Оголошення відділу

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»

опубліковано 30 черв. 2020 р., 01:38 Інформаційно-довідковий центр

    У травні-червні 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Участь у цьому конкурсі взяли вихованці Комунального закладу Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти».
За підсумками обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:
почесне І місце за колективну роботу «Оберіг «Квітуча Україна» здобули Спиця Каріна та Підгрушня Юлія, вихованки гуртка «Віночок», керівник Слаутіна Оксана Володимирівна;
ІІ місце за роботу «Літо» виборола Гуляй Ліана, вихованка гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво», керівник Дударева Інна Анатоліївна;
ІІІ місце за роботу «Міст» отримала Крицька Уляна, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник Брюхов Володимир Якович;
ІІІ місце за роботу «Коник» отримав Колесник Богдан, вихованець гуртка «Сницарство», керівник Никун Ігор Григорович;
у номінації «Образотворче мистецтво»:
ІІ місце за роботу «Українка серед ночі» виборола Ганем Есперанс, вихованка гуртка «MODERN ART», керівник Виноградов Максим Оленксандрович;
ІІІ місце за роботу «Заповідник» отримала Северін Олександра, вихованка гуртка «Намалюй щастя», керівник Мазур Анна Дмитрівна.
Адміністрація КЗ БРР «Центр позашкільної освіти» вітає вихованців їх керівників із поповненням скарбниці досягнень! Бажаємо і надалі натхнення, невичерпної енергії, успіхів у подальших конкурсних випробуваннях!

  
 
Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини

опубліковано 1 черв. 2020 р., 07:06 Інформаційно-довідковий центр

    Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.
    Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
    Комунальний заклад Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти» бере участь в обласній віртуальній виставці дитячих робіт декоративно-ужиткового мистецтва, присвяченій до Міжнародного дня захисту дітей, що проходитиме у період з 01 червня до 08 червня 2020 року, яку проводить Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи».
    Приємно було долучитись до обласного заходу «Таланти твої, Київщино!». Вихованці КЗ Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти» підготували відеопривітання від талановитої молоді Броварщинини. Окрема вдячність нашим талановитим діткам гуртка «Шкільна естрада», який працює на базі Плосківського НВО під гідним керівництвом Ніни Ніколаєнко та «GatsbyMediaGroupKids», який працює на базі Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також Вадиму Горобцю, які є медіа партнерами обласних масових заходів з дітьми та учнівською молоддю.
    Творчі здобутки, досягнення та перемоги вихованців КЗ Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти» за 2019/2020 навчальний рік в обласних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях можна побачити у відеофільмі, який розміщено на нашій офіційній сторінці у фейсбуці.
    Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. І саме на дорослих покладено важливу місію – робити усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю. Тому так приємно зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді матимемо надію, що маленькі діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави.

 
  «Броварщина в часи II світової війни»

опубліковано 6 трав. 2020 р., 00:11 Інформаційно-довідковий центр

    5 травня 2020р. згідно плану роботи Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено районну онлайн-конференцію «Броварщина в часи II світової війни», присвячену Дню памʼяті та примирення і 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Учасниками заходу були вихованці гуртків комунального закладу – «Юні екскурсоводи» та «Юні музеєзнавці», які працюють на базі загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району:

     Марина Крутій, виступ «Легенди села Княжичі, обпалені війною» (керівник Вікторія Кириченко);
     Тетяна Паніна, виступ «Требухів у II світовій війні» (керівник Раїса Овдієнко);
     Максим Хоменко, виступ «Рожни під час II світової війни» (керівник Максим Боровик);
     Софія Трегуб презентація «Зазим’є у світовій війні» (керівник Станіслав Книш);
     Владислав Лесик виступ «Плосківці – герої війни», «Мамо, я повернувся» (керівник Катерина Бузник);
     Анастасія Штурмак екскурсія «Літки і II-га світова війна»(керівник Ярослав Сацьків).

    Протягом навчального року вихованці Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» зустрічаються на різноманітних заходах, які давно вже стали традиційними та досить популярними. І цей захід, навіть під час карантину, дав можливість поспілкуватися (хай навіть у такому форматі), показати достатній рівень підготовки та отримати позитивні враження від участі. Дехто з учасників – екскурсоводи з певним досвідом, хтось виступає вперше, але для нас всіх це обмін досвідом та своєрідна школа майстерності.

  
 


Творчі перемоги у Міжнародному онлайн конкурсі

опубліковано 27 квіт. 2020 р., 23:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 квіт. 2020 р., 23:59 ]

Учні Комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» взяли участь у Міжнародному творчому конкурсі дітей і молоді «TOCETHER FOR FUTURE».

У конкурсі взяли участь діти та молодь віком від 4 до 26 років в 7 номінаціях: хореографія; вокал; інструментальний жанр; театр мод; фотографія; відео робота; образотворче мистецтва. Для участі в конкурсі було подано 1262 заявки з 27 країн світу.

Обов’язковою і основною умовою конкурсу було: надати роботи і відеоматеріали відзняті тільки під час перебування вдома в зв’язку з обмеженням режиму.

Оцінювання робіт здійснювало 50 професійних членів журі із 23 країн світу.

Викладачі, учні та батьки нашої школи взяли активну участь у конкурсі. 19 номінантів Броварського району здобули гідну оцінку у трьох номінаціях та взяли участь у он-лайн гала концерті.

Дипломантами конкурсу стали:

Поплавська Анна – вокал

Мамина Єлизавета – вокал

Троценко Діана – вокал

Семиволос Аліна – домра

Жулин Анна – образотворче мистецтво

Музиченко Марія – образотворче мистецтво

Терещенко Анастасія – образотворче мистецтво

Лауреатами ІІІ ступеню:

Корнієнко Данііл – баян

Яковлєв Максим – баян

Комлікова Олександра – фортепіано

Бахметова Віола – фортепіано

Коломієць Марія – вокал

Лауреатами ІІ ступеню:

Гук Максим – гітара

Троценко Анна – фортепіано

Коломієць Вікторія – вокал

Лауреатами І ступеню:

Дует Коломієць Вікторія і Коломієць Марія – вокал

Грабовий Гліб – бандура

Саєнко Вікторія – фагот

   
  

Конкурс організовано з метою допомоги дітям і молоді в подоланні кризової ситуації, що створилася в результаті пандемії нового короновіруса, підтримки творчої активності і зацікавленості, збереження можливості спілкування, обміну досвіду та встановлення міжнародних творчих контактів в умовах ізоляції.

Це була неймовірна подія. Знаходячись в різних кінцях планети діти мали можливість об’єднатися разом і проявити свій творчий потенціал.

Посилання в групу фейсбук –https://www.facebook.com/Together-for-future-105780770943239/?ref=page_internal


Шлях мудрості та творчості

опубліковано 10 лют. 2020 р., 06:35 Інформаційно-довідковий центр

   Потрібно пройти довгий і важкий шлях із багатьма перешкодами та випробуваннями, аби досягти значних успіхів у справі, яку любиш і поважаєш. Таким шляхом для чотирьох учениць Броварського району, Козаченко Вєри, Левченко Анастасії, Голуб Анастасії (Світильнянський НВК) та Кухтій Анни (ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) стала робота над вивченням наукових філософських першоджерел та написання контрольного тесту з теми – «Особистість та її ідентичність» у рамках VI Всеукраїнської олімпіади з філософії.
   Усі дівчатка стали переможцями обласного етапу і змагалися з однолітками з усієї України у навичках написання філософського есе, а також були учасниками індивідуальної співбесіди із членами журі олімпіади. За сумою набраних балів Кухтій А. отримала диплом ІІ ступеня, Козаченко В. та Левченко А. – дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнського етапу.
   Три призерки стали учасниками Всеукраїнської наукової профільної школи з філософії МАН України, яка відбулася 6-9 лютого 2020 року у місті Києві (Пуща-Водиця). Цікаві знайомства, зустрічі з філософами, майстер-класи, лекції, тренінги, командна робота, екскурсія столицею, вечірні філософські бесіди, розваги і, звичайно ж, урочиста церемонія нагородження – усе це чекало на талановиту молодь з усієї України, яка не боялася говорити про науку, мистецтво, культуру та історію свого народу у контексті світового досвіду та шукати свою ідентичність і самосвідомість.
   Броварщина пишається такими мудрими, творчими і розумними дітьми та їхніми науковими керівниками!

Чернійчук Василина Василівна, вчитель зарубіної літератури
Світильнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

 
 

Конкурс кращих практик молодіжної роботи на Київщині в 2019 році

опубліковано 26 вер. 2019 р., 01:38 Інформаційно-довідковий центр

   З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Київській області управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА спільно з Київською обласною молодіжною радою продовжується Конкурс кращих практик молодіжної роботи на Київщині в 2019 році.

   Основні завдання Конкурсу:
1) обмін успішним досвідом між молодіжними організаціями та молодіжними працівниками Київської області;
2) публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості молодіжної роботи в Київській області;
3) популяризація та активізація молодіжного руху на Київщині.
   До участі у конкурсі в 2019 році запрошуються учасники та учасниці, які мають успішні практики в сферах молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

   Результати конкурсу будуть оголошені в рамках обласного молодіжного форуму у грудні 2019.
   Найкращі практики увійдуть до друкованого та електронного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Київській області».
   3 переможці Конкурсу отримають призи та відзнаки.
   Термін подачі анкет – з 27 червня по 1 жовтня 2019 року.
      Ознайомитися з детальною інформацією та заповнити анкету для участі в конкурсі можна за посиланням: https://forms.gle/dHU4wQoHNsyvcZFCA.

   Консультації щодо заповнення заявки можна отримати за телефонами:
   Олена Рожанська, голова Молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації – (098) 101 69 70;
   Марина Попатенко, начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації – (095) 846 55 89.


Конкурс проєктів у сфері національно-патріотичного виховання на 2020 рік.

опубліковано 24 вер. 2019 р., 23:10 Інформаційно-довідковий центр

   Мрієте втілити власний проєкт, але для цього потрібен фінансовий ресурс? Читайте нижче💡😊

📢 Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА до кінця вересня приймає пропозиції для участи у конкурсі проєктів у сфері національно-патріотичного виховання на 2020 рік.


💰 Для втілення в життя власного задуму Ви можете отримати до 100 000 грн. Не прогавте цієї можливости!


🤔 Запрошуємо до участи в конкурсі інститути громадянського суспільства (громадські організації та громадські спілки), які реалізуватимуть власний проєкт з одного або кількох пріоритетних напрямків:
🔹 Військово-патріотичне виховання;
🔹 Формування ціннісних орієнтирів молоді. Духовно-моральне виховання;
🔹 Формування громадянської свідомості молоді;
🔹 Збереження історичної пам'яті.


📍 Територія дії проекту: Київська область

📍 Тривалість проєкту: впродовж 2020 року

📍 Найбільша вартість одного проєкту – 100 тис. грн.
Кількість конкурсних пропозицій від одного ІГС не є обмеженою.


🕛РЕЧЕНЕЦЬ ПОДАННЯ ЗАЯВОК: 30 вересня 2019 року!

🗓️ Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі щоденно, окрім суботи та неділі, з 9:00 до 18:00 години, у п’ятницю з 9:00 до 17:00 години за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, каб. 542 (5 поверх).


🗃️ Пакет потрібних документів для участи у конкурсі можна завантажити за посиланнями:
📌 https://cutt.ly/vwddoV (папка)
📌 https://drive.google.com/…/1QF3PtAfvjxqhIrpi9j-RreJ8t…/view… (файл)


☎️ Контактна особа для отримання консультацій:
Максим Луценко – спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації,
тел. 044 285-58-95063 229-87-39.


📁 Офіційне оголошення на інтернет-порталі Київської обласної державної адміністрації: http://koda.gov.ua/…/ogolosheno-konkurs-proektiv-u-sferi-…/…

Конкурс кращих практик молодіжної роботи на Київщині в 2019 році

опубліковано 9 лип. 2019 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр

   З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Київській області управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА спільно з Київською обласною молодіжною радою започатковано Конкурс кращих практик молодіжної роботи на Київщині в 2019 році.

   Основні завдання Конкурсу:
   1) обмін успішним досвідом між молодіжними організаціями та молодіжними працівниками Київської області;
   2) публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості молодіжної роботи в Київській області;
   3) популяризація та активізація молодіжного руху на Київщині.
   До участі у конкурсі в 2019 році запрошуються учасники та учасниці, які мають успішні практики в сферах молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

   Результати конкурсу будуть оголошені в рамках обласного молодіжного форуму у грудні 2019.
   Найкращі практики увійдуть до друкованого та електронного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Київській області».
   3 переможці Конкурсу отримають призи та відзнаки.
   Термін подачі анкет – з 27 червня по 1 жовтня 2019 року.

   Ознайомитися з детальною інформацією та заповнити анкету для участі в конкурсі можна за посиланням: https://forms.gle/dHU4wQoHNsyvcZFCA.

   Консультації щодо заповнення заявки можна отримати за телефонами:
   Олена Рожанська, голова Молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації – (098) 101 69 70;
   Марина Попатенко, начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації – (095) 846 55 89.

Стратегія розвитку молодіжної політики 2030.

опубліковано 7 трав. 2019 р., 01:10 Інформаційно-довідковий центр

   Міністерство молоді та спорту у партнерстві з ЮНІСЕФ в Україні та експертною компанією Pro.mova продовжує роботу щодо розроблення Стратегії розвитку молодіжної політики 2030.

   Цей документ орієнтований на пошук і впровадження більш ефективних механізмів по роботі з молоддю, для молоді та спільно з молоддю.

   Щоб сформувати пропозиції до Стратегії ми ініціюємо проведення серії дискусій, в ході яких учасники зможуть вплинути на формування пріоритетних напрямів молодіжної політики України до 2030 року.

   Кого ми шукаємо?
   Представників міст, сіл, ОТГ, установ та інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю, зокрема молодіжних центрів, політичних партій, консультативно-дорадчих органів, органів виконавчої влади, що працюють з молоддю, обласного та місцевого рівнів, та активну молодь з різних регіонів України.

   У разі виявлення бажання взяти участь у обговоренні, заповніть будь ласка до 23.00, 8 травня 2019 року форму за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScwpihGzi9zs-nDyz…/viewform

   Відібраним учасникам буде поінформовано про деталі участі до 9 травня п.р.

   Пам'ятай, твоя думка важлива!

Молодь бере участь у розвитку суспільства

опубліковано 3 квіт. 2019 р., 23:04 Інформаційно-довідковий центр

   Важливою складовою успішного розвитку суспільства є активна участь молоді. Україна не є унікальною в цьому контексті, оскільки питання участі молоді гостро стоїть на порядку денному у багатьох країнах світу.
   У 2018 році Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та спільно з представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, молодіжних консультативно-дорадчих органів, науковців та активної молоді з різних регіоні протягом двох стратегічних сесій у Києві та Львові напрацювали модель участі молоді, яка є описом теоретичних та практичних інструментів для участ імолодих людей в процессах ухвалення рішень на національному, регіональному, місцевому рівнях.
   Зазначена модель описує мету, цілі, основні принципи участі молоді, суб’єкти, функції, рівніучасті, інструменти реалізації та оцінювання. Окрім цього, вона передбачає, що участь не обмежується організованими групами та громадськими організаціями, більшість її елементів можна застосовувати до широкого загалу громадськості та окремих осіб.
   Ураховуючи міжнародний досвід молодіжної політики, рекомендуємо модель участі молоді до впровадження на різних рівнях.
 


1-10 of 41