Оголошення

опубліковано 12 лист. 2018 р., 05:02 Інформаційно-довідковий центр
   Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України оголошує про проведення одинадцятого щорічного Всеукраїнського конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам'яті, подолання історичних міфів.

   Умови конкурсу:
   - У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
   - Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
   - Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2018 р. Протягом грудня 2018 року – січня 2019 року роботи переглядатимуть фахівці Інституту історії НАН України і кращі з них у присутності авторів винесуть на розгляд Конкурсної комісії, яку очолює народний артист України Олександр Муратов.
   - Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 209 року. Переможці нагороджуються почесними грамотами, дипломами та грошовими преміями, отримують подарунки. Комісія заохочує оригінальні, творчі роботи, а не матеріал, який просто набирається з інтернету.
   - До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi».
   - Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
   - На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.
   - Авторський текст виконується українською мовою.
   - До роботи слід долучити окремим файлом у форматі «.doc» анкету.
   - Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.  
   - При виконанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
Comments