Молодь бере участь у розвитку суспільства

опубліковано 3 квіт. 2019 р., 23:04 Інформаційно-довідковий центр
   Важливою складовою успішного розвитку суспільства є активна участь молоді. Україна не є унікальною в цьому контексті, оскільки питання участі молоді гостро стоїть на порядку денному у багатьох країнах світу.
   У 2018 році Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та спільно з представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, молодіжних консультативно-дорадчих органів, науковців та активної молоді з різних регіоні протягом двох стратегічних сесій у Києві та Львові напрацювали модель участі молоді, яка є описом теоретичних та практичних інструментів для участ імолодих людей в процессах ухвалення рішень на національному, регіональному, місцевому рівнях.
   Зазначена модель описує мету, цілі, основні принципи участі молоді, суб’єкти, функції, рівніучасті, інструменти реалізації та оцінювання. Окрім цього, вона передбачає, що участь не обмежується організованими групами та громадськими організаціями, більшість її елементів можна застосовувати до широкого загалу громадськості та окремих осіб.
   Ураховуючи міжнародний досвід молодіжної політики, рекомендуємо модель участі молоді до впровадження на різних рівнях.
 


Comments