу "Нетворкінг. Комунікація. У соціальній сфері". Про 5 правил нетворкінгу від тренера Аліни Бочарнікової. 
Читати статтю

Запрошуємо на форум, що об’єднає представників бізнесу, влади, громадськості для визначення стратегії сталого розвитку бізнесу та пошуку нових можливостей разом з Мережею Глобального договору ООН в Україні.

опубліковано 8 бер. 2017 р., 22:25 Інформаційно-довідковий центр

View this email in your browser

Мережа Глобального договору ООН в Україні
ФОРУМ СТАЛОГО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Мережа Глобального договору ООН в Україні запрошує Вас як представника компанії, що є членом українського осередку на Форум сталого розвитку бізнесу. Форум об’єднає представників бізнесу, влади, громадськості для визначення стратегії сталого розвитку бізнесу та пошуку нових можливостей разом з Мережею Глобального договору ООН в Україні.
 
На заході буде представлено звіт діяльності Мережі Глобального договору в Україні за 10 років діяльності та презентовано стратегію роботи на 2017 рік.
 
Дата: 14 березня
Час: 9:00 - 18:00
Місце проведення: Академія ДТЕК
м.Київ, БЦ "Євразія", вул. Жилянська, 75.

Деталі на сайті 

Facebook заходу
 
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації
Зареєструватися

З повагою,
Тетяна Сахарук
Голова Правління ГС "Мережі Глобального договору в Україні"
tsakharuk@gmail.com                     
+38 050 636-0421                          


Запрошуємо на Прес-конференцію щодо презентація нової редакції законопроекту «Про молодь»

опубліковано 24 лист. 2016 р., 01:06 Інформаційно-довідковий центр


Дата – 24.11.15 час 15:00 – 16:30

Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ,


Учасники (президіум)
Ігор Жданов – Міністр молоді та спорту України
Іван Крулько – Народний депутат України (один з розробників законопроекту)
Джована Барберіс – голова ЮНІСЕФ Україна

Запрошені: 
 • Представники ЦОВВ: Мінсоцполітики, Мінкульт, МОН, Мінрегінбуд, Державний центр зайнятості, Державний фонд молодіжного житлового кредитування
 • Представники Комітету молоді ВРУ
Порядок денний:
Модератор: Олескандр Ярема/Ірина Бєляєва
15:00  - початок
15:00 – 15:15 виступ Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова 
15:15-15:30  – виступ Джованни Барберіс 
15:30-15:45 – Іван Крулько, 
15:45- 16:15 – питання-відповіді
16:15 – 17:00 - кава та неформальне спілкування

Запрошуємо до участі у міжнародній конференції "Роль неформальної освіти в розвитку молоді", яка буде проходити з 23 по 24 листопада 2016 року у Азербайджанській Республіці

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 03:21 Інформаційно-довідковий центр

Підпишись на сторінку департаменту молодіжної політики міністерства у facebook

 

 Міністерство молоді та спорту Азербайджанської Республіки  запрошує до участі у міжнародній конференції "Роль неформальної освіти в розвитку молоді". Конференція сфокусується на розвитку у молоді активної громадської позиції.

    Запрошується особи (віком 18-29 років) від кожної країни. Усі витрати під час перебування учасників в Азербайджані (проживання, харчування і транспорт) сплачується за рахунок азербайджанської сторониавіа переліт до м. Баку та в зворотньому напрямку – за рахунок учасників.

    Детальна інформація про конференцію та реєстраційна форма для участі знаходяться за посиланням: http://goo.gl/ZTYe3b

 

Заявки про участь приймаються до 7 листопада 2016 року.


ХIV Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord !

опубліковано 30 серп. 2016 р., 03:19 Інформаційно-довідковий центр

    Метою фестивалю є розвиток дитячих та молодіжних засобів масової інформації, як важливої складової становлення українського демократичного суспільства.
    Фестиваль проводять Донецький обласний дитячо-молодіжний центр та регіональна філія Національної телекомпанії України, за підтримки Держкомтелерадіо, НТКУ та Національної спілки журналістів.
    До участі у фестивалі запрошуються дитячі (в тому числі, шкільні) і молодіжні (у тому числі, студентські) редакції газет, журналів, теле- і радіопрограм зі всієї України. Вік учасників фестивалю - від 14 до 22 років.
    Колективам редакцій, що бажають взяти участь у фестивалі, необхідно до 5 вересня направити до оргкомітету заявку на участь. (Подробиці на сайті http://dodmc.dn.ua)
    До участі у конкурсі допускаються роботи, які вийшли у світ в період з 1 вересня 2015 року по 1 вересня 2016 року:
- телебачення – одна робота без обмеження теми та жанру, хронометраж – до 5 хвилин (формат AVI);
- радіо – одна робота без обмеження теми та жанру, хронометраж – не більше 5 хвилин (формат – mp3);
- друковані ЗМІ – один випуск газети (формат – PDF), в яких виділені не більше трьох матеріалів для участі в конкурсній програмі.
    Додаткова інформація - за телефонами:
(095) 90-86-200 (Олександр Шеремет),
(099) 932-77-06 (Марія М’яло).
    Електронна пошта: media@dodmc.dn.ua.

1-10 of 39