Конкурс

опубліковано 5 трав. 2017 р., 00:28 Інформаційно-довідковий центр
   За підтримки Мінмолодьспорту Центром "Розвиток КСВ" та компанією Visa проводиться Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність" (далі – Конкурс).

   Метою Конкурсу є підвищення інтересу молоді до фінансової грамотності та покращення їх фінансових знань.

   До участі у Конкурсі запрошується студентська молодь (у тому числі команди, які складаються з будь-якої кількості студентів).

   Для участі у Конкурсі необхідно до 15 травня електронною поштою (e-mail: td@csr-ukraine.org) надіслати заявку, що міститиме такі матеріали:
анкета (http://csr-ukraine.org/article/finlit-visa-2017/);
творча робота – короткий відеоролик (один від учасника або команди) на одну із тем відповідно до положення про конкурс (http://csr-ukraine.org/wp-content/uploads/2017/04/Regulation_Contest_FinLit.pdf);
інвестиційний план щодо використання призу.

   Відеороботи учасників будуть розміщені на сайті конкурсу www.finlit.in.ua для он-лайн голосування, яке триватиме з 16 по 21 травня 2017 року. За результатами якого кращі команди будуть запрошені на фінальний етап Конкурсу, що відбудеться 25 травня у м. Києві. У фіналі учасники презентуватимуть свої відеороботи та інвестиційні проекти журі Конкурсу.

   Переможці Конкурсу, які посядуть ІІІ, ІІ, та І місце, отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів у розмірі 3000, 6000 та 9000 грн відповідно.

    З детальними умовами та положенням про Конкурс можна ознайомитись на сайті www.csr-ukraine.org.

   За додатковою інформацією щодо Конкурсу звертатись до координатора проекту – Тараса Деркача (тел. +38 044 292 02 48, e-mail: td@csr-ukraine.org).
Comments