Конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства

опубліковано 16 квіт. 2018 р., 00:25 Інформаційно-довідковий центр
   
   Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

    Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:
   1. Формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.
   2. Популяризація національної духовно-культурної спадщини.
   3. Підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.
   4. Ушанування пам’яті жертв окупаційних режимів, зокрема Голодомору 1932-1933 років і масових голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, депортації кримсько-татарського народу.
   5. Збільшення чисельності членів громадських об'єднань, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді.
   6. Збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
   7. Підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

   Громадська організація може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій.

   Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 04 травня 2018 р. щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 (у п’ятницю – до 16:00) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 712. Контактні телефони: (044) 289-08-30.

    Додаткову інформацію можна знайти за посиланням: http://www.dsmsu.gov.ua/index/ua/category/500

   Також інформуємо, що 19 квітня відбудеться зустріч з представниками інститутів громадянського суспільства «Щодо порядку проведення конкурсу». Про місце і час зустрічі буде додатково оголошено на сайті Мінмолодьспорту.
Comments